Şimdi Ara

Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.007
Cevap
19
Favori
47.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediğiniz araçlara bakmam lazım...Fazla deneme fırsatım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

dediğiniz araçlara bakmam lazım...Fazla deneme fırsatım olmadı.

Dostum levl 7 novitec rosso nün tune ayarlarını verebilir misin ne kadar uğraştıysam da 14.924 un altına inemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • level 6 dayım carreer diye bir arabam var tüm gelişimleri tam ama son yarışı bir türlü kazanamıyorum tüne paylaşırmısınız ltfen.
  • carrer dediğiniz arabanın markası nedir???
  • Arkadaşlar real racing 3te de drag racing modu var da nasıl oynayacağını anlatır mısınız. Neye göre vites artıracağım veya azaltacagım

• quote:

carrer dediğiniz arabanın markası nedir???

Hocam 4. Lv de takıldım. Araba olarak Lancer Evo var tune söyleyebilir misiniz ?

• Bende level 4 de kaldm aynı şekil kaldm bi tune ayarı verin lutfen en sonunda yazılim attirmaya gidicem dr ecu ya o.z a falan .d

• Arkadaşlar level 4 te neden bmw m3 E 92 kullanmıyorsunuz????
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    ben tüm lvl ları bitirdim lvl 4 ün en hızlısı subaru impreza şu vites ayarlarını çözdüğüm zaman direk paylaşıcam
  • çünkü lvl 4 te kalkışı çok yavaş kalıyor dediğim gibi en hızlı lvl 4 arabası subaru impreza :)
  • 1/4 yaristami yoksa 1/2 yaristami subaru en iyisi diyorsun.

• Ben de Ferravi Novitec Rosso kullanıyorum.Fullemiştim,şimdi ağırlık upgrade'ini kaldırdım.Lastikler arttı ama faydasını göremedim.

En iyi 1/4'üm 8,418 ;Hangi ara yaptım bilmiyorum,ondan sonra en iyi 435 yapabildim.Son ayarlarda iyice berbat edip 450 seviyesine çıkardım
    En iyi 1/2'm ise 12,924 imiş.Bunu tutturdum birkaç kez daha ama 1/4 olmadı maalesef,deneme/yanılma yapıyorum bu aralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 27 Temmuz 2013; 18:16:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Ben de Ferravi Novitec Rosso kullanıyorum.Fullemiştim,şimdi ağırlık upgrade'ini kaldırdım.Lastikler arttı ama faydasını göremedim.

En iyi 1/4'üm 8,418 ;Hangi ara yaptım bilmiyorum,ondan sonra en iyi 435 yapabildim.Son ayarlarda iyice berbat edip 450 seviyesine çıkardım
    En iyi 1/2'm ise 12,924 imiş.Bunu tutturdum birkaç kez daha ama 1/4 olmadı maalesef,deneme/yanılma yapıyorum bu aralar

Zaten en önemlisi ve garantisi deneme yanılma yöntemi.Ama çok fazla vakit gerekli ve ayarladığınız ince bir bir ayarda perfect kalkıştan tutunda over kalkışa , nitroya hangi viteste yükleneceğinizi denemeden bir sonraki ince ayara geçmemek gerekiyor.En iyi değerleri yakalamak çok zor oluyor.Tam buluyorsunuz bu seferde bir güncelleme geliyor ayarlar sil baştan değişiyor.Oyunu sürekli oynamak gerekiyor.Tabi vakti olana

• Bende Nedense oyunda bir yerden sonra dokunmatik çalışmıyor :=)Artık hırstan nasıl sert basıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: benzema98

Bu mesaj silindi.
    Ayarlarınız için teşekkürler ancak o tune ayarlarını burdan paylaşmaman lazım.Konunun açılma sebebi.Tune ayarlarının bizde gizli kalması.İsteyene tune ayarları verebilirim deyip isteyene.pm den gönderiniz.Konu bu şekilde devam ediyor.Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wodoo2 -- 2 Ağustos 2013; 2:32:48 >
  • Arkadaşlar ne olur yardım edin bana yoksa kafayı yiyeceğim bu level 5 nasıl geçiliyor. Level 4 ile kazandığım dodge full upgrade li ancak level 5 teki boss porshe carrera gt yi bir türlü geçemiyorum 9.622 yapıyor ben en iyi 9.644 gördüm bunun sırrı ne face to face te çoğu aracı tokatliyorum.Daha fazla upgrade yok bir sürü arac var para rp hepsi var ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: komik41

