Şimdi Ara

Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.008
Cevap
19
Favori
47.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi günler dilerim.Pm den bir kontrol ediniz....Yardımcı olacağını düşünüyorum...
  • son surumdeki öne cikan araclar ve tunelerini bulabilirmiyim acaba surumu yukselttim eski tuneler uymuyor yeni surume

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bakalim.bende neler var pm den yazarim

• Level 3 hangi araba hangi tune birisi PM ile yardımcı olabilirmi ?
  • Ya beyler 6.lv yi geçemedim hangi arabayla gecerim not:özelden yazınız ve tunesiyle yazmanız rica olûnur lütfen

• Renault clio gayet yeterli olacaktir.eger bu aracla gecemez iseniz soyleyin pm den tuneleri gonderirim.

• 3u hallettim pontiac ile fakat lv4 için impreza aldım tune yok... (full upgr.)

• Pm den kontrol edermisin???
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

Renault clio gayet yeterli olacaktir.eger bu aracla gecemez iseniz soyleyin pm den tuneleri gonderirim.

lvl 1 clio için tune yollayabilir misiniz pmden

• Arkadaşlar 8lv için hangi aracı önerirsiniz

• ot kullanıcısına yanıt
    Tune ayarlarını Pm den kontrol ediniz...
  • Atın pm ediyim

• cengiz254 C kullanıcısına yanıt
    Murcilego ayarlar gönerildi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle konuyu buraya taşıyan Wodoo2'ye çok çok teşekkür ediyorum. Burada bizlere samimiyetle yardımcı olmaya çalışıyor. Pro ligde çok Türk isimli kullanıcı görüyorum fakat ne yazık ki kimse buradaki arkadaşlarına yardımcı olmuyor.

Adım ihsan, yaklaşık 1 yıldır oyunu oynuyorum. Şu an KOD takımındayım ve lvl 3 ve lvl 6 da HOF ( 5000 RANK'e ulaşanlar Hall of frame oluyor ) sahibiyim. dragracingforum.net te KOD_ihsanTR_ olarak beni bulabilirsiniz. Oyunda da aynı şekilde ekleyebilir, derecelerimi görebilirsiniz.

Yeni başlayan arkadaşlarım için şöyle bir yol izlemelerini öneriyorum.

Lvl 1 için clio sport alın, upgrade şöyle: 1-1-1-0-5-2. Buradan BMW 3.28is gelecek, 1/4 için en iyi araçtır.

lvl 2 için SS Competition alın. Ben 0-0-1-0-1-0 ile geçtim. Tune ayarı ise: 1: 2,710-- 2:2.070 --3: 1.600 --4: 1200-- FD: 3,250

LVL 3 için SS Competition u upgrade ederek kullanın. Ben 0-1-1-2-2-4 upgrade ile tune ayarı da yaparak geçtim.

LVL 4 için SS Competition u yine upgrade ederek kullanın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 5 için lvl 4 ten gelen Charger SRT 8 i update yapın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 6 için Lamborgini Gallardo alın. Bu araç level 6 1/4 milde en hızlı araç Pro ligde para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde. Buradan Aston MArtin gelecek. Bu lvl 6 1/2 için en iyi araç. ama önce carreer levelleri bitirin. Daha sonra pro lig için bu aracı fullersiniz ve proligde yarışırsınız.

Lvl 7 için ford rs 200 Evo alın. ( Benim tavsiyem lvl 6 gallardo ile pro ligde 13000 RP biriktirin ve Agera R alın. Agera R ile lvl 7-8-9 geçilebiliyor. Ayrıca bu araç lvl 7 ve lvl 8 1/2 deki en hızlı araç olduğundan BEt and race ile 48000 RP biriktirirsiniz )

LVL 8 de Agera ile murcielago yu elde edersiniz. ister murci ile ister Agera ile bet and race ile RP biriktirip Tuatara alın. Boşuna Venom ile zaman, para ve RP kaybetmeyin. Sabırlı olun ve lvl 10 için Tuatara alın. ondan sonra bet and race ile 90 rp lik yarışlarla istediğinizi yaparsınız.

Bahsettiklerim dışında boş yere başka araçlara zaman, para ve rp kaybetmeyin.
    Tune ayarlarını grup üyesi olduğum için gönderemiyorum. PM yaparsanız yardımcı olmaya çalışırım.

herşeyi anlattığıniz gibi olan bir ss comp.um var ama clio lvl1 daha hızlıydı ss compu tavsiye sebebiniz nedir ?

