Şimdi Ara

Drogba'dan mavi formalı yeni reklam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmadı be drogbaba,tam da maç öncesi.Üzüldüm şahsen

• Terbiyesize bak birada içiyor.. Tez zamana da kovulsun..
  • Drogba ölümüne Chelsea'li bunu bilmeyen mi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni mi bu reklam?
  • O ses Drogba'nın bilmiyorum ama maşallah Adnan Polat gibi sesi varmış.
  • Yeni reklam tur oncesi niye boyle bisi yapmis .

• Drogba'nin efsane oldugu takim Chelsea, dolayisiyla normal bence. Nasil ki Roberto Carlos dunyada hep Real Madrid formasiyla hatirlanacaksa (Anzhi veya Fener yerine), Drogba da her zaman Chelsea formasiyla hatirlanacak.

• ben hoş bulmadım. chelsea ile anılacak olması böyle bişey yapmasını gerektirmiyor. afrika birası reklamı yapıyosa milli takımın formasını giysin.

şimdi bu adam chelea karşısında kötü oynasa kimse lan acaba bilerek mi oynamadı demeycek mi ? yine öyle çıkıp yok ya drogba doğuştan çelsili, ya da herkes onu mavi formayla hatırlıyor mu diyeceksiniz ?
  • Ben ondan böyle bir şey beklemiyorum zaten insan efsane olduğu yerle anılmak ister, bence çok normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç

• Normal bence. Drogbanın Galatasaray'lı oldugunu sanmıyorum ki vefa denen birşey var adam 1 senedir bizdeyse ömrünü chelseade geçirdi.
  • takılcak bir şey yok.
  • Bunun dert edilecek bir yanı yok.
    Adamın özdeşleştiği takım orası. Ronaldo de Lima İnter'de oynadı ama herkes Madrid'li halini bilir.
    Ronaldinho PSG'de de oynadı ama herkes Barça'lı halini bilir.
    Pirlo italyanın 3 büyüğünde de oynadı şu an Juve'de ama Pirlo denilince Milan forması gelir adamın aklına.
    Üstelk hepsini geç forma renk,çorap falan herşeyiyle Chelsea formasına benzesede Chelsea forması değil sanki.
  • drobba galatasaraylı bi kere tmm mı .s.s
  • iyi de burda arkadaşın takıldığı şey gs forması giymemesi değil.

şimdi şu açıcan bakın, drogba çelsiye karşı oynanan 2 maçta da kötü oynadı saçma goller kaçırdı ya da kart gördü attırdı kendşni vs. üstüne bu videoyu ekleyip neler konuşurlar Türkieyde :)

bu forumda bile ne var canım adam chelseada parladı diyen arkadaşlar bile drogba sattı bizi, zaten reklamda da çelsi forması giymiş demez mi :)
  • Nereyle özdeşleştiği umrumda değil. Şu an bu kulüpten ekmek yiyorsa (ki bu ekmek oldukça büyük) bu kulübün tanıtımını yapsın. Afrika onun GS formasını görsün, bizim de reklamımız olsun. Ha Chelseali olabilir, ama emekli olduktan sonra.
  • Sorun değil. Chelsea'ye karşı en çok hırs yapıp oynayacak adam olması gerçeğini değiştirmiyor :)
  • İzledikçe sinirleniyorum arkadaş. Chelsea taraftarı izlese alay eder bizimle, resmen aşağılamış gibi takımımızı.
  • Ben hiç hoş bulmadım.
    Ne var bunda demeyin, şuan bizde ona bakmalıyız.
    Birde chelsea ile maç var, düşünün olacakları şimdi.
  • Chelsea'ye gol attığında hatırlatıcam bu konuyu hepinize.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.