Şimdi Ara

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
11
Favori
25.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • White renk olarak şu haliyle hoş gözükmüyor fakat ortaya atılan bir teoriye göre meleklerin hepsi MNG bildiğinden saçları beyaz bu yüzden beyaz form geldi gibi bir şeyler söyleniyor. Az biraz mantığa oturtulmuş olur böylece fakat yinede beğendiğimi söyleyemem rengi
  • Benim hoşuma gitmedi beyaz saç. Sanırım gerçek tanrı formu imajı vermek istemişler begenenleride çoktur ama ben beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goku'nun saç gümüş renkte olacak. gelecek bölümün ön gösterimi yanıltmasın. formun tam halini göstermemek için ışıklandırılmış şeklinde bırakmışlar. ayrıca haftaya bölüm beklemeyin çünkü maraton gibi bir şey yüzünden yok. 2 hafta sonra 4 martta gelecek bölüm.
  • Gokunun power up alıp Jireni yenmesi çok klasik bir senaryo olur. Düşünceme göre bir şekilde Jiren ve goku berabere kalacak, ya ikiside nakavt olacak, ya ikiside ring dışı olacak, yada ikisi birden ayakta kalacak süre bittiğinde. Freeza ringin bir yerinde uyuyor suan. Freeza sayesinde 7.evren kazanmış olacak freezadan başka bir numara çıkmaz bu saatten sonra. Adam uyuduğu yerden galibiyeti getiricek iyimi

• Jiren akıllılık yapıp beraberlik halinde Freeza'yı aklına getirip bir hamleyle onu uçursa bu sayede berabere kalsalar çok iyi olur dediğin gibi.
  • Sürpriz bir şekilde 11.evrenin galip gelmeside mümkün. Jirenin dileğini bilmiyoruz henüz, bütün evrenlerin geri getirmek olabilir. Jiren, başta turnuvaya katılmayı reddetti sonuçta 11.evren hayatta kalıcak diye diğer bütün evrenlerin kendi yüzünden yok olmasını istemediğini belirtmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Sürpriz bir şekilde 11.evrenin galip gelmeside mümkün. Jirenin dileğini bilmiyoruz henüz, bütün evrenlerin geri getirmek olabilir. Jiren, başta turnuvaya katılmayı reddetti sonuçta 11.evren hayatta kalıcak diye diğer bütün evrenlerin kendi yüzünden yok olmasını istemediğini belirtmişti.

Yeni form çıktığı ilk dövüşte yenilmez bence. Dragon Ball da daha önce oldu mu hatırlamıyorum ama goku nun yeni formu kazanır.. Yoksa hiç dönüşmesin..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Nedense Beraberlik olacagini düşünüyorum. Gokunun yeni formu yenilmez gibi geliyor ama jirenin yenilmesi daha zor geliyor gözüme şuan. Freezanin sahada olmasının sebebide bu bence son saniyede birşeye yarayacak gibi.

• 130 ve 131. bölümlerin isimlerini yazalım;

130=> Eşi benzeri görülmemiş mücadele!!
    131=> Goku, tekrar buluşacağımız güne kadar

Bu da 129. bölümün 1 dakikalık bonus tanıtımı;

https://www.youtube.com/watch?v=iTEMSYAGnwY
  • rdlsln kullanıcısına yanıt
    Acayip gaza geldim fragmanı izleyince.Efsane bir dövü? bizleri bekliyor.Diger yandan bitmesinede üzülüyorum.

• 129
    Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)

• 129

Güzel bölümdü. Şimdi merak ettiğim MNG ile SSJB arasında ki güç farkı ne kadar acaba? İzlediğimiz sahnelere göre aradaki fark muazzam büyük gözüküyor.

• Vay, ne dövüştü ama. Jiren'in hakkını vermek gerekiyor. Tamamlanmamış MNG'e rağmen kafa tutabilen bir herif. Bu adam gelmiş geçmiş en güçlülerinden.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Master mng goku , blue vegitoyla eşit yada bir tık güçlü. Burdan bile anlayabiliriz farki.

• Arkadaşlar mng deeken ultra iç güdüyümü kastediyorsunuz?

• Evet. Ultra instinct'in japonca orjinal hali migatte no gokui. Kısaca bunun baş harfleri.

• Millet çoşmuş yine..

• Final ile ilgili spoiler.

goku eleniyor, gokuyu yendikten sonra gücü tamamen tükenen jirene, freeza death beam ateşliyor.

• Bu kadar yetenekli bir müzisyenin anime ve oyun sever olup onların şarkılarını coverlaması beni adeta mest etti. Kendisiyle ilk tanışmam Mr.Crowley şarkısına guitar cover çalışmasına rast gelmemle olmuştu. Bu arda Mr.Crowley ünlü Black Sabbath grubu solisti Ozzy Osbourne tarafından seslendirilmiş, muhteşem solo ve gitar riffleri Randy Rhoads'a aittir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Karde? bu hafta bölüm yayınlanmamı?,bende sinirlendim spoiler ı okudum ve gerçekten hayal kırıklığına uğradım.Beklemiyordum bunu açıkçası

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.