Şimdi Ara

Dünya Şampiyonası WRC Türkiye'de , Adamlar Halen Futbol Yorumluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne reklam ne başka birşey , dünyanın gözü Muğla da yarışa yarım saat kalmış halen Atv spor futbol yorumluyor , olacak işmi Türkiye ' de var yok futbol başka birşey yok , sanki ata sporu
    Dünya Şampiyonası WRC Türkiye'de , Adamlar Halen Futbol Yorumluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otobilge -- 16 Eylül 2018; 12:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelismemis toplumuz normal.

• En boş beleş, sıkıntıların olduğu, milleti bölen, akıl almaz paraların boş yere kum gibi aktığı sektör...

Hele Türkiyede tam evlere şenlik...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkede spor=futbol. Diğer sporlara çöp gözüyle bakılıyor, küçük görülüyor anlayacağın.
  • Milleti uyuşturmanın bir ayağıda fulbol
  • İzleyebileceğimiz bir TV kanalı yok değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

İzleyebileceğimiz bir TV kanalı yok değil mi?
    13.00'te aspor da power stage canlı

• Ne olaylar oldu yarışta. 2 tane araba cayır cayır yandı, lastikler patladı.süspansiyonlar kırıldı, ön düzen dağıtanlar oldu.ogier ve neuville yarışı bitiremedi bu vesileyle ott tanak şampiyonluk mücadelesine dahil oldu. Aşk-ı memnu gibi yarış oluyor

• Belliki forumdaki araç sahipleride pek ilgisiz

• Şu an varmı twlevizyonda

• 15-20 dk izledim hiç zevk alamadım bu ne böyle. Dümdüz yolda gidiyo araçlar babamda gider öyle, birbirini geçme sollama falan yok hiç zevkli değil. Adam ormanda geziyor boşboş hiç bir zevk vermiyor izlemek.
  • 2-3 yaşında babamızın kucağında direksiyon tutarak başlıyoruz otomobil sevdasına, daha doğduğumuzda oyuncak arabalar alınıyor, toplar alınıyor 1 yaşında gol yap gol yap diyorlar.

Gel gör ki ne futbolda ne motor sporlarında bir başarımız var. Sistem çok kötü millet Go-karttan başlıyor F1 e kadar gidiyor bizde baban eski rallici veya holding sahibi değilse bir cacık olmuyor.

Bu ülkede her şey tanıdıklarının ensesi ne kadar kalın ona bakıyor. Şaşırmadım ben de takip etmedim açıkçası ama benim sebebim bilmemek değil artık soğumuş olmak daha iyi araç alamayacağımı anlayınca istek falan kalmadı.
  • Odd Tanak kazandı beyler Alman pilot Toyota Aurisçi
  • REİS vercek kupayııı başkan orda helal bee
  • Erdoğanna bak manzarayı kesiyor pilotlara bakmıyor bilee yürü beee BAŞKANIMMM yürü beee
  • başkan çok karizma ya hem kendisi hem korumaları şekilll çok profesyoneller KARİZMATİKKKKKKKKKK
  • Çok boş yorumlar yapılmış. En boşu ise gelişmemiş toplum olmamızın bir göstergesi olarak futbol dışında bir spor dalının ilgilenilmemesi olmuş. Evet toplumumuz gelişmemiş. Cahil ve sığ bir toplumuz var. Ancak bu durumu futbola yorarsak, korkarım ki İngiltere’nin bizim kadar gelişmemiş bir ülke olduğu yorumunu yapabilirsiniz. Bir toplumun gelişmişlik ve geliş(e)memişligi spor dalları ile mi ölçüp biçeceğiz. Üstelik son zamanlarda özellikle üniversitelerde ilgilenilen bir cok spor dalı olmasına karşın.

Futbol pazarı göz önünde bulundurularak paraların boşa gittiğinden de bahşedilmiş. Ancak bunu söylemek ne yazık ki bilgisizligin bir göstergesi. Forbes’in yapmış olduğu araştırmada dünyada en çok kazanan ilk 10 sporcunun sadece 3 tanesi futbolcu. En çok kazananı ise bir boksör.

Medya ayagina hiç girmiyorum bile. Medya’nın KİMİN elinde olduğunu herkes çok iyi biliyor. O kişi bugun yine ödül töreninde en önde yer aldı mesela. Siyasilerin de futbol üzerinden veya arkasından nelerle uğraştığını, futbolu ne şekilde kullandıklarını da konuşmamıza gerek yoktur heralde.

Eleştireceksek futbol üzerinden eleştirmeyelim.

Mesela neden herhangi bir ödül töreninde hep ayni zihniyet kendi reklamını en önde yapıyor ?

Ya da, motor sporlarına bu kadar ilgiliysek, İstanbul’da yapılan bir pist vardı. Ne oldu ona ? Ülkemizde yapılan F1 etkinlikleri neden takvimden çıkarıldı ? Bunları konuşuyor muyuz ?

He pardon Avrupa bizi kıskanıyor degil mi :) İşin o tarafını unutmuşum :)

• Bu aralar futbolun her şeyine lanet ediyorum. Eğitimsiz futbolcularına, itici fanatik taraftarına, klüpleri bir adım öteye taşıyamayan kulüp yöneticilerine, en çok da yorumcularına ki o yorumculara bir sıfat yakıştırması yapmayacağım her biriniz benden daha iyi yakıştırmalar yapabilirsiniz. Bir de bunların yanında yanlış konumlandırılmış stadyumlarına herbir çeşit arenalarına lanet ediyorum. Berbat İstanbul trafiğini olabilecek en kötünün de altına çeken o arenalar yok mu lanet olsun onlara.

Formula 1 gitti elimizde wrc kaldı haydi onuda defedelim. Katarlı kardeşlerimizi çağıralım arabdrift yapsınlar izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

En boş beleş, sıkıntıların olduğu, milleti bölen, akıl almaz paraların boş yere kum gibi aktığı sektör...

Hele Türkiyede tam evlere şenlik...
    +1000000

Borçlarını ve vergilerini gerçek beyan üzerinden çatır çatır alacaksın.Kabul etmeyeni amatör kulüp seviyesine çekeceksin ne yaparlarsa yapsınlar.Adamlar memleketi sağacak iyi bir çiftlik kurmuşlar.Parayı har vurup harman savuruyorlar.Dünyanın parasını döküyorlar,trilyonluk stadyumlar yapıyorlar ama kaç yıldır memlekete ne faydaları var bunların.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.