Şimdi Ara

E3 2017 ( Microsoft )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
3
Favori
18.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://mixer.com/Xbox

E3 2017 ( Microsoft )

"Electronic Entertainment Expo veya kısaca E3, her yıl Amerika Birleşik Devletlerinde gerçekleşen bir video oyunu fuarıdır. Oyun sektöründeki ünlü şirketler katılır (Nintendo, Sega, Sony, Microsoft, Ubisoft, Electronic Arts vs.). Bu firmalar fuarda kendi konferanslarında yeni oyunlar ve konsollar duyururlar. 2006 yılında fuar halka açıkken 2007'de sadece basına özelleştirildi. Ardında 2009 yılında tekrar halka açık hale getirildi.

1998 yılından itibaren her etkinlik sonrasında, fuarda tanıtılan oyunlara Oyun Eleştirmenleri Ödülleri dağıtılmaktadır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 12 Haziran 2017; 4:40:57 >

• Haydi hayırlı olsun. Beklemeye başladık. :)
  • Sod iyi guzel ama bug doluydu glith doluydu fps desen yerlerde.scorpio icin grafiği on planda olan bir ip duyurmalari lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Sony resmen show yaptı ezici üstündü fuarda, bu sene xbox cevabı sağlam vermeli, millet sadece konsolu değil oyunlarıda görmek istiyor.
  • 2017 de XO tarafında özellikle scorpio dan çok şey bekliyoruz inşallah çıtayı yükseltecek görseller ile gelecek.
  • E3 2017 KALAN SÜRE
    http://www.tickcounter.com/countup/1771/e3-2017
    http://www.my-countdown.com/id/1745/e3-2017

E3 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 24 Ocak 2017; 9:47:34 >

• Açıkcası halo geow gibi yeni bir seri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dönem yepyeni İP ler duyurulacaktır.Zaten cıkacak oyunlar Scorpio + ONE ortak cıkacagından yeni oyunlar göreceğiz.

Yeni bir GEOW / HALO bu E3 de olmaz.Bunun yerine FORZA 7 ,Crackdown ve yine Tomb Raider ilk olarak Microsoft konsollarında olacaktır.Bunun yanında 2 yeni yepyeni devşirme değil yepyeni adam gibi İP duyurusu olucak.

• gokhanext kullanıcısına yanıt
    düşüncelerimiz aynı umarım bizi yanıltmaz ms
  • Her konferansta yeni ip bekliyor millet istisnasız. Bir tane bile Geow-Halo-Forza gibi seri haline getirilebilecek ip duyurulmadı kendimi bildim bileli.
  • ben açıkcası oyundan çok bu sene scorpio odaklandım.merak ediyorum.inşallah güzel bir şey çıkar ortaya.eğer fiyat makul seviyelerde olursa alıcam bir tane.yoksa one s ile devam edip ucuzlamasını bekliyicem.

----------------------------------------------------

eruogamer daki yazıyı okudunuz mu?
    http://www.eurogamer.ne...-targets-ultra-hd-gaming

az çok anladıgım ingilizceyle cevirici yardımıyla kısaca söyle diyor.

scorpio da esram olmayacakmış.
    Altı teraflop GPU artık kesinleşmiş.
    Dört kat daha fazla L2 önbellek kesinleşti.
    320GB / s bant genişliği
    8 çekirdek işlemci olacak büyük ihtimalle.
    12GB GDDR5 bellek

ingilizce seviyesi daha iyi olan arkadaşlar bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 25 Ocak 2017; 9:53:31 >

• Suprise

• E3 2017 Kapılarını Halka Açıyor

Electronic Entertainment Expo 2017'de ilk kez kapılarını halka açmaya hazırlanıyor. Entertainment Software Association yayınladığı bir video ile resmi olarak duyurdu.

15.000 adet bilet 13 Şubat 2017 tarihinde erkenci indirimi ile 150 dolar fiyattan satışa sunulacak. Standart fiyat 250 dolar. Biletli katılımcılar; gösteri katına, panel tartışmalarına ve diğer etkinliklere erişim sağlayabilecek. Ayrıca biletli katılımcılar Geoff Keighley'nin E3 2017'de gerçekleştireceği geliştirici röportajları gibi etkinliklerde de özel avantajlar elde edecek.

E3 2017, 13 Haziran - 15 Haziran tarihlerinde Los Angeles Convention Center'da gerçekleşecek.

