L

Çavuş
18 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, telefonu alalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Aldığım günden itibaren incelememi yapacağım. Ne yazık ki videolu inceleme olmayacak, tarafımca gördüğüm bazı + ve - 'leri yazacağım.

6 sene Samsung Galaxy S2 kullandım. Ondan sonraki ilk telefonum Huawei GR5 2017.

- Öncelikle telefon hızı olarak çok beğendim. Tepkime hızı çok iyi.

- Ekranın IPS olması avantaj, telefona dokunurken o yumuşaklığı hissediyorsunuz :D

- Kamera olayına gelince aslında çok fazla deneme fırsatım olmadı. Ama çift kamera olması telefonun farkını ortaya koyuyor. Arka planı flulaştırması telefona profesyonel bir kamera izlenimi veriyor.

- EMUI arayüzünü ilk defa kullanıyorum. Stabil geldi bana, özellikle galaxy s2 den sonra menü yerini kaldırmışlar. Sola çekince direkt menüye giriyor. Bunun yanında her şey derli toplu, mesela google programları 1 klasör içinde, oyunlar 1 klasör içinde falan.

- Oyun performansı gayet yerinde, ağır oyunları takılmadan oynayabiliyorum.

- Telefonun ön kamerası da çok iyi. Youtube dan zenfone 3 ile karşılaştırmasını izlemiştim. Gerçekten zenfone 3 ü kamerada tokatlar.

- Gece çekimleri bu telefonla karanlık çıkmaz. Bu konuda bayağı geliştirmişler.(zenfone 3 karşılaştırmasında görebilirsiniz)

- Telefon En fazla 2 saatte %100 şarj oluyor. İlk açtığım zaman %40 civarında şarjı vardı, 1 gün götürdü beni. Ondan sonra şarjı fulledim 3 gün gitti. (akşamları wi-fi full açık, gündüz 3g açık, metroda oyun oynarım, günlük yarım saat kadar internette gezerim)

- Parmak izi algılaması efsane. Saniyenin kat kat altında algılayıp kilidi açıyor.

- Rehberdeki bir özellik çok hoşuma gitti, daha önce başka telefonlarda var mıdır bilmiyorum. Kartviziti telefona taratıyorsunuz ve ismi numarası adresi vs. herşeyi algılayıp gösteriyor. Size sadece "ekle" yerine tıklamak kalıyor.

- Eksi yönü bence ekrana yapışık gelen koruyucu biraz dar gibi geldi. Çıkarttırıp başka bir ekran koruyucu taktırmayı düşünüyorum.

- Bu arada telefon nano sim. Bende eski büyük sim kart vardı. Telefonun paketi açmadan micro sim yaptırdım ama nanoymuş. Onu da makasla keserek zor da olsa nanoya çevirdim. Not: Kendiniz yapmayın telefoncuda yaptırın, telefona zarar verebiliyormuş.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aklıma bir şey gelirse editleyeceğim tekrardan. Alacak olanlara tavsiye ederim.
Beyler biri bana açıklasın o fermuarın orda ne işi var

Beyler bugün yenibosna outlette arkadaşla geziyorduk. Lavaboyu ararken bir araya daldık ordan da merdiven iniyormuş tam merdivene geldiğimiz zaman bir adet barzo(abartmıyorum 2 parmak kaş vardı herifte) ve yanında tatlı bir kız oturuyordu ama oturuş biçimi şöyle kız merdivende oturuyor barzo onun önünde çökmüş şekilde oturuyordu ve kızla aşkımlı falan konuşuyordu net duydum.

Bizi gördüğü zaman yanından geçtik köşeyi döndük ve dediği laf şu: "bu mallar da tam gelecek vakti buldu" Sonra arkadaş dalalım mı falan diye sordu olay çıkarmaya gerek yok bu barzonun 1 kamyon adamı vardır uğraşmaya değmez dedim.

Öylece geçtik gittik ama kız çok tatlıydı beyler arkadaşla şok olduk. Herifte tam abaza tipi vardı bu iş nasıl oluyor biri açıklama yapsın lütfen

Barzonun tipi şunun bir değişiğiydi

Selam beyler ben Korcan, lazzi'nin arkadaşıyım. Yakın zamanda Kelime Oyunu adlı yarışmaya katılmıştım. Onun videosunu sizlerle paylaşmak istedim. Yarışma benim için bayağı eğlenceli geçti. İhsan bey de çok sıcakkanlı ve sevecen birisi.. Kendisiyle de muhabbet etme şansı buldum. Bu arada Yarışma tarihine geçerek -(eksi) lere düştüm

İzlemenizi tavsiye ederim

Üniversite zamanlarımda bir cafeye girmiştim. Kendime bir dürüm istedim ve o ibretlik fotoğrafı gördüm

Biraz sonra arkadaşım Korcan yarışacak.

Kendisi eksilere düşerek "Kelime Oyunu" tarihine geçmiştir.

Ayrıca yorumlarınızı da merak ediyor.

Evet onun profil resmiydi kapıdan bakıyordu böyle tecavüzcü tipli bir adam o resmi arıyorum yardımcı olur musunuz ?

kız beni dürttü 2-3 kere sonra resimleri beğendi. Mesajda da görüldüğü gibi numaranı yaz arayım seni diyor. Sazan.avi olabilir mi ?
Forumda baktım bulamadım. Kızla internet üzerinden vedalaşırken şiir gönderince bayağı bir etkili oluyor. Sizlerle de paylaşmak istedim ve sizlerden de böyle şiirler bekliyorum. Ben başlıyorum paylaşmaya :)

Ne kadar yaşarsan yaşa,
Sevdiğin kadardır ömrün..
Gülebildiğin kadar mutlusun
Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin
Sakın bitti sanma her şeyi

-Can Yücel

sevmek sevildiğini bile farketmeden
yaklaştıkça ölüm soğuk bir yağmur gibi
sevmek zehir zemberek ve yürekten
gecikerek de olsa vuruşur gibi

sevmek için geç ölmek için erken

-Atilla İlhan

Sanma ki fasl-ı bahar geldiğim gibi gitmez,
Sanma ki hüsranını görmeye ömrüm yetmez.

-Cemal Safi

Evlenmiş dediler, çıldıracaktım,
Resim, mektup, şiir, ne varsa yaktım,
İlmeği kaç defa boynuma taktım,
Ölmeyi denedim, sensiz olmadı...

-Cemal Safi

Aşk hevesle başlar, hasret, gurbetle.
Solmasın gençliğin gamla, kasvetle.
Çünkü sen her zaman sen muhabbetle,
Şiirle, şarkıyla, sazla güzelsin...

-Cemal Safi

seni bulmakdan önce aramak isterim
seni sevmekten önce anlamak isterim
seni bir yaşam boyu bitirmek değil de,
sana hep hep yeniden başlamak isterim

-Özdemir Asaf
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Bilgisayar Programlama
Forum İmzası:

Karadeniz Teknik Üniversitesi
İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü (2009)
Hakkımda:
d71b60cfec406547f52d3092a3fb28c66.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.048
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 67.525 (Bu ay: 1.285)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 188 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.