Şimdi Ara

Ebrar Bilgisayar Güvenilir Mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistem toplamak istiyorum ayni sistemi ebrar bilgisayardan alinca 1975 tl ediyor, ama sinerji den toplayınca 2087 tl yapıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ebrar'dan genel olarak memnunlar. İstanbuldaysan eğer gidip kendi mekanlarından elden teslimde alabilirsin.

Ancak Eksen Bilgisayara bakmanı öneririm. En uygun fiyatlar onlardadır.
  • Eksenden toplanınca daha pahalı oluyor. Ebrardan aşağıdaki sistemi 1975 tl ye alabiliyorum sinerjiden almaya kalkinca 2088 tl ediyor, havale ile alacağım her yerde ayni fiyatlar cikarken ebrarda daha ucuz olması suphelendiriyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ebrar Bilgisayar Güvenilir Mi Ebrar Bilgisayar Güvenilir Mi

• Ben Ebrar'a pek güvenmiyorum.Piyasada iş yapıyor evet ama sıkıntı yaşayanlar çok.Örnek:Bakınız n11.com yorumları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında laptop aldım, sıkıntısız yolladılar. N11den almıştım hemde. Şimdi nedir neyinnesidir bilemiyorum.
  • Daha önce kendileri ile çalıştım, güvenilir firmadır.
  • Ctkeray C kullanıcısına yanıt
    Memnun Olanda var olmayanda fifti fifti ama sinerjimim memnuniyet oranı daha yüksek
  • Peki r9 380 hakkında ne dusunuyorsunuz elektrik faturasını çok kabartıyor diyorlar

• Ctkeray C kullanıcısına yanıt
    Yok Öyle bişi onu söyleyen poposundan uydurmuş en fazla 70 Tl geliyorsa Aylık elektrik faturası 74 gelir dahada fazla gelmez o internet kafe vb çok bilgisayarı olan ofisler için geçerli ama ben 4GB 960 Öneririm R9 380 le çok fazla sıkıntı yaşayan var forumda arattırdıgınızda 960 ile sorun yaşayan 3 kişi varsa 380 ile 10 kişi sorun yaşamış isterseniz bakabilirsiniz o yüzden 960 ı tavsiye ediyorum hem daha az ısınır buda o.c. potansiyelini daha fazla yapar 380 e göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.