Şimdi Ara

E3 2017 ( Microsoft ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
3
Favori
18.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ülkemizde maalesef pahalı oluyor,bunun nedenleri kurların yükselmesi,enflasyon gibi sebepler var.400 dolarlık bir elektronik alet,fiyatı ülkemizde pahalı olabiliyor.Evet akıllı telefonlarına 4500 TL verenler var,ama işte bu konsol her ne kadar ülkemizde lüks olma yolunda fiyatları ilerlemesine rağmen,orta fiyatla iyi performans vermesi ve en en önemlisi kendine özel exculesive oyunları olması ki!Buda Xbox tarafında yok,Microsoft 3,4 exculesive IP duyursa bile Sony'nin duyurduğu exculesive oyunlar kadar kaliteli olacağını sanmıyorum.Neyse bu gece Microsoft'un konferansında belli olacak.Ama Sony kadar kaliteli exculesive IP beklemeyin,çünkü hayal kırıklığına uğrayacağınızı düşünüyorum. AAA exculesive için tek tercih edilebilecek konsol ps4 olmalıdır.
  • Scorpio'nun şeklini şemalini görecek miyiz? Gösterecekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Scorpio'nun şeklini şemalini görecek miyiz? Gösterecekler mi?

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni acayip heyecan basti Zaten 1993 ten beri her konsol cikisinda boyle olurum kalbim hizli carpar..Microsoft bu sefer Sony Fanboylara oyle bir cevap verecekki Forumda buyuk bir sessizlik olacak..

"Sony ciler ne yapsa bos goklerden gelecek Scorpio olacak"

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
  • Left4Dead 3 duyurusu gelse keske.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bakalım konsolun adı ne olacak. Tahminleri alalım.

Xbox One Premium diyordum ben ama şu teaserlardan çözülen şifrelere göre X10S olacak gibi geldi. 😀 Aldıkları logoda S yan yatınca sonsuzluk işareti oluyor. Bu nedenle upgrade edilebilen bir konsol olabilir. 10 ismide Windows 10 kullanmasından gelebilir. Pc konsol karışımı bir şey çıkabilir. Umarım olmaz. Küçük bir tahmin. 😃

Ama konsolun isminin başında Xbox One ibaresi olması gerekir. Yoksa ara nesilmiş gibi algılanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 11 Haziran 2017; 19:19:58 >
  • Donanımı açıkladılar zaten şüphemiz yok ama iyi oyun duyuruları bekliyoruz. Anthem en azından timed exc olabilir. Gerçekten çok heyecanlıyım
  • Microsoft'un oyunsuz geçen bir yarışta yeni konsolunu oyunsuz duyurmayacağını düşünüyorum. PS4 Pro gibi çakma güç artırması yerine adam gibi bir makine yapması benim gözümde bir artı olacak. Gel gelelim ben PC'ciyim yesinler birbirlerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Donanımı açıkladılar zaten şüphemiz yok ama iyi oyun duyuruları bekliyoruz. Anthem en azından timed exc olabilir. Gerçekten çok heyecanlıyım

Timed exc saçmalığına gireceklerine hiçbir şey yapmasınlar.
  • Microsoft'un gram aklı varsa yapması gerekeni biliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Microsoft'un oyunsuz geçen bir yarışta yeni konsolunu oyunsuz duyurmayacağını düşünüyorum. PS4 Pro gibi çakma güç artırması yerine adam gibi bir makine yapması benim gözümde bir artı olacak. Gel gelelim ben PC'ciyim yesinler birbirlerini

Ssen ne diyosun lan!!111!!1!!!
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Upgrade edilebilen bir konsol olma ihtimali %0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ve istiyorum. Uçuk bi tahmin yapayım dedim. 😃

• https://mixer.com/Xbox

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az kaldiiii

• Mixer'den izleyin.

• Mixer de 4K izleyebilirsiniz dehşet görüntü var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mixer 4K yayın yapıyor .

• Bir çöp için 500 dolar ciddi bir rakam.

İzleyip görelim yinede.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.