Şimdi Ara

***DSLR Taşıma Çantası İncelemeleri *** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
9.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnşallah alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alırım aslında 51 dolara var da ben yüzlülük yapıp 10 dolarlık indirim kuponu bekliyorum.5 dolar yetmiyor bana
  • Kuponu nereden buldun yav

• soyle herhangi bir korumasi bulunmayan, sadece makineyi derli toplu icine koyabilecegim pazar mali, markasiz basit bir canta ariyorum
    pentaxi acikta birakmak hosuma gitmiyor elinde olan etrafta goren duyan varsa haber versin

bu arada konu guzel olmus elinize saglik

• can bizde her türlü indirim bulunur

Google buluyor ya aliexpress coupon yazıyorsun.%90 5 dolar indirim oluyor zaten.arada 50 dolar üstüne 10 dolar indirim kodu çıkıyor.Onu alırsam 41 dolara alıcam çantayı

@ozeba ikinci elde denk getirirsin ucuza bir tane belki bakarsın.Artık can yeni düzeni kurdurursa rahatça buluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

soyle herhangi bir korumasi bulunmayan, sadece makineyi derli toplu icine koyabilecegim pazar mali, markasiz basit bir canta ariyorum
    pentaxi acikta birakmak hosuma gitmiyor elinde olan etrafta goren duyan varsa haber versin

Naylon poşet olmazmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

soyle herhangi bir korumasi bulunmayan, sadece makineyi derli toplu icine koyabilecegim pazar mali, markasiz basit bir canta ariyorum

Naylon poşet olmazmı

denemedim mi saniyorsun

daha hic arayisa girmedim ciddi anlamda ama bir tane 20-30mm bir tane de 135mm civari birde makine + objektif alabilecek ama yinede yukaridaki ozelliklerden taviz vermeyecek bir canta bulmam lazim

ekleme: 2-3 tane de 36lik film kutusu da sigmasi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozeba -- 29 Mayıs 2012; 0:23:21 >

• Bulabilirsen pentax marka çantalar var

• güzel başlık +1
  • Teşekkürler.Herksein işine yarayacaktır.

Bu arada Can bi inceleme yapta izleyelim ya
  • Lowe Pro içinmi

• 10Dk da 2side biter ya.7dk lowepro 3dk vanguard anlatırsın iş biter.Gerçekten işe yarar.

• Bakalım finaller bitince yaparım birşeyler

• Yaramı deşme
  • Yapçak birşey yok 2 hafta girecek bir güzel

• Aynen
  • Dr466i, 1 günlük kullanımdan sonra elimden uçtu gitti Hafta sonuna doğru dr467i' yi almayı planlıyorum bir sorun çıkmazsa Ona videolu bir inceleme yaparım
  • Bir gün bana göre bir çanta yapılacak mı çok merak ediyorum :(

Varlığı yokluğu belli olmasın...

Çok küçük olsun...

Taşırken varlığını hissetmeyeyim.

Sırtıma koluma buduma baskı yapıp yaz vakti terletmesin , cinnet geçirtmesin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimi1984 -- 29 Mayıs 2012; 14:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

Bir gün bana göre bir çanta yapılacak mı çok merak ediyorum :(

Varlığı yokluğu belli olmasın...

Çok küçük olsun...

Taşırken varlığını hissetmeyeyim.

Sırtıma koluma buduma baskı yapıp yaz vakti terletmesin , cinnet geçirtmesin :D

Buyür...

http://www.kamerithalat.com/?ynt=urun&eyl=detay&id=1891

• Benim açtığım bir konu vardı, yukarıda da arkadaş koymuş. Ben de araştırmalar sonucunda öyle çok bilinen bir marka olmayan Top Power diye bir markanın ürününü aldım.

Malzeme kalitesi güzel, Eminönünde Mercan yokuşundan babam aldı. 150 TL ücreti vardı. Case Logic'in çantası Satürn de 180 TL, Lowepronun çantası ise 220 TL idi. Aldığım çanta da kaliteli bir çantaya benziyo, en azından daha bir problem yaşamadım.

Ben hem laptop hem de fotomakinesini koymak için sırt çantası arıyordum. Bu çanta da işimi görüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.