Şimdi Ara

E-devlet’e soy ağacı sorgulama hizmeti eklendi: Alt-üst soy bilgisi sorgulama (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.448
Cevap
22
Favori
284.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Penanggalan

23 AND ME ÖNERİYORUM

ORTALAMA 400 liraya tüm dna analizini görüyorsunuz.
    Irk oranları, gelecekteki hastalık oranlarınız vb
    https://www.23andme.com/en-int/

Nasil yapiliyor bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 kullanıcısına yanıt
    hocam 100 dolar veriyorsunuz adresinize tüp yolluyorlar sonra tükürüp geri yolluyorsunuz 2-4 haftada internetten sonuclara bakıyorsunuz bide mektup yolluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

arkadaşlar çifte vatandaşlık olayını araştıran varmı veya bir bilgiye ulaşabilen gürcistan özellikle?
    konsolosluğu arıyorum ya meşgul ya açıyor operatörden hat düşüyor..
    diğer ülkelere başvuran veya başvurmuş sonuçlanan varsa aynı zamanda bilgi verirse güzel olur.
    Bulunduğum şehirde maalesef yakınında dahi konsolosluk yok..

Hocam 2013’te kökeni Gürcü olanlara vermişler. Ondan sonra da yasa gelmiş sanırım. Sadece Gürcistan’dan vatandaşlık başvurusu yapılıyor ama akrabalığın oraya dayanmasının bir artısı var mı bilmiyorum. Bir sonuç bulabilirsen beni de haberdar et hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sadece annem ve babamı gösteriyor.
    Uzaylı olduğumuzdan şüphelenmeye başladım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 21 Şubat 2018; 15:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

hocam 100 dolar veriyorsunuz adresinize tüp yolluyorlar sonra tükürüp geri yolluyorsunuz 2-4 haftada internetten sonuclara bakıyorsunuz bide mektup yolluyorlar

Hocam sen yaptırdın mı bu testten? Hastalık olasılığı çıkarma olayı gerçek mi cidden? Sitede görmedim

O 100lük pakette değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 21 Şubat 2018; 18:42:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse vtandaslik pesine dusmesin benim dedem bg vatandasi olarak öldü ama biz bile vatandaslik alamadik Türkiyede 27 milyon balkan kokenli yasiyor balkanlarin toplam nufusu 45-50 milyon adamlar bizi geri almaya kalksalar sonlari gelir acik ara Türk nufusu balkanlari kaplar bunu asla yapmazlar her turlu zorluk ve engel cikariyolar hayal kurmayin.

Yaptırmadım ama çok araştrdım öyle yazıyorlardı.

Hatta sizi tanımadan dna dizilimizine göre uyurken dönüp dönmediğinizi bile rapora yazıyorlarmış : )

Parayı bulunca yaptıracağım

• Giritli ve çeşmeli çıktık. Vatandaşlık işi bize yaramaz yunanistan tanımıyor.
  • wasted.wastelander W kullanıcısına yanıt
    siz almayı denediniz mi hocam yani aileden biri resmi başvuruda bulundu mu? Bizim bir tanıdık dedesi vatandaş olduğu için başvurup almış 8-9 sene önce. Kimse vermezler diye resmi başvuru yapmıyor anladığım kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir66

siz almayı denediniz mi hocam yani aileden biri resmi başvuruda bulundu mu? Bizim bir tanıdık dedesi vatandaş olduğu için başvurup almış 8-9 sene önce. Kimse vermezler diye resmi başvuru yapmıyor anladığım kadarıyla

Denedik olmadi

• Baba tarafından bakamadık. Anne tarafım %100 Sakarya, Geyveli. Baba tarafını da ben biliyorum ama nüfus müdürlüğüne gidip alacağım. Hemen verirler mi aynı gün?
  • Az önce yine girdim. Önce ilginç şekilde talebiniz alındı dedi. Sayfayı tazeledim. Bu sefer tekrar Nüfus Müdürlüğü'ne gidin dedi. SMS de geldi üstelik. Kısacası yapacağınız işi.....seveyim diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çifte vatandaşlık işi nasıl oluyor dedemin dedesi bulgaristan tirnova çıktı alma şansım var mı kaç kuşak geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: desder

çifte vatandaşlık işi nasıl oluyor dedemin dedesi bulgaristan tirnova çıktı alma şansım var mı kaç kuşak geçerli

En belirsiz konu yani böyle bir imkan varmı varsa şartlar neler belirsiz maalesef hocam

• Johnnie-Walker kullanıcısına yanıt
    İstülce Bosna-Hersek de Osmanlı döneminde Mostar'a bağlı kaza olup bugünkü adı Stolac dır.Mostar şehrinin 45 km güneyindedir.Osmanlı döneminde İstolça-İstolac-Üstulçe-Üstülce olarak geçmektedir.Dedelerim 1885 den sonra buradan Karamürsel e ilk yerleşenlerdir.Aslında nüfus kayıtlarında Osmanlıcadan günümüz türkçesine çevrilirken Ü harfi yerine i harfiyle yazılmıştır.Doğrusu Üstülce dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbyra

İstülce Bosna-Hersek de Osmanlı döneminde Mostar'a bağlı kaza olup bugünkü adı Stolac dır.Mostar şehrinin 45 km güneyindedir.Osmanlı döneminde İstolça-İstolac-Üstulçe-Üstülce olarak geçmektedir.Dedelerim 1885 den sonra buradan Karamürsel e ilk yerleşenlerdir.Aslında nüfus kayıtlarında Osmanlıcadan günümüz türkçesine çevrilirken Ü harfi yerine i harfiyle yazılmıştır.Doğrusu Üstülce dir.

Kimlerdensin?

• Hadi hayırlısı
  • Üst soyda aynı isimde iki kişi olunca bir ara üst soyda kardeşler evlenmiş sandım. 20 dakika ufak bir şok. Sonra XXXX isimli kişinin anne baba isimleri bir üst soyda farklı çıktı da rahatladım.

Ama aileden bir akraba evliği olunca soy ağacında bazı kişiler hep aynı kişiler çıkıyor. O küçük yanlış anlama haricinde hiç bir heyecan yok, aynı ilçe içinde yaşamışlar. 1839 en yaşlı üst soyun doğum tarihi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: desder

çifte vatandaşlık işi nasıl oluyor dedemin dedesi bulgaristan tirnova çıktı alma şansım var mı kaç kuşak geçerli

Alırsın

• EVRAKLARIMI KONSOLOSLUĞA GÖNDERDİM PARAYI YATIRDIM 1 AY İÇİNDE SONUÇLANICAK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.