Şimdi Ara

DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
24
Favori
26.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bir ay boyunca, KyoItachi'nin maddi katkılarıyla kurup, saygıdeğer admin takımıyla beraber yönettiğimiz ve değerli oyuncularımızla beraber oynadığımız Donanım Haber Half-Life Serverı, ikinci ayında yöneticiliğini asosyalsinek ve KeanAtay 'a devredilmiştir. Şu an bakmakta olduğunuz konu ise belki de aylar sürecek bir geleneğe öncülük eden bizlerin ilk emekleme dönemini belgeler nitelikte bir nostalji olarak kalmaktadır. Lütfen sunucunun güncel konusu için BU linkteki konuya bakınız ve paylaşımlarınıza, istek, öneri ve her türlü mesajlarınıza oradan devam ediniz.

------

connect 188.132.232.186:27015

DonanımHaber Half Life

sXe Injected 14.0 Anti-Hile Koruması İndir (Giriş için zorunludur)
    edit: sXe şu an için iptal edilmiştir, giriş için zorunlu değildir

! HER AKŞAM 22.00'a YAKIN TOPLANIYORUZ !

Gerekenler:

İndirmeniz gereken Half-Life versiyonu: counter-strike 1.6 v40 non-steam digitalzone. CS 1.6'yla birlikte Half-Life da kuracaktır. Bizim serverımızla beraber dünyadaki tüm Half-Life serverlarına da girebileceğiniz ve en kolay yüklenen sürümdür. (Yasak olduğu için tam indirme linki veremedim kusura bakmayın. Lütfen PM atıp link istemeyiniz. Ben de verdiğim Google linkinde çıkan ilk sonuçtan indirdim.)

Bağlanmak için tek yapmanız gereken oyunu indirip kurduktan sonra konsola connect komutuyla beraber yukarıdaki IP'yi yazıp enterlamak. (bilmeyenler için, konsolu klavyenizin sol üst köşesindeki " tuşuyla açabilirsiniz)

------

20. yüzyılın en iyi oyunu Donanım Haber Konu Dışı'nda yeniden canlanıyor. 90ların sonlarında 2000lerin başlarında internet kafelerde crossfire haritasında saatlerce oynanan bir oyundu haylayf. Silahları internet kafedeki tayfa tarafından cızbız, süpürge gibi takma isimlerle anılırdı. Kafenin abisi bomba kurmak yok ulan derdi. Kurana kızılırdı.

Şu an etkin haritalar yarımşar saat oynanmak üzere:
    - Crossfire
    - Bounce
    - Boot_Camp

Adminlerimiz:
    O Rei (ben)
    Heves Baltalayan Adam
    Oldu O zaman
    Dragonda5Baronda15
    akyuz6161
    ERİC CLAPTON

İyi eğlenceler dilerim

G-Man'lerimiz
    Çok oynayan ve/veya herkes tarafından tanınan oyuncularımız bu listeye girmektedir

GORDON (n0fx)
    Windmark
    Boomcu
    Gaffir (-Vendetta)
    KeanAtay

------

Serverdan kareler

DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) /  DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) /  DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu)
    16 Haziran / 16 Haziran / 25 Haziran

DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) /  DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu) /  DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu)
    26 Haziran / 28 Haziran / 1 Temmuz

3 Temmuz / 4 Temmuz / 8 Temmuz

------

İmzalar

DONANIMHABER HALF-LİFE SERVER

16 Haziran 2013'ten beri açık ve aktiftir

@teknowiki'den. Teşekkürler.
    [center] 
    [link=https://forum.donanimhaber.com/m_76508323/f_//tm.htm#76508323]
    [image]https://store.donanimhaber.com/49/6b/2f/496b2f9c214ff7dc75ece00eb8412744.png[/image][color=darkred]
    DONANIMHABER HALF-LİFE SERVER[/link][size=1][i]
    16 Haziran 2013'ten beri açık ve aktiftir[/i][/color][/size][/center]

