Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film hakkında görüşlerinizi beklerim. Fakat, Spoiler mesaj varsa da, spoiler tuşu ile saklamayı unutmayınız.
  • Avrupa yakası 2d salonları önerin.3dden nefret ettigim için filmi ayakta bile izlemeye razıyım o derece yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 3 Kasım 2016; 13:13:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmden çıkınca ben .

• Hugo da iyidir kafadan çatlak sadece
  • Posterler ilginçmiş suponun vuruşu çok komik olmuş

• Imax varken imax e gidilir, diğer salonlar gitsin kumda oynasın. Mesela Godzilla nin o müthiş kükreyişi
    Imax de filmden sonra bütün yazılar falan gösteriliyor, merak etmeyin izlersiniz ek videoları.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Imax varken imax e gidilir, diğer salonlar gitsin kumda oynasın. Mesela Godzilla nin o müthiş kükreyişi
    Imax de filmden sonra bütün yazılar falan gösteriliyor, merak etmeyin izlersiniz ek videoları.

kesinlikle bir film IMAX cikmissa IMAX izlenir. Godzilla nin o kukremesi unutulur mu. kalbimi titretmisti
  • emre1393 kullanıcısına yanıt

• Akşam 21:45 imax mavibahçe de bende bilet aldım, imkanı olan 3D olarak izlememesini öneririm.
  • 3 gün yoğun kalabalık olur diye ben pazartesi imax te kafam rahat izlerim

• Biri şu iki sinemayı arayıp sorsun iki boyutlusu var mı diye.Sitelerde var diye okudum hatta aryıp sordum ama yinede emin olamadım

Beylikdüzü Belicium Favori sineması
    tel.0212 873 62 62

Beylikdüzü White Corner Favori sineması
    tel.0212 855 00 53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 4 Kasım 2016; 11:08:40 >
  • 19.00 ye aldım. Tek dublaj olmayan seans buydu. En dolu salonda buydu. Cinemaximumun yönetimi bi acayip. Sherlockun performansı çok merak ediyorum mükemmel bir adam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19:00'a aldım bende, imax yok şehirde normal 3d ile idare edicez
  • 13:45'te Trump'tayız.
  • After sahne ıcın kalmalı mı yazabılenler olursa ıyı olur

• Imax varken başka salonlara gitmek... Filme en büyük hakareti yapmak demektir.
  • İzleyenlerden bir bilgilendirme rica edeceğim. Kardeşimle izlemek istiyorum filmi ama cinsellik etiketi var. Ne boyutta bu?
    Deadpool'daki kadar çok mu?

• Cinemaximum 16.30 daki seansı dublaj yapmış 19 15'e altyazı koymuş sadece. Artı en büyük salonunu Geniş Aile'ye vermiş

• Filmden şimdi geldim beyler. Spoiler'sız yazacağım, herkes okuyabilir.

Öncelikle benim için değil ilk filmler arasında bütün Marvel filmleri arasında en iyi filmdi. Kesinlikle bu kadar iyi olacağını beklemiyordum. Mesaj atmıştım günler öncesinden ilk 3'e girer diye ama 1. olacağını tahmin edemezdim. Daha önce Iron Man 1, benim için en iyiydi ama bu film Iron Man 1'den daha iyi geldi bana. DS için Iron Man'in içine Inception serpiştirmişler diyebilirim kısaca.

Oyunculuklar, görsel efektler tam anlamıyla mükemmel. End credits müziği de çok çok hoşuma gitti.

Çoğu arkadaş merak edeceği için yazıcam, espriler kıvamındaydı.

Iron Man için puanım 9/10 idi. Doctor Strange ise 9.5/10.
  • Cinsellik 0 hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.