Şimdi Ara

Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.007
Cevap
19
Favori
47.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim.Aşağıya resmini koyduğum sürümünü oynayan arkadaşlar varsa.Kullandığı araçlarını ve en iyi derecelerini yazabilir mi?Şu an sadece birkaç saliselik farklarla dünya rekorlarına yaklaştım.Daha iyi yapanlar varsa burdan paylaşabilirmi.Asıl derdim şu Her akşam telefonu elime aldığımda yaptığım bütün online yarışları kazanıyorum derecelerimle. Benden daha iyi yapanlar vardır ama sanırım onlara sıra gelmiyor.Ama derecelerim gerçekten iyidir.Brasil yok bulgarian yok italian dahası BigGreek Deutsland bunu gibi birçok nickli yarışçıyı fena yendim.Benim nickim ise ''''' SDR_Turkey_Utku'''''

Kendilerini birşey sanıyorlar şimdi derecelerimi yazacağım daha iyisini yapan arkadaşlar var ise tune ayarlarını yalnızca özel mesaj ile paylaşalım aksine biliyorsunuz tüm dünyaya açık olur.Yabancı forumlar onun için paylaşmıyorlar.Birde sizden ricam lütfen nick name lerinizin önüne muhakkak Turkey ibaresini koyalım.
    Yazdıklarım hep 1/2 yarışlar için.....

Level 4 Dodge Charger 14,586 s
    Level 7 Novitec Rosso 12,896 s =======>>>> 12,883
    Level 8 Konissec Agera r 11,935 s =======>>>> 11,929
    Level 9 ssc ultimate aero 11,524 s
    Level 10 Henessey venom 11,209 s

Bu değerlerle şu ana kadar hiç yenilmedim.Kendi hatalarım hariç : )) nitroya basıcam diye vites küçültmeye basmak gibi. veya perfect kalkmamam gerekirken perfect kalkış yapmak gibi....Ayrıca araçların hemen hapsinde kalkış ipuçları var.Benim tune ayarlarım ile örneğin Konissec Agera 11,935 değil de 12,000 civarı yapabilirsiniz veya henessey venomda aynı tune ayarları ile 11,209 değilde 11,300 civarı yapabilirsiniz.Gerçekten püf noktaları var.

Turkey nickini Herkes tanısın istiyorum arkadaşlar.Ayrıca daha iyisini yapan arkadaşlar burda derecelerini paylaşsınlar özeldende tune ayarları ve ipuçlarını alırız.

Herkese iyi forumlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wodoo2 -- 15 Ekim 2014; 23:55:24 >

• Öncelikle dediklerin ve anlattıkların güzel şeyler. Ayarların da sanırım çok iyi , benim yardım istediğim nokta , lvl 1 araçlar içinde , ranked maçlarda hangisiyle hangi ayarlarla oynamam gerektiğini söyleyebilir misin?
  • Yorumunuz için teşekkür ederim ancak level 1 araçlarda hiç tecrübe edinmedim.Ancak deneyerek bulabilirim ama biraz zaman alır.Level 1 deki bütün araçlar için mi yoksa Level 1 in en hızlı aracı mı lazım size?
  • bir iki değer var pm den bakınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim.Aşağıya resmini koyduğum sürümünü oynayan arkadaşlar varsa.Kullandığı araçlarını ve en iyi derecelerini yazabilir mi?Şu an sadece birkaç saliselik farklarla dünya rekorlarına yaklaştım.Daha iyi yapanlar varsa burdan paylaşabilirmi.Asıl derdim şu Her akşam telefonu elime aldığımda yaptığım bütün online yarışları kazanıyorum derecelerimle. Benden daha iyi yapanlar vardır ama sanırım onlara sıra gelmiyor.Ama derecelerim gerçekten iyidir.Brasil yok bulgarian yok italian dahası BigGreek Deutsland bunu gibi birçok nickli yarışçıyı fena yendim.Benim nickim ise ''''' _Turkey_Utku'''''

Kendilerini birşey sanıyorlar şimdi derecelerimi yazacağım daha iyisini yapan arkadaşlar var ise tune ayarlarını yalnızca özel mesaj ile paylaşalım aksine biliyorsunuz tüm dünyaya açık olur.Yabancı forumlar onun için paylaşmıyorlar.Birde sizden ricam lütfen nick name lerinizin önüne muhakkak Turkey ibaresini koyalım.
    Yazdıklarım hep 1/2 yarışlar için.....

Level 4 Dodge Charger 14,586 s
    Level 7 Novitec Rosso 12,896 s
    Level 8 Konissec Agera r 11,935 s
    Level 9 ssc ultimate aero 11,524 s
    Level 10 Henessey venom 11,209 s

Bu değerlerle şu ana kadar hiç yenilmedim.Kendi hatalarım hariç : )) nitroya basıcam diye vites küçültmeye basmak gibi. veya perfect kalkmamam gerekirken perfect kalkış yapmak gibi....Ayrıca araçların hemen hapsinde kalkış ipuçları var.Benim tune ayarlarım ile örneğin Konissec Agera 11,935 değil de 12,000 civarı yapabilirsiniz veya henessey venomda aynı tune ayarları ile 11,209 değilde 11,300 civarı yapabilirsiniz.Gerçekten püf noktaları var.

Turkey nickini Herkes tanısın istiyorum arkadaşlar.Ayrıca daha iyisini yapan arkadaşlar burda derecelerini paylaşsınlar özeldende tune ayarları ve ipuçlarını alırız.

Herkese iyi forumlar dilerim...

