Şimdi Ara

E3 2017 ( Microsoft ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
3
Favori
18.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'un konferansını TSİ ile kaçta izleyebileceğiz acaba?
  • Achievement Hunter kullanıcısına yanıt
    Pazarı pazartesiye bağlayan gece 00:00'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza Motorsport 7'nin ortalığı yıkmasını bekliyorum.
    Yıkamazsa, şimdiden Satılık Xbox One.
  • Alınık Scorpio

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha gel. Bir daha gel Redmond, Washingtondan...

E3 2017 ( Microsoft )
  • Remedy ile yollar ayrılmasa belki Scorpio lansmanında Alan Wake 2 görebilirdik:(((
  • Hadi inşallah be, yeni IP'ler gelsin artık. Xbox One'ın eksik olduğu kısımlardan biri exc. oyunlar.
  • Microsoft'un bu yılki E3 basın konferansı geçtiğimiz senelere nazaran biraz daha uzun sürecek.

Xbox patronu Phil Spencer twitter üzerinden bir kullanıcıya verdiği cevapta E3 2017 basın konferansının muhtemelen 90 dakikadan uzun olacağını belirtti.

Microsoft E3 2017 basın konferansında Crackdown 3, State of Decay 2 ve Sea of Thieves oyunlarının gösterileceği kesinleşti. Bunlar dışında bazı anlaşmalı üçüncü parti firma oyunları ve birinci parti yeni oyun duyuruları da konferansta mutlaka yer alacaktır.

Bir diğer önemli kısım ise Project Scorpio'nun detaylı tanıtımı olacak. 6 Teraflop güce sahip olacağı belirtilen Project Scorpio'nun teknik özelliklerine baktığımızda ise 2.3GHz hızında 8 çekirdekli x86 mimarisine sahip olan bir CPU, özelleştirilmiş 40 adet üniteden oluşan 1172MHz GPU, 12GB GDDR5 bellek, 326 GB/s bellek bant genişliği ve 2,5 inch 1TB hard disk olduğunu görüyoruz. Project Scorpio 2017 tatil döneminde çıkış yapacak.

Microsoft E3 2017 basın konferansı 12 Haziran 2017 TSİ 00:00.

• Hiç yeni bir ip yeni ex duyumu olmadı sanırım. Bu beni biraz korkutuyor. Ha eğer süpriz yaparlarsa çok iyi olur tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Húrin

Hiç yeni bir ip yeni ex duyumu olmadı sanırım. Bu beni biraz korkutuyor. Ha eğer süpriz yaparlarsa çok iyi olur tabiki.

Kardeş fuar daha başlamadı!

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Duyuru demedim zaten duyum dedim. En azından bi görselde olsa bişeyler sızardı önceden. Yoksa pazar gecesi adamlar ne tanıtıcak düşündürücü. Umarım CoD felan gösterip geçirmezler.
  • Ne olacaksa bugun olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400£ 439€ 450$ tahminim.

• En fazla 399 dolar olmazsa alıntılayıp tüü senin kalıbına dersiniz.
  • Bakalım konsolun adı ne olacak. Tahminleri alalım.
  • Xbox two....

• Store indirimleri olmayacak mı?

• Phil Spencer birçok kez Scorpio'nun premium bir konsol olacağını söyledi. Fiyatı 500 dolar bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scorpio'yu 400 dolar olarak bekliyorum.Ve donanım maliyeti de pek 500,600 dolar gibi durmuyor.Sadece GPU,RAM olarak çok büyük fark var,GPU rx 480'nin overclock edilmiş ve saat hızı artırılmış hali gibi,Ram olarak da 12 GB 326 bant genişliğine sahip ama bunların ikisinin maliyetinin fazla olacağını sanmıyorum,ve bir de yeni soğutmak için fan teknolojisini kullanmışlar.Bence Scorpio 400 dolara duyurulacak gibi.Çünkü içindeki donanımlar 500,600 dolar maliyetinde değil,ama bu açgözlü Microsoft 500,600 dolara bile duyurur,fakat yinede 400 dolara duyurulması için umut ediyorum,çünkü Pro fiyatı böylece biraz düşer o zaman Pro'yu alabilirim.
  • Aslında 500 dolar çok pahalı degıl.ama gel gelelim ülkemizde uçuyor fiyatlar. Cep telefonuna 3999 TL verilirken ülkemizde en fazla 2700 lira civarında olması gerekir. Konsolun ismi değişmeyecek Scorpıo kod adı ile aynen devam edilecek. Konsolun çıkışında en az 3 microsoft ex oyun dururulacak.bunlardan 2 si yeni IP olucak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.