Şimdi Ara

Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
33
Favori
229.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal vallahi birader.. ben 2004 den beri DH deyim. dh nin adamı tehlikeli biraz

dediğin gibi kimse ufak tefek meblalar yüzünden bu pçin peşine düşmemiş.. herkes adalet sistemini bildiği için kimse gidip suç duyurusunda bulunmamış. bu elamanın bir dosyası sabıkası olduğunu düşünmüyorum.. belkide kıllı birine denk gelmemiş.. bu olayda en büyük suçlu ailesi. bir çocuğun cebinde 20tl fazla var ise ve günlerce sürüyor ise ailesi bundan şüphlenmeli. kim bilir bu çocuk kendine neler alıyordur ama annesi babası sormuyordur bile.. onun için anne babasına durumu ifşa etmeliydin..

zavall türkkiye..

• Helal olsun klavyene sağlık,böyle adilere böyle yapmak gerek.forumdonanımdan biriyle kimse dans edemez.O salağa dersini vermişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam.. elimde 23 takipçili twitter hesabı var. 20 tl. düşünürsen ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Facebook şifresini alma kısmında eksiğim var beni aydınlatır mısınız? Hamgi şifre üzerinden tahmin etmiş.
    İkinci verdigi düşük takipçili youtube hesabi sifresini, o kisinin facebook hesabinda denemis ve ayni şifre oldugundan hesaba ulaşmış.

• Kitap okur gibi okudum 😃

Senden korktu ama diğer insanlara karşı halen kendini kral sanıyor olabilir.

• kardeşim ellerine sağlık çok güzel bir iş yapmışsın ancak eksiklerin var.
    Yaptığın çok takdir edilesi bir olay ancak ortada yüzlerce mağdur var ve bu çocuk sağlam bir ceza yemezse ileride daha büyük işlere kalkışabilir.
    Ayrıca bu olay diğer bu yolla dolandırıcılık yapanlara ibreti alem olmalı.
    olayı kanalların whatsapp hatlarına yollayıp haberlere, gazetelere çıkmasını sağlamalısın
    engellenen kişilerden en az 10-15 tanesine ulaşıp birlikte dava açmalısın.

Allah senden razı olsun.
  • Özet varmi ya

• benim 150 tl mi çalsa evini basardim

• Çok iyi ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaptıkların sonunda bu dolandırıcıyı mahkemeye çıkarsaydın Efsane olacaktın ama Kestane oldun arkadaş...

• Sonuç;
    Baya uğraşarak ve vakit harcayarak hem paranı geri aldın hemde ufak çaplı eğlendin.
    O çocuk ise yeni kurbanlar aramaya devam ediyor.

1989 yapımı bir film vardı.
    Judie Foster'ın Sarah karakteri ile baş rolde döktürdüğü; Sanık (The Accused)
    Filmde hakim;
    tecavüze tanık olduğu halde ses çıkartmayanlara,
    tecavüz edenlere verdiği cezanın 2 katını vermiştir.
    Bunun adına da "suça iştirak" demiştir.

Not: 1989 yapımı film spoiler sayılmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copywriter -- 13 Kasım 2018; 5:32:40 >

• Acayip bi konu olmuş.
  • Emeğe saygı

• Savcılıga ver daha çok kişiyi dolandıracak bu çocuk

• Kardeşim iyi güzel yapmışsında, bu tür yaratık türü insanlar akıllanmaz, git şikayet et, yada yakala bir güzel kemiklerini kırana kadar dövün Ailesine söyle belki onlar duruma el koyarda bir hal çözümlerini bulurlar.
  • Reklam son sınıf öğrencisiyim. Eğer olay gerçekse geçmiş olsun ama bence başarılı bir VİRAL :D

He olay gerçekse de güzel viral olmuş orası ayrı
  • Yer mi Rizeli bunları iyi yapmışsın hemşerim :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.