Şimdi Ara

Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
17
Favori
13.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederiz. Hayır yama %100 çevrildi. Oynadıkça güncelleme veririz dememizin sebebi, ufak tefek çeviri hataları olur veya gözümüzden kaçan yerler varsa diye öyle söylüyoruz. Hataları düzeltmek için yani, yoksa yama %100 Türkçe Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Shadowow S kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, açıkçası oyunu bekleyen çok insan var diye en hızlı şekilde vermeye çalıştık. Oyunun çıkış saatini bekleyip, öğlen 12 ye kadar düzenlemekle uğraştık. Halimiz kalmayınca da beklememeniz için yayınladık. Oyunda şuanda optimizasyon ve crash sorunu olduğundan, 10dkdan fazla oynatmadığı içinde çok yavaş ilerledik. Oyunu bizde oynayacağımız için, sürekli test halinde olacak ve sürekli güncelleme vereceğiz.

• Emeğinize sağlık. Bir şey sormak istiyorum. Altyazıların boyutları özellikle metnin uzun olduğu zamanlarda küöülüyor, basılıyor, orantısı bozuluyor. Bu yama ile mi ilgili bir durum? Eğer öyle ise bunun bir çözümü yok mu? çünkü gerçekten çok kötü görünüyor böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gameingo

Emeğinize sağlık. Bir şey sormak istiyorum. Altyazıların boyutları özellikle metnin uzun olduğu zamanlarda küöülüyor, basılıyor, orantısı bozuluyor. Bu yama ile mi ilgili bir durum? Eğer öyle ise bunun bir çözümü yok mu? çünkü gerçekten çok kötü görünüyor böyle.

Rica ederiz, şuan bizde bu durumu kontrol ediyoruz. Bir kullanıcıdan daha aynı yorum geldi, yamadan mı diye kontrolleri sağlıyoruz ve yamadansa çözümünü bulup güncelleme veririz.

• Türkçe yama v2 olarak güncellenmiştir. V2 güncellemesi ile çeviride iyileştirme ve yazıların sıkışık gözükme gibi font sorunu çözülmüştür. Konu içerisindeki linkler güncellenmiştir. Calypso Ekibi olarak iyi oyunlar dileriz...

• Bu ne hız :)

• Gameingo kullanıcısına yanıt

Söz vermiştik sonuçta oyun çıktığı gibi başlayacağız diye, dün gece oyun çıkış yaptığından beri bu oyunun yamasıyla uğraştık Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Elinize sağlık

• windos600 W kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar

• Murat sönmez e sizin yamayı önerdik yayında
    Yükleyecegim dedi bakalım umarım yükler
  • run...rabbt kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederiz, yama sürekli güncelleneceği içinde bizi takip etmeyi unutmayın. Yarından itibaren oyuna sıfırdan başlayıp, ufak tefek şeyler bile varsa düzenleyip güncelleme vereceğiz. Oyun uzun soluklu bir oyun olduğu için, sürekli güncel haliyle oynarsınız. Teşekkürler tekrar

• volktyson kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık, her güncelleme sonrası eski yamayı kaldırıp yenisini mi kuralım yoksa üzerine kursak sorun olmadan devam edebilir miyiz  

• Melihmk94 M kullanıcısına yanıt

Rica ederiz. Fark etmiyor açıkçası ikisi de olur, sizin tercihinize kalmış bir durum ama ne olur ne olmaz yamakaldır.exeden yamayı kaldırın ve yeni versiyonu indirip tekrar kurun garanti olsun

• Hocam hızlı çeviri için çok teşekkür ederim ama yamayı ne kadar kurarsam kurayim ekranın üstüne gelen sarı kuş gitmiyor nasıl fixleyebilirizDragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama
  • teşekkürler yama için :)

• İsow01 kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, valla onun çözümü bizde de yok. İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum ve çok şaşkınım. Şunu itiraf etmem lazım ki, şuana kadar yaşadığımız en tatlı hata bu oldu ve fixleme bence ya ne güzel oyun meraklısı bir kuşun var Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Coimbra kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama 

• Hocam güvenli midir? Virustotalde tarattığımda sonuç aşağıdaki gibidir.

Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama
  • Don Atari kullanıcısına yanıt

Merhaba, setup sistemiyle verdiğimiz için lisans olmadan o iki tanesi gitmiyor maalesef. Yani zararlı bir durum olsaydı, orada en bilindik ve güvenilir olan çoğu koruma programları da uyarı verirdi. Yamalarımızı kullanan binlerce kişi var ve daha bir kere bile bu konuda şikayete gelen olmadı. O yüzden tabii ki karar size kalmış bir durum. Çünkü burada ikna etmeye çalışmak bana biraz yanlış geliyor. Durumu açıkladım, gerisi siz kullanıcıların kararına kalıyor.

• Emeğinize sağlık sizden ricam Gotham Knights yamasını da düzenlerseniz çok makbule geçer zira yamanızı indirip denemek istedim ama çeviri çok kötüydü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.