Şimdi Ara

Dragon's Dogma 2 Türkçe Yama (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
17
Favori
13.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederiz. Gotham Knights aklımda ama bir türlü fırsat bulamıyorum ve aklımdan çıkıyor. O oyunun yamasını çok iyi bir seviyeye getirmiştim ancak Calypso'yu kurduğumuzda, yamaları taşırken yanlışlıkla son sürümü silmişim ve eski hali kalmış. Normalde paylaşmak istemedim, çok uğraşmıştım ve zoruma gitti açıkçası ama insanlar paylaş ya en azından anlarız dediği için paylaştım ama benimde içime sinmiyor. Bir ara tekrar yapmam lazım onu, geri dönüşün ve hatırlattığın için teşekkür ederim. İyi oyunlar  

• volktyson kullanıcısına yanıt

Yükledim yamanızı, emeğinize sağlık. Ufak saçma anlamsızlıklar dışında bir sorun görmedim, hikaye rahat anlaşılıyor. Teşekkür ederim.

• Don Atari kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, yamayı sürekli güncellemeye devam ediyoruz. Takipte kalın, yakında v3 gelecek.

• harikasınız ne deyim.

• AndreLinoge kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederiz  

Takipteyim hocam umarım bir an önce güncellenir ve bende oyuna baştan başlarım.

• Türkçe Yama V3 olarak güncellenmiştir. V3 güncellemesi ile oyunda gördüğümüz ve bildirilen bütün yerler(2300 satır) düzeltilmiştir. Konu içerisindeki linkler güncellenmiştir. Calypso Ekibi olarak iyi oyunlar dileriz...

• konsol için bir çalışma varmı çeviri için

• bıgfısh25 kullanıcısına yanıt

Şuanda yok açıkçası, düşünmedik.

• ellerine sağlık. v2 yi yama kaldır diyerek kaldırdım. v3'ü oyun klasörüne attım yönetici olarak çalıştır diyip steam ile kurdum. oyun açılıyor siyah ekranda kalıyor devam etmiyor. yamayı sildim. steamde dosya doğrulama yaptım düzeldi ingilizce tekrar girdim. yamayı tekrar yaptım yine siyah ekran dostum. bi önerin var mı?

• re chunk dosyasını bozuyor. 1gb iken 40 mblarda yeni dosya atıyor açılmıyor ne yazık ki?

• oyuna yeni güncelleme gelmiş yama çalışmıyor, el atabilir misiniz

• hocam yeni güncellemeyle birlikte açamıyoruz. bi el atarsan mutlu olurum

• oyuna yeni güncelleme gelmiş yama çalışmıyor bir bakar mısınız ?

• Aynen oyun siyah ekran kalıyor.

• Dostum son gelen güncellemeden sonra v3 yama yükleyince oyuna girmiyor. ilgilenirsen sevinirim.

• Yama güncellendi, şimdilik discord adresimizden indirebilirsiniz. VolkTyson aktif olduğunda buradaki linkleri de güncelleyeceğiz.

• sweaty S kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık, teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe Yama V4 olarak güncellenmiştir. V4 güncellemesi ile oyuna gelen güncelleme ile uyumlu hale getirilmiş ve çeviride düzenlemeler yapılmıştır. Calypso ekibi olarak, iyi oyunlar dileriz...

Elinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.