• Bu oyun bayagi zor yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: xwireless55

Bu oyun bayagi zor yahu

Emin olun bir o kadar da zevkli...Oyunun tek eksiği bence oyun başlamadan önce chat imkanı verse tam 4/4 lük olucak
  • Lvl 5 için 1/2 mile araba tavsiyesi ve tune ayarları verebilir misiniz?

• ARKADASLAR ONCELIKLE MERHABA FORUMA YENI DAHIL OLDUM VE OYUNDA AGERA R YE SAHIBIM AMA 9 LV DE KI BOSSDAN 1 ONCE KI "F1" ISIMLI ARACLA OLAN 1/4 LUK YARISI GECEMIYORUM TAVSIYE EDECEGINIZ YENI BIR ARAC YA DA UPGRADE+TUNE AYARI VARSA YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SAYGILAR SIMDIDEN TESEKKURLER..

• @wodoo2 sen yetkili bi abiye benziyorsun lvl 5 bossu geçemiyorum yardımcı olur musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ot

quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle konuyu buraya taşıyan Wodoo2'ye çok çok teşekkür ediyorum. Burada bizlere samimiyetle yardımcı olmaya çalışıyor. Pro ligde çok Türk isimli kullanıcı görüyorum fakat ne yazık ki kimse buradaki arkadaşlarına yardımcı olmuyor.

Adım ihsan, yaklaşık 1 yıldır oyunu oynuyorum. Şu an KOD takımındayım ve lvl 3 ve lvl 6 da HOF ( 5000 RANK'e ulaşanlar Hall of frame oluyor ) sahibiyim. dragracingforum.net te KOD_ihsanTR_ olarak beni bulabilirsiniz. Oyunda da aynı şekilde ekleyebilir, derecelerimi görebilirsiniz.

Yeni başlayan arkadaşlarım için şöyle bir yol izlemelerini öneriyorum.

Lvl 1 için clio sport alın, upgrade şöyle: 1-1-1-0-5-2. Buradan BMW 3.28is gelecek, 1/4 için en iyi araçtır.

lvl 2 için SS Competition alın. Ben 0-0-1-0-1-0 ile geçtim. Tune ayarı ise: 1: 2,710-- 2:2.070 --3: 1.600 --4: 1200-- FD: 3,250

LVL 3 için SS Competition u upgrade ederek kullanın. Ben 0-1-1-2-2-4 upgrade ile tune ayarı da yaparak geçtim.

LVL 4 için SS Competition u yine upgrade ederek kullanın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 5 için lvl 4 ten gelen Charger SRT 8 i update yapın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 6 için Lamborgini Gallardo alın. Bu araç level 6 1/4 milde en hızlı araç Pro ligde para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde. Buradan Aston MArtin gelecek. Bu lvl 6 1/2 için en iyi araç. ama önce carreer levelleri bitirin. Daha sonra pro lig için bu aracı fullersiniz ve proligde yarışırsınız.

Lvl 7 için ford rs 200 Evo alın. ( Benim tavsiyem lvl 6 gallardo ile pro ligde 13000 RP biriktirin ve Agera R alın. Agera R ile lvl 7-8-9 geçilebiliyor. Ayrıca bu araç lvl 7 ve lvl 8 1/2 deki en hızlı araç olduğundan BEt and race ile 48000 RP biriktirirsiniz )

LVL 8 de Agera ile murcielago yu elde edersiniz. ister murci ile ister Agera ile bet and race ile RP biriktirip Tuatara alın. Boşuna Venom ile zaman, para ve RP kaybetmeyin. Sabırlı olun ve lvl 10 için Tuatara alın. ondan sonra bet and race ile 90 rp lik yarışlarla istediğinizi yaparsınız.

Bahsettiklerim dışında boş yere başka araçlara zaman, para ve rp kaybetmeyin.
    Tune ayarlarını grup üyesi olduğum için gönderemiyorum. PM yaparsanız yardımcı olmaya çalışırım.

herşeyi anlattığıniz gibi olan bir ss comp.um var ama clio lvl1 daha hızlıydı ss compu tavsiye sebebiniz nedir ?

Lvl 2 için yazdım onu, belirttiğim upgrade ve tune ile geçersin SS ile lvl 2 yi. İş aracı iyi kullanmakta.

SS diyorum çünkü lvl 2-3-4 ve 5 te aynı araç ile yarışıyorsun ve daha az para ve rp ile lvl 6 ya uzanıyorsun.

Arkadaşlar uprgrade ve tune kadar pilotaj da önemli

Kalkışınızın ve vites geçişinin ( özellikle kalkış ) çok önemi var. Sadece perfect launch ile en iyi derece yapılmaz. Bazen ful gaz, bazen 3. Sarı ışık söner sonmez kalkacaksın. Deneme yanılma ile en iyisini bulun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.