Arkadaşlar ne olur yardım edin bana yoksa kafayı yiyeceğim bu level 5 nasıl geçiliyor. Level 4 ile kazandığım dodge full upgrade li ancak level 5 teki boss porshe carrera gt yi bir türlü geçemiyorum 9.622 yapıyor ben en iyi 9.644 gördüm bunun sırrı ne face to face te çoğu aracı tokatliyorum.Daha fazla upgrade yok bir sürü arac var para rp hepsi var ne yapmam lazım?

Pm den kontrol ediniz yarari olacaktir.

• Merhaba,
    Novitec Rosso'yla duygusal bağım var,ondan dolayı kariyer değil de bu arabayla RP kasıyorum.RP kasmak da değil aslında,az RP'si olupta kolay yoldan RP kazanmak isteyenleri yenip onları delirttiğim düşüncesi aldığım hazzı çok arttıyor

Ayrıca şimdi değerlere bir bakayım dedim ve şoka girdim;

1/4 8.391 olmuş,şu anlık sadece 8.412 yapabiliyorum.Doğru kalkış ve vites atımında 418.412 arası oluyor.Gerçekten çok şaşırdım 391'e,biraz daha çalışayım
    1/2 ise 12.911

Can sıkıntıntımı gidermek için araç aldım;

MC12 Corsa,daha önce bu araçla 2 kez Top 10'a girmiştim.Onun da hevesi vardı

En iyi 1/4'üm 8.183 Sonradan farkettim ki herkes Murcielago almış,bende biraz daha karıştırıp Murcielago alacağım sanırsam**
    En iyi 1/2 ise 12.375

Aslında Rosso ile daha sonuçlar alabilirim belki ama inat ettim,1. vites ile oynuyorum sadece.Bu zamana kadar hiç nos ayarı ile oynamamıştım,hayati önemi varmış ki beni 412'li sonuçlara götürdü Şu sıralar biraz daha oynayıp 1/4'te sadece 3 vites kullanıyorum,bakalım ileride ne olur.

Bayağı uzatmışım,iyi günler

Düzeltme:Şimdi bir para hesabı yaptım,sevdiğimden dolayı sadece upgrade yapıp tuttuğum 2-4 level araçlar var.Hepsini satarsam 3.166.976 $ yapıyor

Bu zamana kadar ise 4.398.242 $ kazanmışım,RP ise sadece 27.828

**Şimdi baktım ki Corsa ile kariyeri yapmamışım,yapayım dedim hepsini tokatlıyordum ki Murcielago'yu geçemedim almak zorundayım sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 4 Ağustos 2013; 15:54:18 >

• Yazdiklariniz cok dogru .yalniz murcilego konusunda soyle birsey soylemeliyim.oynarken en zevk aldigim araclardan birisi.1/4 yarisin lideri.ancak arac agir oldugu icin 1/2 yarislarda 4. Vitesle birlikte cok yavasliyor.diger araclar hemen arayi kapatip geciyorlar.yalniz mukemmel bir hizlanmasi var...

• quote:

Yazdiklariniz cok dogru .yalniz murcilego konusunda soyle birsey soylemeliyim.oynarken en zevk aldigim araclardan birisi.1/4 yarisin lideri.ancak arac agir oldugu icin 1/2 yarislarda 4. Vitesle birlikte cok yavasliyor.diger araclar hemen arayi kapatip geciyorlar.yalniz mukemmel bir hizlanmasi var...

Bilseydim Corsa'yı satmazdım Murcielago'nun 1. vitesini kısa yapmalıyım diye düşünürken o grip değeriyle bile patinaj çekti,şaşırttı Corsayla çok az patinaj çekiyordum,iyi akşamlar öneri için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.