Şimdi Ara

Doom'un Steam Fiyatına Zam Geldi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiyar yermisin ahahhahaa koptum ahaha :D
  • Bu arada Alkan bey avrupa`da oyunun raf fiyati 69 Euro vergisi ile 74 Euro Cevir bakalim ne kadar turk lirasi ediyor. Digital`de ayni para hemen hemen. Yani aslinda Avrupa fiyatindan ucuz Amerika ile karsilastirinca pahali kaliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bkaakco

Devlet herhangi bir fiyat sınırı koymadıkça bu böyle artar gider. Sözde soruşturma başlamıştı ama yalan oldu muhtemelen.

Oyunlar ne kadar yüksek fiyattan satılırsa alınan vergi de yükseldiği için devletin kazancı da doğru orantılı olarak artmakta. Mecliste bütçe hazırlanırken bilmem kaç trilyon vergi ve trafik cezalarından kazanç tahmini bile yapılırken bahsettiğin soruşturma sadece ilgileniyormuş izlenimi vermek için yapılmıştı.
  • Oyunu satın almak isteyen, fakat pahalı bulanlara öneri olarak söylüyorum. Ben Doom'u Durmaplay'den 99 TL'ye aldım. Ana oyun + Demon Multiplayer Pack + Cacodemon DLC 99 TL. Çok da güzel oldu.
  • oyuna rağbet çok olumlu yönde yorumlar var.oyun steamde felaket tuttu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu arada Alkan bey avrupa`da oyunun raf fiyati 69 Euro vergisi ile 74 Euro Cevir bakalim ne kadar turk lirasi ediyor. Digital`de ayni para hemen hemen. Yani aslinda Avrupa fiyatindan ucuz Amerika ile karsilastirinca pahali kaliyor.

Valla ben öyle görmüyorum internette. Bence bu fiyatı savunmak mümkün değil. Türkiye fiyatı Avrupa fiyatından çok daha fazla.

http://www.amazon.de/DOOM-100%25-Uncut-Day-One/dp/B00MHTETSQ/ref=sr_1_1_twi_gam_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1463152201&sr=1-1&keywords=doom

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• multisi berbattı zaten

• quote:

Bu arada Alkan bey avrupa`da oyunun raf fiyati 69 Euro vergisi ile 74 Euro Cevir bakalim ne kadar turk lirasi ediyor. Digital`de ayni para hemen hemen. Yani aslinda Avrupa fiyatindan ucuz Amerika ile karsilastirinca pahali kaliyor.

Fahiş vergileri savunmak için aklından fiyatlar uydurmaya kadar körleşmişsen artık senin gibilere söylenecek fazla söz ne yazık ki kalmıyor.
  • Adam 200 saatlik oyunu 60 TL den çıkardı. O oyun gitti bir de üstüne Game of the year oldu. Almayız olur biter ya. 6ay sonra 49 TL den alırım. Hiçbir iddiası olmayan bir oyun kafa dağıtmak için sağa sola ateş et.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • DEnuvolu mu ? Denuvoluysa çak zammı... Nasılsa kırılamaz...

• İşin içine parasal kazanç girdimi bizi Eu bazlı fiyat üstünden değerlendirirler. Hey yavrum aynen biz Eu içindeyiz ama fiyat bazlı. Buna bile hala savunan çıkıyor ya bir gidin şuradan. Kazık yemek birilerine hala tatlı geliyor ve lütfen bir zahmet Steam, şuydu, buydu diye haber yapmayın açık net olun Aral deyin nedeni olarak. Tamam bu sitede Aral üstünden oyun konusunda yardım almıştır, reklam almıştır ama bunun artık gizli kapalı bir yeri kalmadı yani birde çıkıp neden böyle bir zam geldi ?! diye kafa bulmayın bizle. Steam dolar kurunu bizim ülkemize özel 1.5 tl diye ayarladı bu kesin ve oyun firmaları fiyatta bir oynama yapmamış ise; geriye ülkemizde tekel olmuş Aral işin içine giriyor bu açık net biraz tarafsız ve dobra olun. Mafia 3 içinde bu tarz bir haber yapıyorsunuz ve yine niye böyle bir artış oldu diye soru soruyorsunuz şimdi çıkıp eşeğin s... dolayı desek uyarı alırız sorunuza ancak bu cevap verilir.

• quote:

Oyunu satın almak isteyen, fakat pahalı bulanlara öneri olarak söylüyorum. Ben Doom'u Durmaplay'den 99 TL'ye aldım. Ana oyun + Demon Multiplayer Pack + Cacodemon DLC 99 TL. Çok da güzel oldu.

Dostum merhaba bende durmaplay'den aldım da bu sipariş güvenlik aşaması ne kadar sürdü sende?

• Allah belanı versin Aral.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Denuvo korumalı halen ''ozomon bozdo korson oynoroz'' diyenler var la hehe 2-3 sene sonra belki olur o dediğiniz.

• Bizde oynamayız bir dünya fps oyunu var 20 tl ye bf4 var gider onu oynarım ki ben zaten oynuyorum bilmeyenlere duyurulur :D

• Steam Türk lirasına geçiş yaptıktan sonra bir çok oyun aldım, özellikle indirim dönemlerinde sigara fiyatına çok baba oyunlar aldık. Ama önce Dark Souls şimdi Doom daha sonra Mafia III bu fiyatlandırma ile insanları başka alternatiflere yönlendiriyor.

• konomi metal gear solid 5, pes 2016 gibi oyunlarını türkiyeye ilk çıkış olarak 90tl getirebiliyorsa , cd projet red witcher 3 gibi bir oyunu 60 tl'den getirebiliyorsa sony oyunlarını genel itibariyle 120 tlden getirebiliyorsa ve doom böyle fiyatlardan çıkamıyorsa bunun iki suçlusu vardır : birincisi dağıtıcı firma yani aral ikincisi ise oyun yapımcısı Bethesda

(ayriyeten sakar şakirdeki şu hıyar sahnesine hastayım ya)

• kinguinden 105 tl ye aldım :D

• Aral da fiyat 198 tl ... ne bu şimdi !

• voidu ve kinguin varken steam den satın almak akıl karı değil

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.