Entertainment Software Association tarafından paylaşılan duyuru videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

ben açıkcası oyundan çok bu sene scorpio odaklandım.merak ediyorum.inşallah güzel bir şey çıkar ortaya.eğer fiyat makul seviyelerde olursa alıcam bir tane.yoksa one s ile devam edip ucuzlamasını bekliyicem.

----------------------------------------------------

eruogamer daki yazıyı okudunuz mu?
    http://www.eurogamer.ne...-targets-ultra-hd-gaming

az çok anladıgım ingilizceyle cevirici yardımıyla kısaca söyle diyor.

scorpio da esram olmayacakmış.
    Altı teraflop GPU artık kesinleşmiş.
    Dört kat daha fazla L2 önbellek kesinleşti.
    320GB / s bant genişliği
    8 çekirdek işlemci olacak büyük ihtimalle.
    12GB GDDR5 bellek

ingilizce seviyesi daha iyi olan arkadaşlar bakabilir.

O haber yalan çıktı. Ayrica bu yil henuz duyurulmamis yeni birinci parti oyunlar geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    eurogamer taraflı haber yapıyor sanki
  • Bu sene kasımda nasipse düğünüm var,

Nişanlım beyaz eşya bakıp araştırıyor, benim aklımda scorpio var

Forza motorsports 7 native 4k olacak acayip merak ediyorum,
    Ex kralı dünya dışı süper konsola daha bir tane gran turismo çıkmadı yanlız
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Bu sene kasımda nasipse düğünüm var,

Nişanlım beyaz eşya bakıp araştırıyor, benim aklımda scorpio var

Forza motorsports 7 native 4k olacak acayip merak ediyorum,
    Ex kralı dünya dışı süper konsola daha bir tane gran turismo çıkmadı yanlız

olsun onlarin last of us i uncharted i filan var

• E3 2017: Microsoft Konferans Tarihi ve Saati Duyuruldu

Microsoft, E3 (Electronic Entertainment Expo) 2017 fuarında düzenleyeceği konferansının tarihini ve saatini şimdiden açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre de E3 2017 Microsoft konferansı 12 Haziran 2017 tarihinde saat 01:00'da Galen Center/Los Angeles'ta düzenlenecek.

Ayrıca Aaron Greenberg, bu yıl E3'te Xbox FanFest'in geri döneceğini de duyurdu. Bu konu ile ilgili daha fazla detay ise ilerleyen haftalarda gelecek.

Bu yılki konferansta Microsoft'un ağırlıklı olarak Project Scorpio'yu tanıtması bekleniyor. Onun dışında yeni oyun duyuruları ve halihazırda duyurulmuş oyunlardan yeni bilgiler ve oynanış videoları da gelecektir. Ocak ayında Xbox patronu Phil Spencer, Microsoft 2017 oyun listesinin güçlü olacağını belirtmişti. Ayrıca bu yılki oyun listesine Halo ve Gears'ın liderlik etmeyeceğini yeni deneyimler ile birlikte yeni IP'lerin geleceğini söylemişti.

Microsoft dışında Electronic Arts özel olarak düzenleyeceği EA Play etkinliğinin tarihini geçtiğimiz ay açıklamıştı. EA Play 2017 10-12 Haziran tarihlerinde Hollywood Palladium'da yapılacak.

E3 2017, 13 Haziran - 15 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Fuar ilk kez halka açık olacak.

Bsc

• E3 fazlasıyla hareketli geçecek..

Battlefront II Project Scorpio'da 4K/60FPS Çalışacak

Windows Central editörü Jez Corden'in güvenilir ve yakın kaynaklardan aldığı bilgilere göre, Star Wars Battlefront II Project Scorpio üzerinde gerçek doğal 4K ve 60FPS olarak çalışacak.

Ayrıca Jez Corden'in twitter üzerinden bir kullanıcıya vermiş olduğu cevaba göre de, Project Scorpio'da oyun bu çözünürlük ve kare hızında çoğu PC konfigürasyonundan daha üstün olacak.

Jez Corden,

"I already know Battlefront II will run and look better on Scorpio than the VAST majority of PCs on Steam, native 4K @ 60 FPS."

Microsoft, Project Scorpio'yu E3 2017 etkinliği esnasında detaylı olarak tanıtacak. Microsoft E3 2017 basın konferansı 12 Haziran 2017 TSİ 00:00.

Project Scorpio 2017 tatil döneminde çıkış yapacak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.