Şimdi Ara

Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
33
Favori
229.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoluk cocuk farketmez bu velet kaç aileyi sıkıntıya sokmuştur. Eğleneceksen eğlen ama savcılığa bildirmen gerekiyordu. Bundan sonra devam etmeyeceği ne malum. Yüzlerce kişiyi dolandırmış kimse birşey yapmamis buna güveniyor. Geç değil bu veleti savcılığa ver anasi babasi etrafında kim varsa ifşa etmistim yerinde olsam. Bugun seni dolandiramamis yarin eşini dostunu dolandırabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumdan korkulur valla Ama konu sahibine helal olsun güzel ders vermiş bence
  • İyi, güzel, gerçekten adamı madara etmişsin. Ama çok büyük bir eksik var.
    Onca masum insanın hakkı ne olacak??

Kendi 150 tl'ni cebe koyup, "diğerleri ve bundan sonra dolandırılacak olanlar ne olursa olsun, bana ne" mi diyorsun?

Bu mu yani şimdi? Bu kişiye hayatının dersini verdiğini mi sanıyorsun?
    Beynindeki, damarlarındaki kötülüğü temizleyebildin mi??

Ver savcılığa..
    Hatta o engellenen kişilere de ulaşıp bu kişinin ismini ifşa et..
    Çevresindekiler de bilsin, nasıl bir haysiyetsiz olduğunu..

Kötülüğü sadece kendimizden uzaklaştırmak başarı değildir. Kazı gitsin kökünü...
  • "mal mal" okudum mesajlarının içerisinden umarım okursun bunu.

Ailesine haber ver, bir sonuç çıkmayacaksa bile savcılığa ver. O sonuç çıkmayacak dediğin adım bile birikir birikir ileride bir şeylerin yolunu açar. Ailesini haber ver ki gerekeni yapsınlar iş işten geçmeden. Yoksa bu serbest kalırsa, baskısız kalırsa ileride hatalarından ders çıkarmış şekilde sana, bana geri döner
  • Bir ülkede namuslular da namussuzlar kadar cesur olmazsa o memleket batar.

• Bence savciliga ver bu hiyar plan yapip yillar sonra seni bi yerde kistirip basina is getirebilir bak hergun tv kanallarinda bisuru insani o kadar kamera goz onundeyken bulamiyor ver mahkemeye girsin ciksin akillanir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç boşuna duyar kasmayın. Yüzlerce insanı dolandıran birine yok şöyle yapmasaydın yok bunu demeseydin kimse demesin. Az bile yapmış.
  • fotbes kullanıcısına yanıt
    Savcılığa vermiş zaten
  • Başlığı görünce aklıma BDSM geldi ki içerik de öyle çıktı aczsazqsdsxads

• savcılıktan önce ailesine söyle.manevi olarak ne kadar zarar verebiliyosan vermelisin.ülkede adalet çok yavaş işliyor.
    ben de zamanında cebe havale ile dolandırılmıştım.sonuç:dava 1,5 yıl sonra açıldı.şu an adam serbest.
    forum tr deki dolandırılma linkim ve sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 13 Kasım 2018; 0:34:30 >
  • Savcılıga vermiş zaten ama lütfen ailesinide haberdar et. Ve bizleri bilgilendir. Çünkü nitelikli dolandırılıcık var, bir şekilde bu kişinin ceza alması ve cezasını çekmesi şart.

• dhnin zeka seviyesi gerçekten yüksek bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamana kadar kimsenin şikayet etmemesinin nedeni muhtemelen herkesi az miktarlarda dolandırmasından kaynaklanıyor. Ben dahil çoğu kişi 150TL için savcılıkla falan uğraşmaz, haram zıkkım olsun der geçer. Yüksek miktarlarda dolandırılanların hakkını araması daha olası. Yalnız bayağı aptalmış, eliyle hesaplarının bütün şifrelerini vermiş. Ben olsam muhatap bile olmadan savcılığa vermiştim. Hatta o hesapta engellediği kişilere de tek tek ulaşıp onların da olaya dahil olmasını sağlamıştım. O kadar kişi şikayet etseydi daha etkili olurdu.
  • yahu şimdi sen bu hırsızı devlete bildirmeden öylece bıraktın mı?

edit: bildirmişsin, eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 13 Kasım 2018; 0:58:3 >
  • kimse dh ölücülerinin sabrını sınamasın
  • Facebook şifresini alma kısmında eksiğim var beni aydınlatır mısınız? Hamgi şifre üzerinden tahmin etmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhteşem

İbretlik

Ellerine sağlık

• Eline sağlık çok güzel yapmışsın, eğer bu dolandırıcının karşısına senin gibi biri çıkmasaydı bu yolla daha kaç kişiyi dolandıracak canını yakacaktı, engellediği kişilerin sayısına bakılırsa şimdiye kadar dolandırdığı insanların haddi hesabı yok ama tabi sen paranı alıp bu suçun üstünü kapatırsan çok yanlış yapmış olursun, ne gerekiyorsa yapmalısın,

ailesine öğretmenlerine, arkadaşlarına kız arkadaşına kadar en önemlisi savcılığa kadar bu dolandırıcıyı bildirmelisin ki bir daha bu işe tövbe etsin, aksi taktirde bu belayı da atlattık diyerek aynen dolandırıcılığa devam eder.
  • Sürekli kardeşim tamam kardeşim demesinden anlamalıydın
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.