Şimdi Ara

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
9.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilseydim 720p-1080p falan çekerdim yahu, her türlü bekliyormuşuz zaten, boşu boşuna grenli grenli video oldu
  • Hemen ekliyorum ilk konuya
  • Arkadaşlar DSLR sırt çantas ı arıyorum.Eğer satmak isteyen varsa bana PM ile ulaşsın lütfen.

Aradığım özellikler;

Fazla kullanılmamış yıpranmamış olsun.
    1body+kit ve 2-3 lens,ıvır zıvırı alabilsin.Çok büyük olmasın zaten.
    Yağmurluğu olsun.
    Tabi 50-60 TL yi geçmesin.

Belki kullanılmayan yanda duran varsa işe yaramış olur

İlgilenenler PM ile 4-5 foto da atarsa iyi olur

• beyler, çanta bakıyorum ama sağlamlık veya hava şartları gibi kriterlerim yok. sadece evde ekipman toplu dursun ve tozdan korunsun, dışarı çıkarken de normal çantamın içine atabileyim, yani çok büyük olmasın. ikisi orta büyüklükte, makinanın üzerindekiyle beraber 3 tane lens alabilen bi çanta. çok da para vermek istemiyorum.

ne önerirsiniz?

vatan bilgisayar dibimde olduğundan ordan hemen alabilirim. ama her yerden olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 5 Haziran 2012; 15:57:36 >
  • @Crosshair, normal çantanın içine atılabilecek gibi bulabilir misin bilmiyorum ama model örneği olması açısından, ŞU tür çantalara bakman gerekiyor sanırım. Bu kadar para vermezdim tabi ki ben olsam böyle bir çantaya. Mediamarkt' ta caselogic' in güzel çantaları var bu tür. 100 lirayı geçmiyordu fiyatları yanlış hatırlamıyorsam.

@ayhan_eee, yurt dışı işi yattı mı?
  • yok.Yatmadı hala düşünüyorum almayı.Ama biri çıkar kullanmadığı bişey olur ucuza buradan da alırım varsa diye sordum.Hala getirtmeyi düşünüyorum ama bakalım.
  • Hayırlısı
  • Aynen.Biri der ben kullanmıyorum temiz bir bak ucuza denk gelirse diye yazdım.Ama olmadı zaten dışarıdan alırım.Acelem yok çünkü daha benim makinayı satacam.DSLr alacam.
  • Arkadaşlar King 10 çantayı önerebilirim 1. sayfada tanıtım videosuda var.Çanta yaklaşık 130 TL ve bu parayı gerçekten hak ediyor.Emsalleri 200 TL dan aşağı değil. Birde omuz çantası alacaksanız FAT isminde yerli bir marka var onun çantalarınıda tavsiye ederim.Gerçekten kullanışlı ve sağlam ve % 100 Türk Malı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Bakalım finaller bitince yaparım birşeyler

Bitti mi finaller

Bu arada makinam kısmetse yarın geliyor 600D+18-55 olarak .Ama çanta alamadık daha Aslında bir tane vanguard peking 21 düsse ikinci el alırım ama bakınıyorum hala
    Varmı önerisi olan

• Arkadaşlar bel çantalarından kullanan var mı? Mesela Lowepro İnverse 200 gibi.Nasıldır acaba kullanımı?
  • Arkadaşlar uzun süren araştırmalar sonucunda en sonunda çantamı satın aldım.Yurtdışından 19 dolara mal oldu toplam.O da yaklaşık 33 TL eder.

Birkaç fotoğrafını ekleyeyim.

