Şimdi Ara

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
9.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Bana göre var.Mesela 50mm de var yarıyarıya gibi.Diğerlerinde durum ne bilemiyorum tabi kullananlar yorumlasınlar

hm canon daha ucuz öylemi benim gönlümde nikondan yana napcam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Bana göre var.Mesela 50mm de var yarıyarıya gibi.Diğerlerinde durum ne bilemiyorum tabi kullananlar yorumlasınlar

hm canon daha ucuz öylemi benim gönlümde nikondan yana napcam ya

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim kullandığım 13 yıllık vhs çantası öldü biraz... yeni çanta lazım :D Dayanıklılığı ve tipi önemli açıkçası

550d, 3 lens, klasik slr, artık taşınılabilir kafaüstü kulaklık, 2-3 kutu film koyabileceğim çanta önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: synchro

Arkadaşlar benim kullandığım 13 yıllık vhs çantası öldü biraz... yeni çanta lazım :D Dayanıklılığı ve tipi önemli açıkçası

550d, 3 lens, klasik slr, artık taşınılabilir kafaüstü kulaklık, 2-3 kutu film koyabileceğim çanta önerilerinizi bekliyorum

Taş gibi sağlam ve evladiyelik bir çanta istiyorsan sirkeciye git büyük postanenin sırasında kadri şenruh var... Linkteki Giottos LF 5305 çantayı, beni D200 ü olan keçi sakallı ihtiyar gönderdi dersen sana 100 liraya bırakır...

http://www.kadrisenruh.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

quote:

Taş gibi sağlam ve evladiyelik bir çanta istiyorsan sirkeciye git büyük postanenin sırasında kadri şenruh var... Linkteki Giottos LF 5305 çantayı, beni D200 ü olan keçi sakallı ihtiyar gönderdi dersen sana 100 liraya bırakır...

http://www.kadrisenruh.com/

Alıntıları Göster
    Güzelmiş listeye aldım

Aklımda yine omuz çantası vardı ama bunu beğendim cidden, gezerken çantadan çıkarmak omuz çantalarındaki gibi pratik değil yanılmıyorsam?

• quote:

Güzelmiş listeye aldım

Aklımda yine omuz çantası vardı ama bunu beğendim cidden, gezerken çantadan çıkarmak omuz çantalarındaki gibi pratik değil yanılmıyorsam?

Orda omuz çantası da var, giottoslar emsallerinden daha ucuz ama daha sağlam... Çantanın askısını bir omzundan indirirsen rahatça içinden istediğini alabilirsin... Bilhassa seyahatlerde çok işe yarıyor ben çok memnunum şahsen... Şehir içinde taşımak için biraz ağır yalnız...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

quote:

Güzelmiş listeye aldım

Orda omuz çantası da var, giottoslar emsallerinden daha ucuz ama daha sağlam... Çantanın askısını bir omzundan indirirsen rahatça içinden istediğini alabilirsin... Bilhassa seyahatlerde çok işe yarıyor ben çok memnunum şahsen... Şehir içinde taşımak için biraz ağır yalnız...

Alıntıları Göster
    Anladım hocam o zaman sırt çantası benim için daha mantıklı, tatil veya fotoğraf çekmeye gittiğimde daha kullanışlı olur

Şehir içinde zaten cebime attığım stylus epic'i kullanıyorum Teşekkürler istanbula dönünce alıp inceleme yaparım

• quote:

Anladım hocam o zaman sırt çantası benim için daha mantıklı, tatil veya fotoğraf çekmeye gittiğimde daha kullanışlı olur

Şehir içinde zaten cebime attığım stylus epic'i kullanıyorum Teşekkürler istanbula dönünce alıp inceleme yaparım

Alıntıları Göster
    buradaki çantayı beğendim açıkçası, incelemesi de fena değil katkı olsun

ayrıca Crumpler çantalar da çok güzel

• Cok guzel bir takas yaptim:) benim caselogic tbc306'yi lowepro rezo 140aw ile degistirdim bir arkadasimla.
    Bu yeni canta d7000, 18-105, parasoley ve 1-2 ivir ziviri cok rahat aliyor, yer de kaliyor. Cantaya dikilmis kendi yagmurluguyla geliyor. Ic dokusu polar gibi, kadifemsi bir ortu var ayrica cantanin icinde. Onundeki ek cep cuzdan, mp3, anahtar gibi seyleri tasimak icin ideal. Yandaki cep telefon tasimak icin cok uygun geldi bana.
    Omuz askisi da simdilik pek rahatsiz etmedi, bir omuz cantasi ne kadar rahat olabilirse iste..
    Merak edenler google'a sorup cantanin fotograflarina bakabilir. Telefonda oldugum icin daha ayrintili bir inceleme yapamiyorum. Bir sure sonra fotograflarla guzel bir inceleme yaparim. Merak ettiklerinizi cevaplayabilirim. Iyi gunler:)
  • quote:

buradaki çantayı beğendim açıkçası, incelemesi de fena değil katkı olsun

ayrıca Crumpler çantalar da çok güzel
    Bu çanta bencede iyiymiş tam benim istediğim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: McYC

Bilseydim 720p-1080p falan çekerdim yahu, her türlü bekliyormuşuz zaten, boşu boşuna grenli grenli video oldu

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: CanTnçr

Alıntıları Göster
    İncelemeler için teşekkürler. Makineyi aldığımda case logic'in bir çantasını almıştım idarelik, şimdi 1-2 lenste taşıyabilen bir çanta düşünüyorum . En kısa zamanda inceleme koyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

