Şimdi Ara

DOLU HASARLARİNIZ NEREDE? NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? Hasar kaydı olarak ne yazacak? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
15
Favori
43.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu hakkında eskihisar da daha önce işlem yapan var mı ? Yada başka biryerde en iyisi diyebileceğiniz yerler neresi ? İlimize gelen göçük ekipleri çok fahiş fiyatlar vermekte .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    Var isterseniz özelden numarasını yollayayim

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    istanbulsa lütfen gönderin. Hala yaptırmadık aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

istanbulsa lütfen gönderin. Hala yaptırmadık aracı
    Recep Yurul

+905418974227

Telefonu bu arayın konuşun

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama dün önce Auto King e götürmüşler aracı. Anadolu sigorta ile dolu anlaşmaları yokmuş almamışlar. Ordan da yetkili servise bırakmışlar.
  • Maliyeti ne tuttu hocam?
    Benim kasgo yok araçta bildiğiniz perte çıktı dolu yüzünden.

• arkadaşlar geçen sene yağan dolu nedeniyle aracımda dolu hasarı oluştu, o zaman pek ilgilenemedim bir de açıkçası gözüme kötü gözükmüyordu

aracı satarsam yaptırırım ya da alacak adama bırakırım diyordum, ama bu aralar araca biraz bakma fırsatım oldu ve gözüme iyiden iyiye batmaya başladı

itfaiyeden rapor almamıştım o zaman, rapor olmadan kasko firması işlem yapmıyor mu?

şimdi rapor alma şansım var mıdır o zamana ait doluya?
  • arkadaşlar merhaba, bugünkü dolu yağışında araçta göçükler oluştu, kaput ve tavanda. araç 2020 model seat leon, daha yeni aldık ama şans mı baht mı artık ne derseniz, başımıza bu olay geldi, nasıl bi yol izlememi önerirsiniz?
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun.Bende 2017 de yağan doludan etkilenen aracımı İzmit’te çökük sihirbazına yaptırmıştım.Keisnlikle tavsiye ederim orjinali gibi yaptılar aracı.
  • Acele etmeyin derim. Birader yaptırdı 2 ay sonra tekrar doluya yakalandı.
    Birde üzerinden bir kış ve yaz geçsin diyenler var.
  • Yeni dolu zedeler kervanına bende katıldım bugün. İstanbulda işini sağlam yerler hakkında bilgisi olan varsa yazabilir.

• Ataşehir pars göçük düzeltme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +905418974227. Recep yurul benim arabamı düzeltti ilk sayfadaki resimlerdeki araba ara konuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgbayraktar -- 30 Eylül 2020; 0:4:36 >
  • İyi günler arkadaşlar ümraniyede doludan bende payımı aldım .Bugun bir kaç yere sordum kasko olmadan yaptırıyım diye ama 6-7 bin tl söylediler
    Pars gittim kaskomun anlaşması orayla yok ama konusuruz exper ile fiyat yakın verirlerse yaparız denildi.
    Ve kaskonun anlaşmalı olduğu oğuşlar grup var ikisi arasında kaldım kasko deldirmeden yaptırmak imkansız hale geldi.Mecbur kaskodan yaptırcam sizce başka nereler olabilir rs,autoking de var ama bakmadım onlara
  • Benlm kaskoda AutoKinge yönlendirdi. Orayla anlaşması var. Minionarım olarak yapıyorlar. Çok olumsuz yorumda var .Şu yoğunlukta hemen yaptırma taraftarı değilim. 3-5 ay sonra kaskodan yine yaptıra bilir miyiz?

• waldemar85 W kullanıcısına yanıt
    2017’deki dolu olayında göçük onarımını kaskodan AutoKing Maltepe servisinde yaptırdım. Çok memnun kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyük geçmiş olsun 2017 de kavacıkta yakalandım doluya yaklaşık 3 ay geçtikten sonra autoking maltepede çektirdim göçükleri 7 bin tl tuttu.şuanki aracımda dolu hasarlı fakat eski sahibi çok sonradan çektirmiş ve daha uyguna çektirmiş.size tavsiyem bekleyin hatta seneye çektirin çok takıntılı değilseniz.tekrar geçmiş olsun..

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    İzmitte genç oto pilot garage kocaeli bayisinin yanında bir yer var, ben oradan çok memnun kaldım fakat telefonları falan yok bende. Komşusunu arayıp telefonunu isteyrbilirsiniz. Servisin yarım yamalak bıraktığı çökükleri adamlar öyle bir yaptı ki şaştım valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz gün İstanbul Anadolu yakasında yağan dolu sebebiyle aracımda kaput ve tavanda dolu izleri oluştu. Kaskonun sadece belli yerlerle anlaşması mevcut. Yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız durumdayım.
  • arakdaşlar dolu hasarını kaskodan yaptırmak için dosyanın açılması gereken süre sınırı var mı? dün okuduğum bi haberde 5 iş günü içinde dosyanın açılması gerek diye yazmışlar, tedirgin oldum bunu görünce, sigortayla görüştüm, öyle bir süre kısıtlaması yok ancak ek beyan isteyebilirler dedi, pars göçük düzeltmeyle görüştüğümde de onlar 5 gün içinde dosya açılmalı dedi, kısacası çelişki mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.