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri ***

Büyüklük olarak 600D+18-55is2 lensi ister lens aşağa ister gövde aşağıda olsun dikine alıyor.bunun yanında artan bölmeler rahatlıkla 2-3 lens daha alır.Yanlarda 2 cep var.Bu ceplerin birine şarj aletini koydum diğğerine ise yağmurluğunu.Bu arada yağmurluğu çok pratik olmuş.Kullandıktan sonra iç kısmına monte halde olan ufak pakete doldurunca avuç içi kadar oluyor.Ayrıca çantayı da üstten tamamen kapatıyor.
    İlk fotoğrafta görüldüğü gibi önde de bir cep var.Bu bölmenin derinliği ben elime dik sokunca elimi yarıya kadar alıyor.Bu kısma filtre veya mini tripot konabilir.O kısım sadece cırt cırtlı.Arka kısmında ise fermuarlı bir cep daha var.Bu bölmede yine filtre veya herhangi ince bişey koymak için uygun gibi geldi.Burası önden daha derin.Ayrıca fileli kısım da vücuda değern kısım ve bir sünger gibi yumşak sanırım ter engellemek amacı ile tasarlanmış.

Ayrıca askılıkları da metal halkalar ile çantaya tutturulmuş.Yine fermuar saplarıda metal ve Canon yazısı var.Tine omuz desteğinde de Canon yazısı var.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Ben evde yokken gelmiş ben bugun geldiğimde incelediğim kadarı ile özellikleri böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Arkadaşlar uzun süren araştırmalar sonucunda en sonunda çantamı satın aldım.Yurtdışından 19 dolara mal oldu toplam.O da yaklaşık 33 TL eder.

Birkaç fotoğrafını ekleyeyim.

Büyüklük olarak 600D+18-55is2 lensi ister lens aşağa ister gövde aşağıda olsun dikine alıyor.bunun yanında artan bölmeler rahatlıkla 2-3 lens daha alır.Yanlarda 2 cep var.Bu ceplerin birine şarj aletini koydum diğğerine ise yağmurluğunu.Bu arada yağmurluğu çok pratik olmuş.Kullandıktan sonra iç kısmına monte halde olan ufak pakete doldurunca avuç içi kadar oluyor.Ayrıca çantayı da üstten tamamen kapatıyor.
    İlk fotoğrafta görüldüğü gibi önde de bir cep var.Bu bölmenin derinliği ben elime dik sokunca elimi yarıya kadar alıyor.Bu kısma filtre veya mini tripot konabilir.O kısım sadece cırt cırtlı.Arka kısmında ise fermuarlı bir cep daha var.Bu bölmede yine filtre veya herhangi ince bişey koymak için uygun gibi geldi.Burası önden daha derin.Ayrıca fileli kısım da vücuda değern kısım ve bir sünger gibi yumşak sanırım ter engellemek amacı ile tasarlanmış.

Ayrıca askılıkları da metal halkalar ile çantaya tutturulmuş.Yine fermuar saplarıda metal ve Canon yazısı var.Tine omuz desteğinde de Canon yazısı var.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Ben evde yokken gelmiş ben bugun geldiğimde incelediğim kadarı ile özellikleri böyle.

Hayırlı olsun hocam ben DSLR makine almayı planlıyorum d5100 mü önerirsiniz canon eos 600 d mi

• Ayhan hayırlı olsun çanta.Ancak çok reklam kokuyor
  • İkiside iyidir.Hangisi içinize yatar ve ileriki lensler uygunsa onu alın.

Can ne yapalım sende de gelecekti bir incelemeÇanta gerçekten beklediğimden iyi geldi bana.Hiç 30TL lik gibi değil
  • Unuttuk ben onu ya staj falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak 5Temmuzda dürtmüşüm burdan daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

İkiside iyidir.Hangisi içinize yatar ve ileriki lensler uygunsa onu alın.

Can ne yapalım sende de gelecekti bir incelemeÇanta gerçekten beklediğimden iyi geldi bana.Hiç 30TL lik gibi değil

peki hocam teşekkürler peki lens fiyatlarında nikon ve canon arasında ciddi oynama oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre var.Mesela 50mm de var yarıyarıya gibi.Diğerlerinde durum ne bilemiyorum tabi kullananlar yorumlasınlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.