Şimdi Ara

Doom'un Steam Fiyatına Zam Geldi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aral rules!.. millet alternatif yolları biliyor zaten kinguin vs.
    bu arada haberleri mizahi görsellerle sunmanız iyi fikir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyun umrumda değilde dolar 2,96 ve euro 3,35 ken biz bu fiyatları daha çok görürüz.

• Season pass da 129,5 TL'den 149 TL'ye çıktı.Kim alacak Aral kim 219 TL oyun 149 TL season pass etti mi sana 368 TL,arkadaş bir oyunu adam gibi oynamak 368 TL mı ?Hala kuru çevirirseniz aynı fiyata denk geliyor diyen beyinsizler var,arkadaş biz Amerikalının veya Avrupalının yaşadığı hayat standardın da yaşamıyoruz,siz gelmiş aynı fiyata denk geliyor diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 13 Mayıs 2016; 21:33:14 >
  • Genelde orijinal oyun tercih ediyorum. Öğrenci değilim 30 küsur yaşında çalışan bir bireyim ama 219 TL oyuna vermem veremem!!!

• Bethesda yamyamların en yamyamı, hiç şaşırmadım, skyrim'e 7 tl verdim artık 5 kuruş yok.

• Bethesda'nın Türkiye'deki dağıtıcısı, tabi ki a(n)al game. Önceden Bilkom'du dağıtıcısı nedense değiştirdiler. Allah belasını versin a(n)al game'in, hala öğrenemediler ucuz oyun satmayı.

• Kimse kusura bakmasın bir pc oyunu için 219tl ciddi anlamda çılgınlık.Üstelik bunu digital ortamda ediniyoruz,hadi bir kutu kitapcık eski nesil büyük kutuda filan alsak yine ufakta olsa kendimizi avuturuz ama dediğim gibi ps4 oyunları 200 civarında gezerken pc içinde bu fiyatları istemek tamamiyle saçmalık.Ki öğrenci vs de değilim çok şükür işimiz gücümüz yerinde ama bu durumda bile 220 tl enayilik olur,bu durumda öğrenci kardeşlerimiz ne yapsın,çok haklılar.
    Kimin suçu vs diye tartışmaya girmicem,tek bildiğim bu paraya ben pc ye oyun almam.
    Gittim g2a dan 130 tl verdim aldım.
    220 lere çıkacaksam giderim 60$ veririm ps4'e alırım.O kadar pc topla sonra git bide 220 tl bayıl onuda ıkına sıkına medium da oyna.
    Ah şu Fps'leri mouse ayarında oynatıcak bir cihaz yapsalar dahada pc'ye bir cacık satın almam,sırf keyboard mouse 2lisi yüzünden sürünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devoin -- 13 Mayıs 2016; 23:09:18 >

• Anal games dağıtıyormuş burada. Niye şaşırmadım acaba?

Pardon harf hatası olmuş.

• rezalet
  • quote:

Orjinalden alıntı: sawgiray

Oyun Denuvo korumalı halen ''ozomon bozdo korson oynoroz'' diyenler var la hehe 2-3 sene sonra belki olur o dediğiniz.

2-3 sene sonra oynarık nolacah? Witçır 3 mü sanki
  • Almayın, aldırmayın.. Adam olsunlar.
  • Bıktık artık bu kan emicilerden. Adamlar yüzsüzlükte sınır tanımıyor. Nasıl hala bu fiyatlardan oyun satıp kar edebiliyorlar anlamıyorum. Batarlar inşallah bir gün.
  • Konsol oyun fiyatlarını geçiyoruz hadi hayırlısı :D

• TR PSN'de daha ucuz yuh yani 110 liraya oyunu alır kinguinden kalan 100 lira ile 1 haftalık pazarlık ihtiyacını gorursun evin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicolae -- 13 Mayıs 2016; 23:38:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu steamde en pahalı fiyata alan 3.ülkeyiz hayırlı olsun ... gene geçiriyor
  • 130 olan season pass i de 150 yaptılar
  • Witcher 3 gibi şaheser oyunlar bu ülke de kutulu halde 69 liraya alınabiliyorsa, kimse kusura bakmasın ama DOOM falan kıçımın kenarını yesin bir zahmet... Hiç kendinizi sinir etmeyin arkadaşlar, almazsınız olur biter, oynayacak tonla oyun var, yemişim DOOM'un yenisini. Parayı sokaktamı buluyoruz biz... Haaa bu aral denen şirketin bu fiyatlar da bir payı varmı, var gibi gözüküyor... Herhalde epey kötü yönetilen bir kurum ki hala fiyatlar bu durumda... Benim anlamadığım bu aral denen şirkete herkes ağız dolusu küfrediyor, suratları kayış gibi olmuş tükürülmekten demek ki hiç tepki vermiyorlar. Kötü yönetildiği web sitelerinden belli aslında, bakkal dükkanı gibi web sitesi...

• Sistem gereksinimleri görünce bu oyunun pcye optimizasyon sıkıntısıyla geleceğini düşünmüştüm. Bu uçuk fiyat ile de bu öngörüm gerçek olacak galiba. Tavsiyem inceleme puanları yayınlandıktan sonra oynamaya başlamak. Bakalım gerçekten bu paraya değecekmi bu oyun. Zaten doom 3 hiç hoşuma gitmemişti.

• Kafan güzelmiş ARALcığım, güle güle kullan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.