İncelemeler için teşekkürler. Makineyi aldığımda case logic'in bir çantasını almıştım idarelik, şimdi 1-2 lenste taşıyabilen bir çanta düşünüyorum . En kısa zamanda inceleme koyacağım

Alıntıları Göster

• quote:

Olsun hocam bekleri problem olmaz

Alıntıları Göster
     ***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri ***

http://www.refleksfoto.com/Weifeng-WT-1005-Canta-Tripod-Avantaj-Set,PR-15152.html

125 tl fiyatı ile özel bir paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanikli -- 13 Ekim 2012; 15:40:08 >

• quote:

Olsun hocam bekleri problem olmaz

Alıntıları Göster
    güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcanikli -- 13 Ekim 2012; 13:56:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcanikli

güncel

Alıntıları Göster
    Çok hızlı çanta değiştirmeye başladım ben yahu 2 ay önce elime geçen lowepro rezo 140 aw, bugün aldığım nikon 70-300vr için küçük kaldı. Objektif için küçük değil aslında ama gövdeye takılı objektif için küçük Omuz çantası arıyorum. 70-300vr takılı d7000 gövde, 18-105 objektif ve bir tane de küçük, ufacık 10cm uzunluğunda, 7-8cm genişliğinde bir objektif sığdırabileceğim bir çanta lazım bana. 10cm' lik objektif 7cm'e 7cm boyutlarında da olabilir.
    Tabi bir de sağında solunda cebi olmalı ki telefonu, cüzdanı, mp3'ü, anahtarı falan koyabileyim. Var mıdır aklınıza gelen böyle bir omuz çantası? Yağmurluk da çok önemli bu arada.

Ekleme: Daha düzgün bir açıklama olması açısından;
    İç ölçüleri, derinliği 23cm kadar olmalı. Genişliği de en az 20cm. Eğer böyle yoksa, genişliği 25cm, eni 15cm olmalı.
    Kısacai makinayı dik koymak için 23cm kadar bir derinlik gerekiyor. Makinayı yatay koyarsam bu sefer genişliği 23-25cm olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McYC -- 1 Kasım 2012; 20:34:43 >

• quote:

Çok hızlı çanta değiştirmeye başladım ben yahu 2 ay önce elime geçen lowepro rezo 140 aw, bugün aldığım nikon 70-300vr için küçük kaldı. Objektif için küçük değil aslında ama gövdeye takılı objektif için küçük Omuz çantası arıyorum. 70-300vr takılı d7000 gövde, 18-105 objektif ve bir tane de küçük, ufacık 10cm uzunluğunda, 7-8cm genişliğinde bir objektif sığdırabileceğim bir çanta lazım bana. 10cm' lik objektif 7cm'e 7cm boyutlarında da olabilir.
    Tabi bir de sağında solunda cebi olmalı ki telefonu, cüzdanı, mp3'ü, anahtarı falan koyabileyim. Var mıdır aklınıza gelen böyle bir omuz çantası? Yağmurluk da çok önemli bu arada.

Ekleme: Daha düzgün bir açıklama olması açısından;
    İç ölçüleri, derinliği 23cm kadar olmalı. Genişliği de en az 20cm. Eğer böyle yoksa, genişliği 25cm, eni 15cm olmalı.
    Kısacai makinayı dik koymak için 23cm kadar bir derinlik gerekiyor. Makinayı yatay koyarsam bu sefer genişliği 23-25cm olmalı.

Alıntıları Göster
    Çantaalemide bir başka dert gerçekten ama bana şimdi yetiyor aldığım çanta.30Tl yide fazlasıyla hakediyor bence

• quote:

Çantaalemide bir başka dert gerçekten ama bana şimdi yetiyor aldığım çanta.30Tl yide fazlasıyla hakediyor bence

Alıntıları Göster
    Yav sırt çantam yetiyor ama günlük kullanım için "ideal" değil. Biraz büyük kalıyor. Omuz çantası da olsa güzel olur. Bakalım, bulabilirsem güzel bir şeyler...
  • quote:

Yav sırt çantam yetiyor ama günlük kullanım için "ideal" değil. Biraz büyük kalıyor. Omuz çantası da olsa güzel olur. Bakalım, bulabilirsem güzel bir şeyler...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben bir yere giderken içine hem notebook umu koyabileceğim hem de makine mi + 2 lens koyabileceğim bir çanta arıyorum sırt ve omuz fark etmez çok pahalı olmasın olabildiğince ucuz olabilen Dubai de bulabileceğim ( daha ucuz diye düşünüyorum babamlar 1 hafta sonra gidecek) çanta arıyorum. Tavsiyeleriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Norvexses

Arkadaşlar ben bir yere giderken içine hem notebook umu koyabileceğim hem de makine mi + 2 lens koyabileceğim bir çanta arıyorum sırt ve omuz fark etmez çok pahalı olmasın olabildiğince ucuz olabilen Dubai de bulabileceğim ( daha ucuz diye düşünüyorum babamlar 1 hafta sonra gidecek) çanta arıyorum. Tavsiyeleriniz neler?

Alıntıları Göster
    Lowepro CompuTrekker AW önerebilirim

Ayrıca Benim Çantaları Merak Edenler İçin ;

Lowepro CompuTrekker AW

Vanguard Peking 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 5 Kasım 2012; 16:17:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Lowepro CompuTrekker AW önerebilirim

Ayrıca Benim Çantaları Merak Edenler İçin ;

Lowepro CompuTrekker AW

Vanguard Peking 21

hocam bu CompuTrekker AW nin fiyatı ne kadar?ayrıca nerelerden temin edebiliriz uygun ve güvenli olarak?teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.