Şimdi Ara

Dsmart modül N11 de 65 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
9
Favori
29.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsmart yıllık Aile-spor paketi modüllü üyelik 65 TL.
    Türksat çanak ve modül çalıştıran tv veya uydu alıcının olması gerekir.
    Aktivasyon ücretsiz ve başka ücret vs yok.

• Arkadaşlar bu modül için firmaya kimlik fotokopisi gönderecekseniz kesinlikle kimlik fotokopinize şerh düşmeyi unutmayın. Kendinizi sağlama alın her daim. Fotokipiye çaprazlama "Bu kimlik fotokopisi yalnızca ........................ işlem için kullanılabilir" şeklinde bir ifade yeterli olacaktır.
  • N11 i arayıptamı alınıyor?
  • TV 4k olmazsa izleyemiyorsunuz diyor
    Benimki full HD
    Birde kurulumu kolaymi
    Daha önce hiç almadım
  • Trt 4k yi çekecek ev o zaman anladığım kadarıyla.
  • Yorumlara baktığımda daha önce 76 TL den satiyormus
  • Efsane cuma dönemi 90 liraya satılmış.
  • Bir yıl dolduktan sonra üyelik iptal edilmezse o dönemin fiyatlarından uygulanır diyor. Bir sene dolmasına yakın Dsmart arayıp üyelik iptali yaptırmamız gerekiyor mu? Daha önce hiç kullanmadım arkadaşlar.
  • pek çok teşekkür ettim
  • GRUNDIG 65VLX773 TV var onun modül giriş varmı acaba ? Ayrıca D-Smart modülden alsak görüntü kalitesi değişir mi ?
  • Aylık 5,5₺ ye geliyor. Tvde yada uydu alıcısında modül girişi varsa hiç düşünmeden alın. Ekstradan kumanda falan ihtiyacınız olmaz. Net geolar,discoveryler ve ssport var.
  • kara cuma da 300tl ye 1 yıllık mega paket almıştım ama sorsan belgeseller dışında izlenmiyor bile 65tl bedava kaçırmadan alın.
  • Mükemmel fiyat. Hali hazırda aktif üyeliğim olmasa kaçırmazdım
  • Mükemmel fiyat
    Black friday Zamanında 115 e almıştım
  • Alacaktım ama tv izlemediğim için vazgeçtim.
  • birlikte verilen kumanda ne işe yarıyor. Benim TV modül çalıştırabilen uydu alıcılı bir TV. bu kumanda ne işime yarayacak ki?
  • 1 yıllık paketi 79 tl den almıştık. (11 ayda)
  • S sport ve belgesel kanalları ıçın alınır . Fıyat çok ıyı. Abonelıgım olmasa alırdım ben de
  • Kimlik fotosunu dsmarta mı yolluyoruz, yoksa satıcı firmaya mı? Eğer satıcıya gönderiliyorsa şahsen ben güvenemem. Keşke filbox gibi olsa kimlik vs. yollamadan ve üyelik bitince de hiçbir başvuru yapmadan kapansa kanallar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.