Şimdi Ara

Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
17
Favori
13.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) (DEEPL PRO)

Yama Bilgileri

Türkçe yama oyunun orijinal sürümü ile uyumludur.

Türkçe yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine (DeepL) çevirisidir.

Türkçe Yama v2 olarak güncellenmiştir. V2 güncellemesi ile çeviride iyileştirme ve yazıların sıkışık gözükme gibi font sorunu çözülmüştür.

Türkçe Yama V3 olarak güncellenmiştir. V3 güncellemesi ile oyunda gördüğümüz ve bildirilen bütün yerler(2300 satır) düzeltilmiştir.

Türkçe Yama V4 olarak güncellenmiştir. V4 güncellemesi ile oyuna gelen güncelleme ile uyumlu hale getirilmiş ve çeviride düzenlemeler yapılmıştır.

Güncellenmeye devam edecektir !!!

Türkçe Yama V5 olarak güncellenmiştir. Oyuna gelen güncelleme sonrası Türkçe yama V5 ile son sürüme uyumlu hale getirilmiştir.

Emeği Geçenler

VolkTyson \ Sweaty

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki DragonDogma2_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

NOT 4: Gördüğünüz veya karşılaştığınız çeviri hataları olursa, bize bildirmeniz durumunda yamaya güncelleme vereceğiz. Oyunu kendimizde oynadığımız için, yama sürekli güncellenecektir.

LİNKLER

Türkçe Yama V5 Link: https://www.mediafire.com/file/14iyoildp2i9qup/Dragons_Dogma_2_T%25C3%25BCrk%25C3%25A7e_Yama_V5.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volktyson -- 9 Nisan 2024; 16:28:44 >

• Rica ederiz, DeepL gerçekten çeviri konusunda güzel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Bide üstüne düzenleme de yapıldığı takdirde ortaya çok güzel sonuçlar çıkabiliyor. Ana oyun çıktığı gibi başlayacağız çevirisine zaten, planlarımızı yaptık. Hayırlısıyla bir aksilik çıkmazsa, en kısa sürede sizlere ulaştıracağız. Kendimizde oyunu oynayacağımız için, çıktıktan sonra da sürekli güncellemesini vereceğiz. Heyecanla bekliyoruz bizde  

Türkçe Yama V5 olarak güncellenmiştir. Oyuna gelen güncelleme sonrası Türkçe yama V5 ile son sürüme uyumlu hale getirilmiştir. Konu içerisindeki linkler güncellendi. V5 linkinden indirerek kurulumu yapabilirsiniz. Bizlere destek olmak isterseniz, buradan özel mesaj yolu ile veya Discord sunucumuza gelerek benimle iletişime geçebilirsiniz. Calypso Ekibi olarak iyi oyunlar dileriz...

• Sen inanılmaz birisin dostum, eline,emeğine,çabana sağlık çok teşekkür ederim.Uzun zamandır bu oyunu bekliyorum ve bir baş yapıt olacağına inandığım bu oyunu en hızlı şekilde türkçeleştirme çabanı takdir ediyorum.

• maxiiii M kullanıcısına yanıt

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederiz. Bizimde beklediğimiz bir oyundu ve karakter oluşturucusunu görünce direkt dosyalarına baktık. Bütün dil dosyaları olsaydı daha iyiydi ama buda gerekli araçları yazmamız için yeterli oldu. Tekrardan çok teşekkür ederiz desteğin için Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Hocam emeğinize yüreğinize sağlık gerçekten. Birçok insanın merakla beklediği bir oyunu yine inanılmaz bir hızla çeviriyosunuz. Elleriniz dert görmesin 🙂
  • Elinize sağlık hocam, oyun cuma çıkacak sanırım hafta sonuna yetişir mi çeviri acaba  

• ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, bizde merakla bekliyoruz bakalım. Bir an önce çıksa da hep birlikte oynasak artık Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• emreozen55 E kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, 22 martta çıkacak gözüküyor. Cuma günü çok geç saatte çıkmazsa cumartesi akşamına yetiştirmeye çalışırız ama herhangi bir sıkıntı çıkmazsa pazar gününe kadar yayınlamış oluruz diye tahmin ediyorum. Oyunun diyalogları ve yetenek ağaçları falan çok detaylı olursa biraz uzayabilir. Çıkış yaptığında net bir şey söyleyebilirim.

• elinize saglik simdiden. cikmasini bekledigim oyunlardan dort goz ile. 👍
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, bizde dört gözle bekliyoruz bakalım. Umarım beklediğimize değer oyun

• Kolay gelsin hocam

• Ethan-Winters kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederiz

• Murat sönmez türkçe oynarım demişti acaba sizin çevirinizi mi gördü 😁
  • elinize sağlık hocam çok çok iyi olmuş

• run...rabbt kullanıcısına yanıt

Bilemiyorum Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• XroysTR X kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Oyunun fragmanı altında türk bir arkadaş yama çıkana kadar alamam demişti. Bende 3. gün yama hazır artık hızlı çıkıyor al sen fiyat artmadan dedim. Görüyorum ki haklı çıkacağım  

• Çevirilerinizi kullanıyorum ve çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Sabırsızlıkla tam oyunun çıkışını ve yamanızı bekliyorum, artık 1-2 sene oyun çevirisi beklemek zorunda kalmıyoruz sizler sayesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 13 Mart 2024; 14:9:56 >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt

Oyunları o kadar sene bekliyoruz ve Türkçe dil desteği ile gelmemesi hepimizi çok üzüyor. Bizlerde her şeyden önce birer oyuncu olduğumuz için bu durumu çok iyi anlıyoruz. O yüzden bizde sizler gibi bir an önce kendi dilimizde oynamak için, olabildiğince hızlı davranıp, oyun hakkında başka yerlerden bir şey öğrenip deneyimlemektense direkt herkesin kendi deneyimlemesi için, elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz. Bize olan inancın ve güvenin için teşekkür ederiz. Hayırlısıyla oyun bir çıksın, direkt başlayacağız çevirmesine Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• veterangamer kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, bizde sabırsızlıkla bekliyoruz valla Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama  Çıksın artık da bir an önce çevirip oynamaya başlayalım kafasındayız. Çok fazla oyun çıkıyor ve her oyun için çok uzun süre beklemek gerçekten bir oyuncu olarak beni de üzdüğü için, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere

• Tisikkirler güzel paylaşım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.