Şimdi Ara

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
9.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5-6 ay gecikmelide olsa geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsun olsun bakıyorumda çanta alacaklara yararlı yazılar var
  • Lowepro rezo 140aw, 70-300vr takılı d7000' i almadığı için yeni çanta arıyordum. Buldum, aldım, yarın elime geçmesini umuyorum bir sorun çıkmazsa. Lowepro Stealth Reporter d550aw satın aldım. Haliyle rezo 140aw satılığa çıktı
    2 hafta içinde her iki çantanın da incelemelerini yapmayı planlıyorum
  • Hayırlı olsun hocam güle güle kullan
  • Teşekkür ederim Sh@rks. Önce elime geçsin bi rahatlayayım, sonra güle güle kullanayım :D
    Saydım, bununla birlikte elimden geçen 7. çanta oluyor bu. Ama kata ve bu son duraklarım olacak gibime geliyor (inşallah :D )
  • Bu çanta nasıl sizce. D7000 ile 55-200+ 18-55 ile 50mm lensleri alabilecek bir çanta arıyorum ben en fazla 50-60 liraya. Önerisi olan var mı acaba. Sırt çantasından ziyade omuz çantasına ihtiyacım var. İçinde dslr olduğunu hemen elevermeyen bir şey arıyorum :)

http://www.fotografium.com/urun/emora-ad0502-omuz-cantasi.aspx?ttype=Details#pt

Bu nasıl acaba. Fikri olan paylaşırsa çok makbule geçecek.

Acaba büyüklüğü bana yetecek mi bilemiyorum. Yeterli bilgi vermiyor genelde siteler.
    ÖLÇÜLERİ
    En (cm) 21,50
    Derinlik (cm) 11,00
    Yükseklik (cm) 18,00

Özellikleri:
    Emora AD0502 Omuz Çantası Detay Bilgisi
    - Fotoğraf / Video ekipmanınız için mükemmel koruma
    - Darbeye karşı sağlam yapı
    - Çizilmeyi önleyen yumuşak iç doku
    - Kaliteli malzeme
    - Ergonomik yapısı sayesinde ekipmanlarınızı kolayca çıkarabilme
    - Profesyonel işçilik

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Arkadaşlar uzun süren araştırmalar sonucunda en sonunda çantamı satın aldım.Yurtdışından 19 dolara mal oldu toplam.O da yaklaşık 33 TL eder.

Birkaç fotoğrafını ekleyeyim.

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** ***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** ***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri ***

Büyüklük olarak 600D+18-55is2 lensi ister lens aşağa ister gövde aşağıda olsun dikine alıyor.bunun yanında artan bölmeler rahatlıkla 2-3 lens daha alır.Yanlarda 2 cep var.Bu ceplerin birine şarj aletini koydum diğğerine ise yağmurluğunu.Bu arada yağmurluğu çok pratik olmuş.Kullandıktan sonra iç kısmına monte halde olan ufak pakete doldurunca avuç içi kadar oluyor.Ayrıca çantayı da üstten tamamen kapatıyor.
    İlk fotoğrafta görüldüğü gibi önde de bir cep var.Bu bölmenin derinliği ben elime dik sokunca elimi yarıya kadar alıyor.Bu kısma filtre veya mini tripot konabilir.O kısım sadece cırt cırtlı.Arka kısmında ise fermuarlı bir cep daha var.Bu bölmede yine filtre veya herhangi ince bişey koymak için uygun gibi geldi.Burası önden daha derin.Ayrıca fileli kısım da vücuda değern kısım ve bir sünger gibi yumşak sanırım ter engellemek amacı ile tasarlanmış.

Ayrıca askılıkları da metal halkalar ile çantaya tutturulmuş.Yine fermuar saplarıda metal ve Canon yazısı var.Tine omuz desteğinde de Canon yazısı var.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Ben evde yokken gelmiş ben bugun geldiğimde incelediğim kadarı ile özellikleri böyle.

Güzelmiş hayırlı olsun. Gerçi siz yavaştan eskitmişsinizdir bile

Bana da aynısından lazım ama nikon için. Aynısından nasıl bulabilirim acaba, marka model var mı. Benzeri başka bir şey de olsa olur hatta marka yazmasa daha iyi... Ben baya bir aradım istediğim gibi bulmakta zorlanıyorum.

Sizinki gibi en fazla 50 liraya bulsam alacam hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyp02 -- 9 Mayıs 2013; 1:56:22 >

• Arkadaşlar Kata dr-467nin Loweproda alternatifi var mı acaba ?

Yani genel olarak istediğim lazım olduğunda normal çanta olarak da kullanılsın.

Küçük 3-4 günlük gezilerde ihtiyacım olacak malzemeler sığsın

Ama dağcı çantası gibi aşırı büyük olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ot -- 1 Temmuz 2013; 15:34:42 >
  • Merhaba,
    Ben ürünü aliexpress üstünden aldım sizde aratarak istediğinize uygun olanı seçebilirsiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Merhaba,
    Ben ürünü aliexpress üstünden aldım sizde aratarak istediğinize uygun olanı seçebilirsiniz!

hocam abartısız söylüyorum 7-8 saat boyunca aradım ama en sonunda buldum.

Lowepro Flipside 400 AW.

Yakın zamanda almayı düşünüyorum hayırlı olur inş.
  • Hayırlı olsun
  • beyler bana sırt çantası lazım video ekipmanlarını koyabilmek için, 550d gövde, 2-3 lens, kafaüstü kulaklık, mikrofon, laptop (şart değil) ve diğer ıvır zıvırları koymak için ne önerebilirsiniz? yukarıda bana önerilen giottos lf 5305 ve lowepro video fastpack 150 aw nasıldır? sık sık kullanacağım bi çanta olmayacak o yüzden uygun fiyatlı birşey arıyorum
  • ben de cant aramaktayim.ama messenger canta almak istiyorum
    hem dslr koyabilecegjm hem de kitap vss koyabilecegim bir canta
    aslinda buldum.caselogic .modelini unttum ama d&r de 220 lira idi.fakat pahali. 2..bir lens yeri olsun istemek asiri oluro yuzden gerek yok.
    d&r de baktigim caselogic hem dslr hem tablet laptop alan messenger canta idi

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

ben de cant aramaktayim.ama messenger canta almak istiyorum
    hem dslr koyabilecegjm hem de kitap vss koyabilecegim bir canta
    aslinda buldum.caselogic .modelini unttum ama d&r de 220 lira idi.fakat pahali. 2..bir lens yeri olsun istemek asiri oluro yuzden gerek yok.
    d&r de baktigim caselogic hem dslr hem tablet laptop alan messenger canta idi

http://www.vatanbilgisayar.com/%C3%87antalar%20ve%20K%C4%B1l%C4%B1flar/case-logic-caflxm102m-caflxm102m-reflexion-slr-+-ipad-messenger-canta--boz-kahve/productdetails.aspx?I_ID=69733

Bahsettigim canta ahanda bu )))))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.