------
    Arkadaşlar 12 Haziran'ı 13'e bağlayan gece konu açmıştım bir HL1 serverı kuralım diye. Genelde havada kalırdı bu konular ama birkaç kişi de maddi destek veririm diyince ben onun gazıyla serverı açtım. O destek çıkarım diyen arkadaşlar tekrar PMye bekleniyor

Desteği için KyoItachi'ye teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 12 Temmuz 2013; 14:59:34 >

• Dün gece serverın kurulduğunu haber vermemden 1 saat sonra 12 kişi beraber Half-Life oynadık. Geçmiş konulara baktığımda birçok hamachi ile half-life oynama organizasyonu suya düşmüş. Bu sefer kalıcı bir şey başarmanın ve yıllar sonra half-life oynamanın verdiği mutluluğu yaşarken sabaha karşı konu adminler tarafından baltalandı. Çünkü Konu Dışı'na açılmasını uygun bulmamışlar. Özel bir rica yazıp tekrar Konu Dışı'na açtım fakat tekrar baltalanınca bu sefer kalıcı olarak buraya açtım. Burdan da kaç kişi görüp toplanabilecek belli değil ama elimizden geleni yapacağız.
  • ellerine sağlık
  • steamdan girilebiliyor güzel ara sıra girerim teşekkürler
  • Akşama doğru geleceğim imzanın kodlarını verebilirmisin imzama ekleyeyim
  • ekle khanjui
  • zekadan yoksun bebeler eski bir serverinin reklamını yapıyorlar hile kullanıyorlar yoksa görmeden ateş etmeye baslamanın baska bir açıklaması yok. insanları bezdirerek diğer servera yönlendirme peşindeler
  • drogba diye bir eleman hile kullanıyordu 3-4 saat önce oynarken.
  • up up up beyler tek ben varım sw de hadi gelin oynayak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

up up up beyler tek ben varım sw de hadi gelin oynayak.

ya gelicem de bi yardım et giriyorum ama hareket edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Henderson -- 16 Haziran 2013; 18:08:25 >
  • [link=http://forum.donanimhaber.com/m_76508323/f_//tm.htm#76508323][b]DONANIM HABER HALF-LIFE SERVER[/b][/link] 
    [size=1][i]16 Haziran 2013'ten beri açık ve aktiftir[/i][/size]

imzanın kodları.

Beyler bir voteban sistemini getirmeye çalışacağım kesinlikle. Gerçekten sizin kadar stres oldum ben de okuyunca.
  • Ailecek fotoğrafımızı da çekindik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur M. -- 16 Haziran 2013; 19:05:10 >
  • Sonuna kadar destekliyorum canım sıkıldıkça giriyorum.. İmzama da ekledim zaten ben sonuna kadar varım
  • Oyun kaç mb 230 falandı sanırım cs ile birlikte.GELİRİM AMA ARABAYLA ADAM EZMEK YOK!
  • up
  •  DONANIM HABER HALF LIFE SERVER (Eski Konu)

14 kişiye kadar ulaştık
  • Konu Dışı'ndaki konu kapanmış... neyse bu gece 17 kişiye kadar ulaştık bu insanlar kaybolmazsa ve bu konuyu bulursa her zaman ayakta kalır server.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

Konu Dışı'ndaki konu kapanmış... neyse bu gece 17 kişiye kadar ulaştık bu insanlar kaybolmazsa ve bu konuyu bulursa her zaman ayakta kalır server.

yoldayım indiriyorum ıp adresini yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBestHero

quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

Konu Dışı'ndaki konu kapanmış... neyse bu gece 17 kişiye kadar ulaştık bu insanlar kaybolmazsa ve bu konuyu bulursa her zaman ayakta kalır server.

yoldayım indiriyorum ıp adresini yazarmısın

İlk mesaja...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu olay devam ediyosa akşam geleyim :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.