Şimdi Ara

DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
20
Favori
55.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öncelikle ayrıntılı cevap için teşekkürler, forumdaki rehberlerin için de ayrıca şükranlar :)

dragon age 1 i xbox360 da taparak oynamıştım, tüm DLC ler vs %100 bitirdiğim tek oyundur... dragon age 2 ye ise, 1 e oranla arcade dedikleri için hiç bulaşmamıştım.

da ile ds yi mukayese etmen iyi olmuş, kafamda baya canlandı bir şeyler.

witcher serisini hiç oynamadım. buradan okuduğum kadarıyla cılkını çıkartarak oynarsan da ile witcher ın oynama süreleri birbirine yakın gibi.

da yı ve aynı andaki karakter kontrolünü baya özledim aslında. sanırım da dan başlayacağım

teşekkürler

• DA çıkan DLC ler ile ilgili hiç bir yazı bulamadım.Farklı bir konu varda ben mi bulamadım acaba? Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar lvl 21 e yakin mage karakter actim ilk oyunum bu seride kngiht unch oldum normalde 250 300 vuruyor ama 1 k yida gördüğüm oldu suan balo gorevindeyim lakin anlayamadim ing yok rastgele cevaplar veriyorum ztn amac 100 yapmakmi puani biri ipucu yardim falan ederse iyi olur

• Her tür oyunu oynamaya çalışan ve nispeten başaran biri olarak Dragon Age bana çok karmaşık ve zor geldi. Tahmin edileceği gibi oyunun daha çok başındayım ve bir harita açıldı. Hinterlands adı altında yan görevler var sanırsam, buralara giderken karşıma askerler çıkıyor. Onları öldüreyim derken göbeğim çatlıyor. 3 tane hinterland ı hallettim ama 4. sünde elinde balyoz olan dev gibi bir adam tek sallayışta hepimizi biçti. Ne yapacağımı şaşırdım. Kaç level im silahı mı güçlerindirmem lazım yanıma birilerini mi almam lazım (zaten 3 kişiyiz) anlamadım gitti.

Velhasılı oyunu kutuya koyup kenara kaldırmaya az kaldı.
  • DRAGON AGE: INQUISITION Official Trailer – Trespasser (DLC)

• quote:

Orijinalden alıntı: niomer1

Her tür oyunu oynamaya çalışan ve nispeten başaran biri olarak Dragon Age bana çok karmaşık ve zor geldi. Tahmin edileceği gibi oyunun daha çok başındayım ve bir harita açıldı. Hinterlands adı altında yan görevler var sanırsam, buralara giderken karşıma askerler çıkıyor. Onları öldüreyim derken göbeğim çatlıyor. 3 tane hinterland ı hallettim ama 4. sünde elinde balyoz olan dev gibi bir adam tek sallayışta hepimizi biçti. Ne yapacağımı şaşırdım. Kaç level im silahı mı güçlerindirmem lazım yanıma birilerini mi almam lazım (zaten 3 kişiyiz) anlamadım gitti.

Daha once bu tarz oyun oynadinmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne muhtesem bir oyundu yeniden alip bir daha bitirmeyi düşünüyorum bu ara ciddi ciddi

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Her tür oyunu oynamaya çalışan ve nispeten başaran biri olarak Dragon Age bana çok karmaşık ve zor geldi. Tahmin edileceği gibi oyunun daha çok başındayım ve bir harita açıldı. Hinterlands adı altında yan görevler var sanırsam, buralara giderken karşıma askerler çıkıyor. Onları öldüreyim derken göbeğim çatlıyor. 3 tane hinterland ı hallettim ama 4. sünde elinde balyoz olan dev gibi bir adam tek sallayışta hepimizi biçti. Ne yapacağımı şaşırdım. Kaç level im silahı mı güçlerindirmem lazım yanıma birilerini mi almam lazım (zaten 3 kişiyiz) anlamadım gitti.

Hayır oynamadım.

Şu an Level 22 / influence 17 ye geldim. Karşılaştığım bütün ejderhaları kestim. Ana konuya fazla bulaşmadım daha, haritalardaki görevleri yapıyorum. Ama hala weapon schematic ler ne işe yarar potion u nasıl doldururum bulamıyorum. Silah kraft ediyorum kullandırmıyor.

Acemilik işte, çözeceğiz bakalım :)

• quote:

quote:

quote:

Hayır oynamadım.

Şu an Level 22 / influence 17 ye geldim. Karşılaştığım bütün ejderhaları kestim. Ana konuya fazla bulaşmadım daha, haritalardaki görevleri yapıyorum. Ama hala weapon schematic ler ne işe yarar potion u nasıl doldururum bulamıyorum. Silah kraft ediyorum kullandırmıyor.

Anladigim kadariyla sarmissin. Ben bozmayayim. Bu tarz oyunlara bir bulastnmi kurtaramazsn. Ben prk bilinen bir oyun degil ama lionhearth diye bir oyunla bu ture girdim. Sonra neredeyse cikan tum 7 puan ustu oyunlari oynadim.

Buara ama biraz bloodborne'a sardim. Millet sadece fifa oynuyor, brn fifa harici herseyi oynuyrm..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır oynamadım.