Hocam iyi sabahlar Lütfen konu ölmesin. diğer ülke vatandaşları ile yarışlarda her zaman yenmek isterim. Benim de çok severek oynadığım bir oyun. Ayrıca ben de yarıştığım araçları ve vites oranlarını ekleyeceğim şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.....

• Pekala bekliyorum o zaman dereceleri....
  • 0kaanTR benim ismimde

ayrıca 1/4 mili 10 saniyenn altında geçecek 4 level araba önerisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 23 Mart 2013; 17:49:09 >
  • Merhaba,

TRihsan53 benim rumuz. Her türlü bilgi paylaşımına açığım.

Tuatara 1/4 için 7.462 en iyi derecem.

Level 4 icin lancer evo tavsiye ederim.
  • Murcielago 8. level için 7.952 yaptım. özelden tune paylaşabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Murcielago 8. level için 7.952 yaptım. özelden tune paylaşabilirim.

Hocam saygılar. Drag Racing rumuz Turkiye_Gjakova. Murceliago için tune ayarlarını öm den istesem çünkü ne yaptıysam 7,98 altına inemedim ve deli oldum, ilginize teşekkürler.
  • quote:

Pekala bekliyorum o zaman dereceleri....

Hocam Nick Turkiye_Gjakova

En iyi değerlerim:

L3 328is E36 Best 1/4 9,201 Best 1/2 13,698
    L5 Charger SRT8 1/4 9,279 1/2 14,608
    L7 599 GTB 1/4 8,388 1/2 12,899
    L8 LP 6704 5V 1/4 7,961 1/2 12,440
    L10 Tuatara 1/4 7,475 1/2 11,296
  • Sorum olacak,

Oyunu tablete indirdim. fakat hesabıma erişemiyorum, 0 dan başlattı beni. Kendi kullanıcı adımla nasıl yükleyebilirim biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menicava

quote:

Pekala bekliyorum o zaman dereceleri....

Hocam Nick Turkiye_Gjakova

En iyi değerlerim:

L3 328is E36 Best 1/4 9,201 Best 1/2 13,698
    L5 Charger SRT8 1/4 9,279 1/2 14,608
    L7 599 GTB 1/4 8,388 1/2 12,899
    L8 LP 6704 5V 1/4 7,961 1/2 12,440
    L10 Tuatara 1/4 7,475 1/2 11,296

Tuatara cok iyiymis.yaristigim rakiplerde 11,360 dan asagisini gormemistim.bana ozelden tuatara tuneleri atabilirmisin.bu arada SII me SIII romu attirdim.oyun bastan basladi ancak butun tuneleri not almistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Sorum olacak,

Oyunu tablete indirdim. fakat hesabıma erişemiyorum, 0 dan başlattı beni. Kendi kullanıcı adımla nasıl yükleyebilirim biliyor musunuz?

Tr ihsan bildigim kadariyla kayit bilgileri ile geri gelmiyor.sifirdan basliyor diye biliyorum.

• Arkadaslar bu arada nicklerimizi friend kismina ekleyelim.boylece birbirimizin yaptigi en iyi dereceleri gorup tune ayarlarini isteriz.
    Saygilar...

• İki yeni değer var arkadaşlar agera r ve novitec rosso bir kaç salise daha iyileşti.

Bilgilerinize.
    Novitec Rosso 12,883 s
    Agera R 11,929 s
  • Level 4 Dodge Charger 14,586 s uprage ve tune ayarları ne1/2 yarışı için oyundaki adım Turkey_BozKurT ekle istersen derecelerimizi karşılaştıralım bende her lvl için kodlar mevcut sadece 4 lvl 1/2 de senin dereceni geçemedim sağol şimdiden.oyunda anormal olan 14,721 dünya rekoru var ama adam beni aynı araçla 14.600 ile geçiyor mantıklı bi açıklama bulamadım.dünya sıralamasına giremiyor şahış ama.pro ligde 7.lvl de 1. sırada PM:Kilcoy,d_invasion,Da_mechanic,osleks bu oyuncular bi add den ekleyip bakarsan sevinirim hepsi 1. sırada ama oyunda normal hiç dereceleri yok @Jerit
  • Oyundaki World rekor sıralamasında tutarsızlık olduğu doğru.bunun neye bağlı olduğunu bende anlayamadım.Hemen hemen bütün World rekorlardan iyi derecelerim var ama nedense benim adım birtürlü o sıralamada yok.bende anlayamıyorum.Yalnız senin dereceni geçememesi lazım.Ben yazdığım değerler ile onları geçiyorum.Bu arada Agerayı neden level 8 e atlatmıyorsun.Level 7 de Agerayı geçer lamborghini Agera Level 8 in kralıdır.Level 9 Ultimate Aero Level 10 ise Tuatara ile Henessey kapışır.Sürüm güncelleyipte bütün Arabaları kaybedince çok üzüldüm ama yapacak birşey yok.Tekrar Rp ve Para biriktiriyorum.Tuatara ile 11,100 yapıyordum en son.Henessey ilede 11,209 özelden paylaşıyorum birazdan agera ve dodge yi
  • Oyundan skılacağım anda wodoo2 sayesinde benide çok sardı oyun. Acaba Oyunun bu anki yedeğini alma şansımız yokmu ki ? Bende bir fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum telefonu.
  • Merhaba arkadaşlar
    Maserati MC12 Corsa 6 level
    Aston martin One-77 5 level
    Porsche 9ff GT9-R 8 level
    bu araçların tune ayarlarını mesaj olarak atarsanız sevinirim.
    Nissan skyline'ın tune ayarları lazımsa verebilirim şu ana kadar nissan da beni geçen olmadı (3 level)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.