Şimdi Ara

Dsmart modül N11 de 65 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
9
Favori
29.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[simage]Dsmart modül N11 de 65 TL [/simage]

4K zaten SADECE TRT4K var gerisi HD. Çok da takılmamak lazım 4K olayına.

Fiyat gerçekten çok iyi. Ancak modül kanal geçişleri genellikle TV lerde yavaştır. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorinside -- 5 Haziran 2019; 13:27:2 >
  • Ben aldım 5-6 ay önce çok memnunum, herkese tavsiye ederim, yılın fırsatı

Not:Discovery serisi, ng serisi, spor kanalları var , bunları izliyorsanız alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curufperlit -- 5 Haziran 2019; 13:42:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: curufperlit

Ben aldım 5-6 ay önce çok memnunum, herkese tavsiye ederim, yılın fırsatı

Not:Discovery serisi, ng serisi, spor kanalları var , bunları izliyorsanız alın.
    Hocam Nat geolar HD mi? Logosunda hd yazmıyor da

• apollonx kullanıcısına yanıt
    Modülün size ait olmadığını göz önönde bulundurduğunuzda bayii(satıcı) merkeze(D-Smarta) modülün bulunduğu şahsa ait kimlik verilerini tabiki de göndermek durumundadır. Bugün bir bayiiden de gidip üye olsanız aynı şekilde kimlik fotokopinizi bırakacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorinside -- 5 Haziran 2019; 14:3:36 >
  • collumanatomicum C kullanıcısına yanıt
    Yolladığım resimlere bakarsanız NG kanallarının HD kategorisinde olduğunu görebilirsiniz.
    D-Smart kullanıcısı olarak cevap vereyim: evet HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorinside

Yolladığım resimlere bakarsanız NG kanallarının HD kategorisinde olduğunu görebilirsiniz.
    D-Smart kullanıcısı olarak cevap vereyim: evet HD
    Haklısınız hocam kategoriye dikkat etmeden yazmışım ben logoda amblemi göremeyince

• bence gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Bir yıl dolduktan sonra üyelik iptal edilmezse o dönemin fiyatlarından uygulanır diyor. Bir sene dolmasına yakın Dsmart arayıp üyelik iptali yaptırmamız gerekiyor mu? Daha önce hiç kullanmadım arkadaşlar.
    Evet nasıl olacak arkadaşlar 1 yıl dolduktan sonra ek bir ücret falan çıkar mı?

• Modül olayını bilmiyorum ama normal aboneliğimi iptal ettirene kadar kırk takla attım. Zor bela iptal ettirdim bir de bu yetmez gibi tüm cihaz ve ıvır zıvırlarını iade etmeme rağmen modem ücreti miydi neydi bir ücret fatura ettiler bir de onun iptalini sağlamak için uğraştım.
    Aslında fırsat iyi ama artık hızlı internet herkeste var ve istenilen her şeyi internetten izlemek mümkün. Üstelik TV izleme olayı da birçok insan da pek kalmadı. Türk dizileri vs. de zaten normal uydu kanalı olarak izleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_O_S_S -- 5 Haziran 2019; 14:34:39 >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Forumda D-Smart ana konuda ayrıntılı bulabilirsiniz tartışmaları. Şahsi örnek vermek gerekirse, 6 yıl hiç itiraz etmeden D-Smart ne fiyat dayadıysa onu ödedim; sonra forum başlığını okudum; özetle Mega pakete 1 yıl taahhütle 42 lira/ay a devam edecekken, 19 lira/ay a 2 yıl taahhütle devam ettim. Son ay kapatacağım diyeceksiniz ve sürekli olarak bir üste sevk edilerek (kendinizce) en makul fiyatta ısrar ederek pazarlık yapın. 1 hafta sürüyor bu süreç.
  • emopi kullanıcısına yanıt
    Sırf S Sport için bile ayda 5,5 lira ucuz değil mi hocam? Premier league'i daha ucuza izlemek mümkün mü? IPTV deseniz, ki bunda GO da varmış yani cepten vs de izleyebileceksiniz, bu kanalları ayda 5,5 liraya verecek IPTV bulamazsınız.
    Şahsen belgesel + S Sport için bile verilir bu ücret.

Premier league izlemem, NBA ile işim olmaz, belgeselden bana ne diyorsanız; işte o zaman gereksiz. Zaten bu durumda sadece çanak yeter de artar
  • arkadaşlar ben aldım ve kullanıyorum bir kaç aydır.

tavsiye ederim almanızı.

pek çok spor, belgesel, film kanalı var.

sanırım bayiler kota doldurmak için çok düşük fiyattan satıyorlar.

kullanımı için hiç bir ayar yok. tak çalıştır.

fakat kullanım kolaylığı için otomatik tarama menüsünde varsa d-smart kurulumu seçerseniz çok daha kullanışlı oluyor.
  • 1 tl den tivibu süper paket (tüm kanallar açık) kullanan birisi olarak hiç cazip geomdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Kimlik fotosunu dsmarta mı yolluyoruz, yoksa satıcı firmaya mı? Eğer satıcıya gönderiliyorsa şahsen ben güvenemem. Keşke filbox gibi olsa kimlik vs. yollamadan ve üyelik bitince de hiçbir başvuru yapmadan kapansa kanallar.
    Kimliğin üzerine dsmart içindir yazabilirsiniz

• bu dfix karta uyumlu uygun fiyata ve kullandığınız memnun kaldiginiz dijital uydu cihazlarına örnek verebilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: collumanatomicum

Hocam Nat geolar HD mi? Logosunda hd yazmıyor da

Alıntıları Göster
    HD

• Vallahi ben almam bana yaramaz diye düşündüm ama babam almak istedi onun için aldık bakalım. İnşallah 12 ay sonra üyelik kapatma işlemleri daha önceki gibi sıkıntılı olnaz.

• Tam alacaktım baktım tükenmiş. 65tl cebimde kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Tam alacaktım baktım tükenmiş. 65tl cebimde kaldı
    Zaten 77 den falan sattıkları olmuş çok da kayıp yok. Ben de babam istedi diye aldım.

• Bende ödeme yaparken hata verdi. Üzüldüm açıkçası tam lazım olan şeydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.