Yüzbaşı
25 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mrb şöyle mesajlar alıyorum,başına gelen var mı?? Hesap ele geçirme ,dolandırıcığına benziyor gibi😞
Slm jinekomasti olduğumu düşünüyorum.özelikle tişört giyince acayip belli ediyor kendini..ellerimle gögüsümün etrafında gezdirince mesela,sertleşiyorlar istediğim estetike dönüyorlar.aynı şey ağırlık çalışınca oluyor fakat o sertleşme idman bittikten sonra yine eski haline dönüyor yumuşuyor.belli zamanlarla bu sporu yapıyorum yani geçmedi hiç,artık eminim jinekomasti olduğuma yani😳

Beyler özelikle alış veriş ortamında,bir kız kasadaysa genelde abi diye hitap ediliyorum..en son belki bende 5 yaş küçük abi demesi zoruma gitti açıkcası..

25 yaş üstü olanların yorumlarlarsa daha iyi olut,bilgi ve tecrübelerine ihtitacaım var.
Mrb ben programi bu sekilde uyguluyorum.

P.tesi= gögüs-ön kol
Sali= sirt-arka kol
Çarsamba=omuz bacak
Persembe=off
Cuma=full body seklinde karisik calisma
C.tesi=off
Pazar=off

Ucgun ust uste gidiyorum.1 gun arayla gitmekte hic gelmiyor icimden.sizin onerileriniz neler acaba.
Bilerek uzaklastirmis birisinin bani kalkar mi?

Neden olsa hakaret etme vs. Birsey olmamis sonucta
Akn siz kotasiz kampayalari var suan 64 tl olan sitelerinde ne kadar hiz alirim diye sorgulattim 35 mbps cikti.simdi bu en yuksek alacagim hiz mi yoksa daha yuksek alabilirmiyim acaba?

Suan ttnet ile 24 mbps yi rahatlikla aliyorum ve hat degerlerim de cok iyi.acaba daha fazla alma imkanim var mi diyorum turknet ile

Çekya da yakalanması ilginç gelmişti bana.Adım gibi emindim vermeyecekleri konusunda

Her neyse Müslim Rusya'ya yanaştığı için,bence bu yuzden kulağı çekildi Abd tarafından.

Zaten Esad ile dolaylı görüşmeler net ortadaydı.

Türkiye'ye verilme korkusu yetmitir ona sahibine geri döndü kısaca.
Mrb geçen sene 9 ay yapmıştım bırakmak zorunda kalmıştım ve tekrar basladım spora :) haftada 4 kere salona gidiyorum ve şunu da eklemek istiyorum!

hafif göğüsümde jinekomasti var bu yuzden fazla yüklemek istemiyorum oraya çünkü daha beter görünürmüş fazla yüklenirsem,sadce bench press yapıyorum orta kısım için. ama üst göğüse daha çok önem veriyorum.

çok hareket yapmıyorum çünkü savaş hoca da demiş bende aynen katlıyorum.Duruma göre günleri ve programımı değiştirebilirim yardımınızı bekliyorum ve ben bu şekilde çalışıyorum

1. Gün P.Tesi Gögüs

bench press

incline dambıl press

incline fly press

Cable Lower Chest Raise

karın hareketleri

2.Gün Salı Omuz ve Sırt

dambıl press omuz

Dumbell lateral raises (Yana açış)

ön omuz makina ile

Machine Rear Delt Fly(arka omuz)

Back Lat Pulldown

Lat Pulldown

Seated Cable Rows

makina Low Row (Kürek Çekme)

3.gün çarşamba bacak ve kol

Leg Press

Leg Extension

Leg Curl

Barbell Curl

Dumbllee Alt Curl

Preacher Curl

Triceps Pushdowns

Dumbbell Triceps Extension

Rope Push-Down

perşembe dinlenme

4. Gün Cuma

full body şeklinde çalışıyorum haftayı kapatıyorum.
Kılıçdaroğlu devamlı ergenekon balyoz kumpaslarının sorumlusunun,bir parçası da akp'nin dir diye hep söylemiştir.

Ama bugunkü parti konuşmasında,Kozmik odaya o fetöçülere hangi Şerefsiz izin vermiştir diye bir çok buna benzer laflar etti.balyozu fetö ile beraber hangi şerefsiz yaptı gibisinden Cumhurbaşkanına dedi yani

oy oy oy ilk defa bu kadar sert konuştu kılıçdaroğlu

https://www.cnnturk.com/turkiye/kilicdaroglundan-zehir-zemberek-sozler-hangi-serefsizler
Beyler bu aynalar resmen hileli kesinlikle.

İlk Geçen sene spora yazılınca farketmiştim bunu ama üzerinde durmamıştım fazla...

ama bugun başka spor salonuna yazılıp başlayınca,oha dedim vücudumu görünce ve bende yedim dedim içimden bunu :)

yalanda olsa azcık mutlulluk veriyor o aynalarda vücudu görünce insan :D

not: bayanların olduğu yerde,kesin aynalar zayıf gösteriyordur :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 898
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.239 (Bu ay: 475)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.859 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.