Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: .Meraxes., Ainz Ooal Gown Daha Az
2 Kayıtlı Üye
695
Cevap
11
Favori
20.692
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Anime / Manga >> Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6634 Mesaj
      07 Nisan 2018 21:09:10
      Instagramda bikaç fan sayfasında gezerken filmde gokunun dövüşeceği kişi olarak Yamoshi tahmininde bulunmuşlar.

Bu Yamoshiyi ben daha önceden hatırlamıyorum, hangi bölümlerde bahsedilmişti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 7 Nisan 2018; 21:10:55 >
      |
      |
      20 Temmuz 2018 12:00:55
      |
      |
      20 Temmuz 2018 14:40:55
      Broly sonunda Canon. İşte bu yalnız ssj blue goku baya tırstmış lssj broly den. Bu form master ultra instinc e denk veya yakın bir gucte sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyuga kojiro -- 20 Temmuz 2018; 14:42:15 >
      |
      |
      06 Kasım 2018 20:26:34
      Bu dragon Ball heroes serisi ne ayak. Fan servis mi sadece. Super saiyan 4 ü görmek güzeldi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      02 Aralık 2018 17:01:58
      Yeni sezon hakkında bilgi yok mu arkadaşlar?
      |
      |
      14 Şubat 2019 22:31:56
      Dragon Ball Super Movie Turkanime'de yayınlandı. İzlemek isteyenler oradan izleyebilir.

Yalnız çok nefis movie oldu be! Dragon Ball keşke sonsuza kadar devam etse, boşuna en sevdiğim anime değil.
      15 Şubat 2019 08:08:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Akone Dragon Ball Super Movie Turkanime'de yayınlandı. İzlemek isteyenler oradan izleyebilir.

Yalnız çok nefis movie oldu be! Dragon Ball keşke sonsuza kadar devam etse, boşuna en sevdiğim anime değil.
      Siteye filmi izlemeye girdim ama dayanamadım gece boyunca Digimon Adventure Tri'yi izledim:D artık Dragon Ball filmi sonraya kaldı. Yeni serinin mangası da haftaya bekleniyor bu arada muhtemelen önce İngilizcesi düşer.
      16 Nisan 2019 21:47:33
      quote:

Orijinalden alıntı: sreylare Siteye filmi izlemeye girdim ama dayanamadım gece boyunca Digimon Adventure Tri'yi izledim:D artık Dragon Ball filmi sonraya kaldı. Yeni serinin mangası da haftaya bekleniyor bu arada muhtemelen önce İngilizcesi düşer. Alıntıları Göster
      dragon ball super devamı mı hocam? Animesi ne zaman gelir sizce?=
      19 Nisan 2019 20:33:39

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê dragon ball super devamı mı hocam? Animesi ne zaman gelir sizce?= Alıntıları Göster
      Yarın manganın yeni bölümü gelecek ancak üzülerek söylüyorum ki Temmuz'dan önce animeye başlamayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sreylare -- 19 Nisan 2019; 20:34:11 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Nymphetaminê
      15 Mayıs 2019 23:52:00
      Arkadaşlar bazı sorularım olacak

Bu jiren kimdir? 2 ayrı dragon ball süper serisi mi var piyasada?

• Teğmen
      156 Mesaj
      16 Mayıs 2019 17:02:26
      quote:

Orijinalden alıntı: selmand Arkadaşlar bazı sorularım olacak

Jiren, Universal Survival sagasında ortaya çıkan evren 11 den bi karakter.

Dragon Ball Heroes diye bir oyun var ve her ay çıkan 8 dk lık kısa bölümlerde bu DBH yi tanıtmak için. Dbh non-canon bi seridir. Dragon Ball'ın canon evreni manga ile devam etmekte şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      17 Mayıs 2019 22:03:36
      quote:

Orijinalden alıntı: selmand Arkadaşlar bazı sorularım olacak

DBS serisinden bi karakter hocam
      18 Mayıs 2019 00:30:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê DBS serisinden bi karakter hocam Alıntıları Göster
      Tabi ben onu anladım zatende ilk defa hangi bölümde çıktı karşımıza ana seri mi yoksa yan serilerdemi çıktı vs. hangi bölümleri izlemem lazım. Karakterin orjini nedir felan.

• Yarbay
      9201 Mesaj
      18 Mayıs 2019 01:03:37
      quote:

Orijinalden alıntı: selmand Tabi ben onu anladım zatende ilk defa hangi bölümde çıktı karşımıza ana seri mi yoksa yan serilerdemi çıktı vs. hangi bölümleri izlemem lazım. Karakterin orjini nedir felan. Alıntıları Göster
      Dragon Ball Super serisini izleyin komple, zaten Z serisinden sonra gelen orjinal seri budur, Jiren dahil onlarca karakteri turnuva olan son saga da göreceksiniz.
      |
      |

PUBG vb. Oyunlar İçin Oyun Partneri Arıyorsanız Discord Grubumuza Bekleriz.

https://discord.gg/tMt6Vt3
    • Yarbay
      6634 Mesaj
      18 Mayıs 2019 01:05:01
      quote:

Orijinalden alıntı: selmand Tabi ben onu anladım zatende ilk defa hangi bölümde çıktı karşımıza ana seri mi yoksa yan serilerdemi çıktı vs. hangi bölümleri izlemem lazım. Karakterin orjini nedir felan. Alıntıları Göster
      Hocam bildiğim kadarıyla ilk defa DBS de görüyoruz, DBZ falan izlediyseniz zaten direk DBS ye geçebilirsiniz.
      |
      |

Orijinalden alıntı: sreylare Yarın manganın yeni bölümü gelecek ancak üzülerek söylüyorum ki Temmuz'dan önce animeye başlamayacaklar Alıntıları Göster
      Gelsin de bekleriz temmuzu,kasımı,aralığı yeter ki gelsin ya, yokluğu hissediliyor
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.