Şimdi Ara

DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
20
Favori
55.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Us psn store için soruyorum,

Oyunun sade versiyonuna sahibim, game of the year edition a Nasıl çeviririm season pass tarzı bir şey yok, paralı olan 3 büyük ek paketi tek tek mi almak lazım ayrı ayrı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Herkese selam,

Oyunun sade versiyonuna sahibim, game of the year edition a Nasıl çeviririm season pass tarzı bir şey yok, paralı olan 3 büyük ek paketi tek tek mi almak lazım ayrı ayrı?

aynen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Herkese selam,

yok sanırım ayrı ayrı alınıyor.
  • Arkadaşlar bende oyuna yeni başladım. Archer oynuyorum. Bana uygun bir takım önerebilir misiniz? Perk olayını tam anlayamadım. Archer için ne seçilmeli?
  • İngilizceyi tam olarak öğrendikten sonra ilk iş bu oyuna girişicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • witcher 3 ten sonra oynanır mı bu oyun ikilemdeyim gençler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: danteauditore

witcher 3 ten sonra oynanır mı bu oyun ikilemdeyim gençler?

Bioware'in oyunlarını oynadıysanız (dragon age veya mass effect) kesinlikle. Özellikle RPG seviyorsanız oynamanız gerekir diye düşünüyorum. Ama Witcher 3 den sonra nasıl gelir o merak konusu :) Zira Witcher 3 RPG oyunlarında çıtayı çok yükseltti.
  • Psn de indirime girmiş oyın. Yılın oyunu sürümü ile deluxe sürümü var en büyük paket yılın oyunu paketi mi? Bir de horizon dan sonra gider mi

• 2017 yılın rpg oyunu hangisi seçildi?

• gene bu en son sayfada sormuştum, normal versiyon sahipleri için season pass tarzı bir şey yok mu demiştim, o dönemde yoktu ancak şu anda tüm DLC lerin paket olarak satın alınabildiği bir eklenti yapmışlar, US paket için halen çok pahalı ancak black friday indirimiyle birlikte TR hesap için çok iyi fiyata geliyor, arayanlar kaçırmasın.
  • ilk oyunundan sonra seviyeyi iyice düşürdüler, bana göre en kötü oyunu son oyunudur.
  • ilk oyun muhteşemdi, 2. oyun aksiyon oyunu gibiydi hiç cezbetmedi, ama bu oyun çok iyiydi bence
  • US hesap için DLC bundle pri hesap satan var mı?
  • Andromeda ile Bioware bundle'ı çıkmış, düşünen olursa direkt bundle'ı alsın derim, önceden DAI aldığım için bana o teklif sunulmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

Andromeda ile Bioware bundle'ı çıkmış, düşünen olursa direkt bundle'ı alsın derim, önceden DAI aldığım için bana o teklif sunulmadı.
    Alırdım aslında ama ikisini ayrı ayrı alınca daha ucuza geliyor.
  • Oyunu tresspaser dlc’si ile bitirdim, gerçekten mükemmeldi. Sonraki oyun ne zaman çıkar acaba konusu da belli zaten. Rpg severler için bulunmaz nimet bu oyunlar.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Oyun mükemmel bir ara nightmare modunda başlamak istiyorum.
  • Benim gibi Dragon Age: Inquisition'a yeni başlayacak varsa 5 dakikada hikayeyi anlatan Türkçe altyazılı özet bir video buldum, oyun evreni hakkında biraz fikir verir.
    https://www.ign.com/videos/2014/11/16/5-dakikada-dragon-age

Bir de bu var:https://forum.donanimhaber.com/b-font-color-f00-dragon-age-inquisition-hikaye-ve-kararlar-turkce-altyazili-font-b--99177845

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 20 Eylül 2018; 9:32:35 >
  • Şu an oyun Ps store'da 22 lira goty sürümü, isteyen kaçırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Benim gibi Dragon Age: Inquisition'a yeni başlayacak varsa 5 dakikada hikayeyi anlatan Türkçe altyazılı özet bir video buldum, oyun evreni hakkında biraz fikir verir.
    https://www.ign.com/videos/2014/11/16/5-dakikada-dragon-age

Bir de bu var:https://forum.donanimhaber.com/b-font-color-f00-dragon-age-inquisition-hikaye-ve-kararlar-turkce-altyazili-font-b--99177845
    başla bitir kafasında oynamayacaksan,en zorda oyna.sindire sindire ağırca ,keyif alarak bitir.DLC leride tavsiye edrim oyna.güzel oyundur.hatta tarza meraklı isn ve oyun hoşuna giderse ilk oyunu da oynamanı tavsiye ederim.2. oyunu salla.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.