Anladigim kadariyla sarmissin. Ben bozmayayim. Bu tarz oyunlara bir bulastnmi kurtaramazsn. Ben prk bilinen bir oyun degil ama lionhearth diye bir oyunla bu ture girdim. Sonra neredeyse cikan tum 7 puan ustu oyunlari oynadim.

Buara ama biraz bloodborne'a sardim. Millet sadece fifa oynuyor, brn fifa harici herseyi oynuyrm..

Aynen. Bir tek futbol a ısınamadım. Çok tekdüze geliyor bana.

Bu arada weapon schematic leri ne yapacağım nasıl kullanacağım bilgi verebilir misin? İnventory nin içinde bir sürü şematik var birde satıcılardan alınıyor. Ama bir türlü X işareti ile aktif edemiyorum yada öyle birşey. Anlamadım yani !?

• Oyuna yeni başlayabildim gerçekten beğendim. Görüntüler gayet güzel. Forumda ana konuyu çok buldum nedense ilgi gösterilmemiş fazla ama oynanmayı hak ediyor bence. Oyunun ilk 5 dakikasına ait bir video aldım buyrun

• Merhabalar, buyurun buda benden olsun. Ayrıca video yükledim:https://youtu.be/2TIubWSEQyc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baristanblue -- 24 Kasım 2015; 11:58:26 >
  • Yanlışlıkla konuyu hortlattım kusura bakmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris707 -- 31 Mart 2016; 23:24:05 >
  • Weapon ve Armor craft ederken hangi itemleri kullanmalıyız. Hangileri hangi tiplerde avantaj verir? Bir liste gibi birşey olsa iyi olur. Birde bu yıldızları birleştirdiğimiz görevlerde çok gıcık oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

Weapon ve Armor craft ederken hangi itemleri kullanmalıyız. Hangileri hangi tiplerde avantaj verir? Bir liste gibi birşey olsa iyi olur. Birde bu yıldızları birleştirdiğimiz görevlerde çok gıcık oldum.

Hocam zaten craft bolumune girince yaptigin weapon a ne koyarsan etkilerini en sağda gorebiliyorsun.örnegin karakterin mage ise magic ve barrier damage bonus veren itemlar koyabilirsin. Yildizlar olan gorevlerin cozumleri youtube da mevcut ama ben ugrasmadim hic onlarla.

• Ps4'te oynuyorumda bu oynun ana görevleri nasıldır, hangileri ana görevdir, ana görev seçebiliyor muyuz.

detaylı bir anlatım yapacak varmı ? teşekkürler

Birde bugün öğrendim ana göreve devam edebilmemiz için yan görevleri bitirerek power alıyormuşuz

Şu oyunu açıklayan sşte yokmu ya

• Görev listesindeki, Inquisition Path (en üstteki kısım) ana görevler, geri kalan ise yan görevler.. birde haritalarda gezdikçe daha başka yan görevlerde çıkıyor, her görevi tamamladığında yada bir fade rift kapattığından power puanı kazanıyorsun bu puanlar ile de yeni haritalar açıp ana görevleri yapabiliyorsun..
  • 7 level oldum ilk acilan haritadayim suan. World mapten baktim digeri acilmis gecmelimiyim yoksa biraz daha mi level almaliyim bu arada?

Upgrade ve crafting isini belli bir yerde mi yapiyoruz? Levelim az olduğundan mi yapamiyoeum acaba?

Bir de statleri (dex str vs) otomatik mi veriyor oyun? Assasim biliyorum ki dexe vermek lazim ama hic extra statim olmuyor.

Oyunu begendim tek begenmedigim nokta daglara tepelere cikamamam. Yani ziplarsa yetisir gibi duruyor bazen cikiyor bazen cikamiyor vsvs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 15 Nisan 2016; 9:08:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

7 level oldum ilk acilan haritadayim suan. World mapten baktim digeri acilmis gecmelimiyim yoksa biraz daha mi level almaliyim bu arada?

Upgrade ve crafting isini belli bir yerde mi yapiyoruz? Levelim az olduğundan mi yapamiyoeum acaba?

Oyunu begendim tek begenmedigim nokta daglara tepelere cikamamam. Yani ziplarsa yetisir gibi duruyor bazen cikiyor bazen cikamiyor vsvs.

Upgrade i haven bolgesindeki demircide yapabilirsin, 7 level normal diger bolgeyede gecebilirsin ama hinterlands i bitirip gecmeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

7 level oldum ilk acilan haritadayim suan. World mapten baktim digeri acilmis gecmelimiyim yoksa biraz daha mi level almaliyim bu arada?

Upgrade i haven bolgesindeki demircide yapabilirsin, 7 level normal diger bolgeyede gecebilirsin ama hinterlands i bitirip gecmeni tavsiye ederim.

Saol dostum yardimin icin. Ben de oyle dusunmustum zaten. Az bisey kaldi diye tahmin ediyorum yan gorevler 2 kampim kaldi kurmadigim.

Assas oynuyorum suanda. Mage guzel gibi duruyor oyunu normalde bitirip expertte mage acacagim sanirim. Ne dersin?

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.