Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E-Devlet’e eklenen yeni özellik ile vatandaşlar herhangi bir fiziksel müracaata gerek olmadan soy ağacı bilgisini sorgulayabiliyor. Daha önce Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’ne başvuru yapıldığında öğrenilebilen soy ağacı bilgisi artık bir tık ötenizde.

Soy ağacı sorgulama nasıl yapılır? Alt-üst soy bilgisi sorgulama

e-Devlet'e giriş yapıp bu linkten veya Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü kurumunun hizmet sayfasında bulunan Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama sayfasından soy bilginizi öğrenebilirsiniz.

Sorgulama sonucunda 1800’lü yıllara kadar aile büyüklerinin kütük bilgilerini görüntüleyebilmek mümkün. Sorgulama özelliğinin eklendiğinin duyurulmasından sonra e-Devlet’e erişim sıkıntısı yaşanıyor. Uzun beklemeler sonucunda sorgulama işlemimiz tamamlanmadı.

• 10 dk dır bekliyorum :) bakalım

• 1 saattir bekliyorum

Edit:5 saat oldu giremedim.

Edit: Sıraya alındı diyor bakalım ne zaman gelecek.

Günler sonra edit; Türk çıktım .Köy dışına çıkmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 15 Şubat 2018; 8:26:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SATANIST -- 16 Şubat 2018; 21:12:41 >
  • Yüklenme çok bakamadım yarım saattir

• Aa super olmus bakalim bi sorgulayalim

• lan hanedan üyesi çıktım

• Koskoca Devletimizin sitesi açılmıyor. Herkes bu hizmeti bekliyormuş sanırım. Hizmet güzel ama kullanamadım bir türlü. Sunucuları veya bant genişliğini (yavaşlığa sebep olan ne ise) acilen iyileştirmek lazım. DH bile daha hızlı

• Açılırsa bakıcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yenijerry

lan hanedan üyesi çıktım

profil fotoğrafı
  • Yabancı çıktın
  • sayfa kilitlenmiş durumda

• 1800'e kadar mı, 1700'lü yıllarda asya civarından koptuk geldik. Keşke daha detaylı olsaydı :(
  • çok yararlı
  • Donanım Haberin kıymetini şimdi anladım.
  • bu devlet siteleri neden az biraz yoğunluk olunca göçer yıllardır. facebook a günde 1 milyar kişi giriyor,video,fotoğraf yazı yazıyor bana mısın demiyor hiç göçtüğü yok. ama e devlet 50 000 kişi lik yoğunluğu bile kaldıramıyor.

• Güzel hizmet

00.09 editi :. 5 saattir bakamadım. Zengin fakir ayrımı burada oldu heralde. Sigortası yüksekten yatan girip bakmıştır. Benim gibi biçareyede teknik aksaklık falan filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 9 Şubat 2018; 0:9:41 >
  • DH yönetimine kızmayacağım artık.Sadece avatara gif koymayı getirseler yeter.
  • E-devlet DH gibi olmuş açılmıyor
  • Güzel bir hizmet. Çoğu kişi merak edip bakacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 8 Şubat 2018; 15:18:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.