Şimdi Ara

Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
12.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu ürünü nasıl temin edebiliriz şuan alsak ?

bu ayarda başka önericeğiniz ürün varmıdır.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Arkadaşlar merhaba

teşekkürler

Hocam birtek burda var. dolardan dolayı fiyatlar inanılmaz uçmuş diğer ürünlerin. burdan almak en iyisi fiyat olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağmurun Sabahı

quote:

Arkadaşlar merhaba

teşekkürler

Hocam birtek burda var. dolardan dolayı fiyatlar inanılmaz uçmuş diğer ürünlerin. burdan almak en iyisi fiyat olarak.

nerede var belirtmemişsiniz :)

teşekkürler...

• bu sitede kapanmış ilan olarak gözüküyor ama n11 de aynı kullancı adı ile dükkanı var
    güvenilirmidir acaba bu adresdeki satıcı ?
    alan oldumu daha önce?

birde şu laptop da kullanacağım bir problem teşkil edermi,ses konusunda ?

http://incelemeler.enpedi.com/2012/07/asus-n56vz-s4037v-kullanc-incelemesi.html

teşekkürler şimdiden..
    @Yağmurun Sabahı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circumciser -- 22 Ocak 2014; 18:35:40 >
  • circumciser C kullanıcısına yanıt
    daha önce N11 den sorunsuz olarak X600 alanlar olmuştu forumda ama aynı satıcımı bilmiyorum
  • Görmemişim kapalı oldugunu. laptopla sıkıntı olmaz. aynı satıcımı bilmiyorum ancak sorun çıkacağını sanmam. vaybe piyasada kalmamış ürün resmen
  • quote:

bu sitede kapanmış ilan olarak gözüküyor ama n11 de aynı kullancı adı ile dükkanı var
    alan oldumu daha önce?

teşekkürler şimdiden..
    @Yağmurun Sabahı

n11'den geçen gün aldım ben. 24 saatte sorunsuz teslim ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: pij harvey

quote:

bu sitede kapanmış ilan olarak gözüküyor ama n11 de aynı kullancı adı ile dükkanı var
    alan oldumu daha önce?

teşekkürler şimdiden..
    @Yağmurun Sabahı

n11'den geçen gün aldım ben. 24 saatte sorunsuz teslim ettiler.

cevap icin tesekkur ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum bende aynı şekil duvara montaj ettim gayet güzel. hoşuma gitti.
     Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi] Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi] Edifier X600 Kullanıcı incelemesi [Duvar montajı eklendi]

• LCD te baglayabiliyomuyuz bu cihazi

• quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

LCD te baglayabiliyomuyuz bu cihazi

Bağlanır diye biliyorum hocam. Baştaki tv'de kullanmak mantıklımı konusundan detaylı bilgi alabilirsiniz sanırım

@Eminem_Stan

hocam subwoofer'ı fotoğraf çekmek için oraya koydun değil mi? eğer öyle değilse yere koymanı tavsiye ederim bası tam verimli alamazsın. Hayırlı olsun
    iki uydunun arasını biraz daha aç bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 26 Ocak 2014; 19:19:28 >
  • Evet arkadaşlar pzt. günü vermiştim garantiye, bu gün iade alacaklarını söylediler. üzüldüm çünkü piyasada x600 yok. ben ne yapacam şimdi? muadil bir ürün mü teklif edecekler? yoksa direk aldığım fiyattan para iadesi mi? nasıl işliyor bu süreç bilen var mı tşk.
  • evet hocam bende dün akşam gordum. iade ettim vatana burdan alacağım yeni bir tane tşk.

İade hk. il mesaja eklenecektir.

arkadaşlar daha önce bahsetmiştim, dinlerken birden sadece bass olmak üzere kesiliyordu. kablo ile çözdüğümü sandım ancak sonradan yeniden patlak verdi. ayıplı ürünmüş direk aldılar. ama herhalde sadece ben yaşadım çok ilginç. şans işi bu teknoloji gerçektende
  • Arkadaşlar x600 mü almak lazım yoksa m3200 mü? Aralarındaki farklar, +'lar, -'ler nelerdir?
  • 1 saniyeliğine aniden ses kesilmesi sorunu yaşıyorum, çözümü var mıdır yoksa garantiye mi göndereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cave Johnson

1 saniyeliğine aniden ses kesilmesi sorunu yaşıyorum, çözümü var mıdır yoksa garantiye mi göndereyim?

hocam ses mi yoksa bass kesilmesi mi? eger ses ise baska bir etkendwn kaynaklaniyor olabilir. bas ise zaten.sorunlu oldugu icin aliyorlar. eger eminsen yolla garantiye 1 haftada parani iade aliyorsun. sanal pzardan yenisini alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yağmurun Sabahı

quote:

Orijinalden alıntı: Cave Johnson

1 saniyeliğine aniden ses kesilmesi sorunu yaşıyorum, çözümü var mıdır yoksa garantiye mi göndereyim?

hocam ses mi yoksa bass kesilmesi mi? eger ses ise baska bir etkendwn kaynaklaniyor olabilir. bas ise zaten.sorunlu oldugu icin aliyorlar. eger eminsen yolla garantiye 1 haftada parani iade aliyorsun. sanal pzardan yenisini alirsin.

Bütün ses kesiliyor hocam hatta realtek bir jak çıktı bir jak takıldı ekranı geliyor. Kablodan olabilir mi acaba? Bilgisayarda sorun yok ondan eminim.
  • Kablo dandik... istersen bir değiştir. bi temassızlık algılıyor olabilir pc. vatanda s link'in altın uçlu var 3metre ondan alabılırsın ben memnun kalmıştım
    Eğer olmazsa sorun ses driverında olabilir. sanki hatırlıyorum böyle arada deliriyordu benimde kabloyu çıkarmadığım halde çıktı diyordu falan. bunuda nasıl anlarsın telefona tak biraz dinle kesilme olmazsa driverı bi güncelle
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.