Şimdi Ara

Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
4
Favori
39.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://twitter.com/esekkadaradam/status/877142863628431360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. Ace -- 20 Haziran 2017; 21:54:15 >

• Konu'ya yavas yavas blokladigim kisiler yorum atmaya basladigina göre ensar'ci sapıklara ucu dokunmus demek ki.

Tatlı dilini kopardigimin cubbelisi. 27 yildir beni neden gelip tatli dille uyaramiyorlar da yanimdan gecip gidiyorlar ? Amac kucuk cocuklarin beyinlerini yikamak, ve sadece onlara söz gecirebilmek. Biz yillardir dedik, bu heriflerden bir cacik olmaz, cemaatten bir halt olmaz diye ama kimse dinlemedi. Siz kandirildik dedikce, biz bir tarafimizla guluyoruz size.

Bak ne demis ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ;

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır.."
    Bana denk gelse bunlara %100 saldirip sariklarini soker boyunlarina dolardim hemde oruclu halimle.kardes hayirdir lan sen orucsun ,ben orucum ama belki o cocuklar oruc tutmuyor ? Belki hasta? Belki alevi? Belki gayrimuslim? Belki inancsiz ? Sanane lan sanane ? Sokakta dondurma yemek yasaldir ,kimsede agzini acip karisamaz.
    Bikac binyil once de zeus dunyanin buyuk cogunlugunun inandigi bi tanriydi suan sohbetlerde dalga espri konusu oluyor sadece. Neden ? Modasi gecti. Begenin veya begenmeyi her din ayni kaderi paylasacak. Bir dini ovmek kadar sacma bisey yok. Dogdugun yerden 1000 km otede dogsan hristiyan olacaktin neyin dininden bahsediyorsun allah askina...
  • adamın biri yol kenarında bir kadını dövse, "müslüman ülkede yapamazsın!" der miydi acaba? bence demezdi, kaçarak uzaklaşırdı oradan.
  • Keşke bir kaç tane bana da böyle denk gelse

Helal olsun çocuklara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk ne güzel demiş; "Rahatsız oluyorsan yallah arabistana".

• tam küfür edilecek konuda işte kurallar var
  • Yokmuydu orda adam gibi biri şunun sarıklı kafasının tam ortasına yumruğu çakacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

quote:

2023 ten sonra görürsünüz o cübbelileri işte .. hepiniz biteceksiniz tüm ateistler !

Hehe öyledir.Bindiğin dolmuş bile gavur malı.Dinler bitiyor sen daha uyu.Bir katar kaldı o da gidecek.Siyasal islam ve islamist terörizm bi-te-cek.Bütün dünya sizden nefret ediyor.İnsanlar birleşip kan kusturacak size bekle

RECEP TAYYİP ERDOĞAN VARKEN OSMANLI TORUNLARI VARKEN BU ÜLKEDE SEN NE KONUŞUŞUYORSUN ? HADİ DAR ETSİN BAKALIM ZİHNİYETİNİZ BU ÜLKEYİ BİZE ? 90 YILDIR SENİN ZİHNİYETİN İKTİDARA DAHİ GELEMEDİ .. SEN HALA Bİ TE CEK DİYORSUN :D

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

quote:

2023 ten sonra görürsünüz o cübbelileri işte .. hepiniz biteceksiniz tüm ateistler !

Hehe öyledir.Bindiğin dolmuş bile gavur malı.Dinler bitiyor sen daha uyu.Bir katar kaldı o da gidecek.Siyasal islam ve islamist terörizm bi-te-cek.Bütün dünya sizden nefret ediyor.İnsanlar birleşip kan kusturacak size bekle

Çok kötü yaralamış sizi ülkedeki islami gelişimler. Ağla.

• Nesi bitiyor beyler bunların dahada çoğalıyorlar..Hatta böyle çıkışlar bile yapmaya başladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

bunlar özellikle böyle sataşmak için güçsüz çoluk çocuk yada zayıf yada yanında sevgilisi olanımı seçiyorlar acaba ?

gelsinler bakayım benim gibi 1-2 kişiye böyle zorba zorba hareketlerle, bura müslüman ülke vs laflarıyla konuşsunlar bak napıyorum

nerede yazıyor müslüman ülke olduğu ? herkez müslüman olmak zorundamı bu ne iş ? ders aldıra aldıra dönderirim bunları

CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET Dahi MÜSLÜMANSA Kimliklerin %80 ninde İSLAM Yazıyorsa o ülke MÜSLÜMAN Bir Ülkedir !! Ha Müslüman bir ülkede yaşamak istemiyormusun ? ABD HOLLANDA Gibi ülkelere gidebilirsin ..
  • VİDEO GÖRÜNMÜYOR.
  • çocuklar ağzının payını vermiş. galiba sesleri çıkmayacak zannetmişti cübbeli.

cübbeliye karşı daha farklı bir yorum yazacaktım ama ne idüğü belirsiz modlar tarafından uyarı yemek istemiyorum.
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    kanunlar kimlikte yazana değil.. kanunda yazana bakar..! burasıda LAİK bir ülkedir.!!
  • bana denk gelicekler varya
  • Büyük ihtimal adam çocuklara güzel dille şu an dışarda yemelerinin etik olmadığını söylemiştir bu da zırvalamış bir şeyler ayar ayar konuşuyor. "Sizi çikmiyirim trimviyi çikiyirim" bu arada işinize gelen bir video olunca insanları izinsiz çekip buraya koyamazsınız dersiniz şimdi ne hikmetse sussuyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 20 Haziran 2017; 16:39:8 >
  • Bunlar sayesinde Ataistlik artıyor.

• atatürk harbi akıllı adammış taaaa yıllar önce tehlikeyi görmüş

yani bu tipler böyle çogalsa egemenligi saglasalar bunlar baya bir sokakta evde vs herşeyi yasaklarlar uymayanlara şiddet uygularlarmış bunlara fırsat vermemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 20 Haziran 2017; 16:44:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Büyük ihtimal adam çocuklara güzel dille şu an dışarda yemelerinin etik olmadığını söylemiştir bu da zırvalamış bir şeyler ayar ayar konuşuyor. "Sizi çikmiyirim trimviyi çikiyirim" bu arada işinize gelen bir video olunca insanları izinsiz çekip buraya koyamazsınız dersiniz şimdi ne hikmetse sussuyorsunuz

+11
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.