Şimdi Ara

Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
3
Favori
12.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne demek hocam yardımcı olduysam ne mutlu bana. Sen bir sor, zaten pahalı ürünler değil en kötü denemiş olursun
  • Yağmurun Sabahı inceleme için ve yardımların için teşşekür ederim x600 e gelince görüntüsü logitech ve creative'nin aynı seviyedeki ürünlerine göre sade kalıyor ama fiyatı çok uygun, kabloları yeterli geldi bir sıkıntı yaşamadım, kıyaslama yapabileceğim tek ürün buhttp://www.vatanbilgisayar.com/hoparlor-(speaker)/logitech-980-000403-z-623-2+1-thx-ses-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=51121 bu ses sistemiyle oyun,fil,müzik hepsini doya doya deneme fırsatım oldu bu ürüne 10 üzerinden 10 verirsem x600 fiyatıyla çok rahat 10 üzerinden 8.5 alır kısıtlı bütçeyle alınabilecek en performanslı 2+1 budur. Buda hoparlörlerin masamdaki duruşu
     Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi]

• Hocam hayırlı olsun. Memnun kalmana sevindim. Ancak kesin yapman gereken şey subwoofer'ın altındaki tahtayı kaldır, woofer yere değsin kalitesi çok daha iyi olur
    Twitter ların konumu süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Asprin

Yağmurun Sabahı inceleme için ve yardımların için teşşekür ederim x600 e gelince görüntüsü logitech ve creative'nin aynı seviyedeki ürünlerine göre sade kalıyor ama fiyatı çok uygun, kabloları yeterli geldi bir sıkıntı yaşamadım, kıyaslama yapabileceğim tek ürün buhttp://www.vatanbilgisayar.com/hoparlor-(speaker)/logitech-980-000403-z-623-2+1-thx-ses-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=51121 bu ses sistemiyle oyun,fil,müzik hepsini doya doya deneme fırsatım oldu bu ürüne 10 üzerinden 10 verirsem x600 fiyatıyla çok rahat 10 üzerinden 8.5 alır kısıtlı bütçeyle alınabilecek en performanslı 2+1 budur. Buda hoparlörlerin masamdaki duruşu

gerçekten güzel olmuş ama kara kutu yerde daha iyi performans verir hatta bulabilirsen altına koymaya mermer de koyabilirsin ben granit koymuştum gerçekten fark ediyor bass seslerinde

• Bu gün ben de sanalpazardan 105 TL ye siparşi verdim merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

Bu gün ben de sanalpazardan 105 TL ye siparşi verdim merakla bekliyorum

hayırlı olsun güle güle kullan sistem gelince flac formatlı şarkı dinle nasıl kaliteli bak o zaman
  • The Last Viking kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ürünü denedikten sonra görüşlerinizi bekliyorum
  • @Yağmurun Sabahı @tayfn1907

Teşekkürler arkadaşlar. Bu ürünü vatan da deneme fırsatım olmuştu, ev yıkılacak gibi
  • quote:

@Yağmurun Sabahı @tayfn1907

Teşekkürler arkadaşlar. Bu ürünü vatan da deneme fırsatım olmuştu, ev yıkılacak gibi

aynı adamdan aldık sanırım başka x600 bulamadım kargo bedava şeklinde vatanda haftasonu 101 tl idi ama izmirde stokta yoktu yinede karda sayırım
  • quote:

quote:

aynı adamdan aldık sanırım başka x600 bulamadım kargo bedava şeklinde vatanda haftasonu 101 tl idi ama izmirde stokta yoktu yinede karda sayırım

ben 94 liraya almıştımbazı şarkılarda set kendinden geçiyor gerçekten çok iyi performansı var

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

ben 94 liraya almıştımbazı şarkılarda set kendinden geçiyor gerçekten çok iyi performansı var

fiyatını fazlasıyla hakediyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

quote:

fiyatını fazlasıyla hakediyor

• Bende 92tl ye almıştım ancak ürün şuan stokta yok vatanda falan. Yani 105 tl gibi fiyatlar çok iyi
    Ne 2+1 ler var 200 lira 5 para etmiyor
  • Pazar günü Webdenal'dan Eidifier X600 siparişi verdim ve dün elime ulaştı. İlk ses sistemim olarak gerçekten çok beğendim fakat henüz duvara montaj etmeyi deneyemedim. Ayrıca inceleme çok güzel olmuş sizin sayenizde aldım diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Pazar günü Webdenal'dan Eidifier X600 siparişi verdim ve dün elime ulaştı. İlk ses sistemim olarak gerçekten çok beğendim fakat henüz duvara montaj etmeyi deneyemedim. Ayrıca inceleme çok güzel olmuş sizin sayenizde aldım diyebilirim.

Memnun kaldıysanız ne mutlu bana
    Duvar montajını denemeni tavsiye ederim hocam. Fark gerçekten hissediliyor. Hayırlı olsun.
  • Bu alet bir harika dostum! İlk gün elime geçtiğinde deneyemedm çünkü feci şekilde başım ağrıyordu dün deneme şansım oldu çok beğendim film izlerken, oyun oynarken, müzik dinlerken de çok iyi, beni fazlasıyla tatmin etti
  • quote:

Bu alet bir harika dostum! İlk gün elime geçtiğinde deneyemedm çünkü feci şekilde başım ağrıyordu dün deneme şansım oldu çok beğendim film izlerken, oyun oynarken, müzik dinlerken de çok iyi, beni fazlasıyla tatmin etti

memnun kaldıysanız güzel güle güle kullanın
  • Teşekkür ederim. Ayrıca bu inceleme için teşekkürler
  • Bende bu ürünü almak istiyorum ama kabloları felan bana biraz dandik geldi. Film izlemek için ideal mi? Bazı markalar 360 Derece Surround sistemlerden bahsediyor. Bunda o yok sanırım. Ama THD denilen özelliği sesin temiz çıkmasını sağlıyormuş.

Edifier'ın M3200 modeli nasıl?
    http://www.n11.com/edifier-multimedia-series-m3200-34w-rms-21-ses-sistemi-P11120998

Özellikleri X600'den daha iyi mi? Film izlerken filmin içindeymişim gibi hissettirsin istiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Apeiron- -- 2 Kasım 2013; 16:12:09 >
  • 1 kere film için 5+1 almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. ve televizyonda kullanacak isen 2 sistemide önermem. Ancak bilgisayarda kullanacaksan ses kalitesi yönünden x600'ün bir tık ileride oldugunu yorumlara bakarak söyleyebiliriz. M3200'ün x600den 2 + sı kumanda ve tasarım. bu 2 özellik x600'de yok. Eğer bunlar senin için önemli ise m3200 al, değilse x600. Kablolar konusunda pc ile subwoofer arasındaki ses kablosu dandik. Ancak tek dandik olan o yani için rahat olsun.
    Kullanmaya başladıktan 3-4 ay sonra bu kablo sıkıntı çıkardı.bir çeşit temassızlık vardı galiba. kabloyu oynatınca/oynatmadan bassları vermiyordu arada sırada.
    vatandan ŞUNU aldım şuan hiç sıkıntı yok.

Not: Resim sınava çalışan bir öğrencinin pis ortamında çekilmiştir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.