Şimdi Ara

Donanım Haberi kullanma nedeniniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her konuda aradığım şeyi bulabiliyorum, üyelerin genel olarak davranışları güzel. Canım sıkıldığında dahi gülmemi sağlayan unsurlar oluyor.

• İstediğim her konuyu burada bulabiliyorum ve tartışabiliyorum, küfür ve hakarete yer yok, ortam çok güzel, üyeler sıcak davranıyor(konu dışından bahsetmiyorum), her sorunun bir çözümü var, zorla üye etmeye çalışmıyorlar tamamen istek meselesi, smileyleri güzel, sürekli güncel konular var, bir konuya hemen cevap alabiliyorsun, yöneticilerle sohbet edebiliyorsun, çok kafa insanlar var ve ortam müthiş eğlenceli ha bir de çok yaratıcı yorumlar var. Her yorumdan emek akıyor diğer forumlardaki gibi mesajların %70'i zorlamayla yazılmış teşekkürler kelimesinden ibaret değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 19 Mayıs 2013; 13:31:07 >
  • düşündüm ve bulamadım ama seviyorum

• nedensiz seviyorum! (bakim kaç kişi alıntılayıp tamam yazacak)
  • Gerçekten internette birçok konuyu aynı anda barındıran, bu kadar zengin içeriğe sahip bir site yok. O yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

İstediğim her konuyu burada bulabiliyorum ve tartışabiliyorum, küfür ve hakarete yer yok, ortam çok güzel, üyeler sıcak davranıyor(konu dışından bahsetmiyorum), her sorunun bir çözümü var, zorla üye etmeye çalışmıyorlar tamamen istek meselesi, çok kafa insanlar var ve ortam müthiş eğlenceli ha bir de çok yaratıcı yorumlar var. Her yorumdan emek akıyor

Aynen böyle her harfine katılıyorum
  • Güzel konular var yararlı yani yanlış anlamayın böbrek olsun nefes alıyom ss falan en acı tablo falan bi konuda komik bişey yoksa bile avatarlar vede nik gülüyosun veya gülüyorum arda asosyalikten dem vursam da olsun en azında bilgili asosyalerdenim
  • quote:

İstediğim her konuyu burada bulabiliyorum ve tartışabiliyorum, küfür ve hakarete yer yok, ortam çok güzel, üyeler sıcak davranıyor(konu dışından bahsetmiyorum), her sorunun bir çözümü var, zorla üye etmeye çalışmıyorlar tamamen istek meselesi, smileyleri güzel, sürekli güncel konular var, bir konuya hemen cevap alabiliyorsun, yöneticilerle sohbet edebiliyorsun, çok kafa insanlar var ve ortam müthiş eğlenceli ha bir de çok yaratıcı yorumlar var. Her yorumdan emek akıyor diğer forumlardaki gibi mesajların %70'i zorlamayla yazılmış teşekkürler kelimesinden ibaret değil

+

• can sıkıntısı
  • quote:

İstediğim her konuyu burada bulabiliyorum ve tartışabiliyorum, küfür ve hakarete yer yok, ortam çok güzel, üyeler sıcak davranıyor(konu dışından bahsetmiyorum), her sorunun bir çözümü var, zorla üye etmeye çalışmıyorlar tamamen istek meselesi, smileyleri güzel, sürekli güncel konular var, bir konuya hemen cevap alabiliyorsun, yöneticilerle sohbet edebiliyorsun, çok kafa insanlar var ve ortam müthiş eğlenceli ha bir de çok yaratıcı yorumlar var. Her yorumdan emek akıyor diğer forumlardaki gibi mesajların %70'i zorlamayla yazılmış teşekkürler kelimesinden ibaret değil

Boş insanların yanında gayet bilgili işe yarayan bilgilere sahip insanlarda var ve yardım sever olanlarıda var.Sevme nedenlerimin en büyüğü de zaten sorunlarımı burada dile getirip çözmem.Teşekkürler Donanım Haber

• Her telden insan var."Bir teşekkürü hor görmeyin","Emeğe saygı","Alttaki teraziye tık ihihihi" gibi saçmalıklar yok.Abartısız HER ŞEYİN cevabı var.(Kuantum fiziği diye başlamayın)Kitle yaratıcı,eğlenceli.Çoğu replik buradan çıkıyo

Bi kere smiley lere ölürün

• Uppp

• Yapacak başka bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dorocha

Yapacak başka bişey yok.

Asosyalmisin

• evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dorocha

evet.

:(

• Arkadaşların da dediği gibi bir çok sorunun cevabı burada mevcut ayrıca güzel bir ortamı var.
  • gri arka planı olan sitelere zaafım var
  • sadece konu dışı o da eğlenmek için he bazen iddaa bölümüde var tabii , kısaca eğlenmek için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.