Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akasya imax önsatıştan aldık biletimizi 4üne. 4 adet de baya kalın kaliteli kağıda basılmış poster verdiler. Heyecanla bekliyoruz.
     Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

IMDb'de puanı 8.1 e kadar düşmüş şimdiden

Daha izleyen çok az kişi var düşmez o puan.

8 bandının altına düşmez bu film kesinlikle.

10 numara olacak bence.Benedict adamim var bu adamın oynadığı yapım harika olmaya mahkum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ow açılış 86 milyon dolarsa daha bir kaç ülkede vizyona girdiği halde 800 milyon doları geçer harika hasilat yapacak film.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aboyhasnoname

Ow açılış 86 milyon dolarsa daha bir kaç ülkede vizyona girdiği halde 800 milyon doları geçer harika hasilat yapacak film.

Marvel olduğu için kafadan 500 milyon garanti ağa yakında bağımsız devlet kurarsa şaşırmam marvelin nereden nereye geldi adamlar

• Dunsparce D kullanıcısına yanıt
    Aynen adamlar süper kahraman filmlerinde devrim yaptılar resmen.Her filmleri en az 700 milyon dolar falan hasılat yapıyor hakediyor adamlar.Hiç bir filmini kacırmadım 100 yıl daha yapsinlar yine izlerim.

• BU FİLMDE BİREBİR ANT-MAN HAVASI VAR, YANİ AYNI KALİTE OLUCAK BENCE, HANİ İŞTE BUDUR DİYEMİYCEZ BENCE ÖYLE,ANT-MAN GÜZELDİ TABİ BUDA ÖYLE OLUCAK AMA ÇOK FARKLI ŞEY BEKLEMEMEK LAZIM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ben askerde böyle şafak saymadım 5'inde İstinye Parktayım spoiler vermeyin

5 kasımda bende istiyepark a gelebilirim akşam seansı düşünüuyorum
  • Haftasonu bu filme gitmeyi düşünüyorum gitmeden izlemem gereken bi filmi vs var mı konuyu kaçırmayalım

• Uygulamada normal 3D almaya çalışıyorum 1 haftadır bilet alma ekranı açılmıyor oysaki Imax te aynısını denediğimde bilet bölümü açılıyor adamlar resmen teşfik ediyor ancak bekliyorum bakalım. Normal 3D bir salonda önlerden alınca Imax' ten daha iyi oluyor bunu deneyim söylüyor.

• bymamunn kullanıcısına yanıt
    yok.
  • İmax 3d olsun yada real 3d bu teknolojiden nefret ederim tüm seyir zevkimi bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

BU FİLMDE BİREBİR ANT-MAN HAVASI VAR, YANİ AYNI KALİTE OLUCAK BENCE, HANİ İŞTE BUDUR DİYEMİYCEZ BENCE ÖYLE,ANT-MAN GÜZELDİ TABİ BUDA ÖYLE OLUCAK AMA ÇOK FARKLI ŞEY BEKLEMEMEK LAZIM...

Ant man filminden çok iyi. Hatta en iyi 2 marvel filminden biri. Diğeri captain america 2. Görsel efek ve aksiyon sahnelerine kalsa antmani tokatlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 31 Ekim 2016; 19:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

BU FİLMDE BİREBİR ANT-MAN HAVASI VAR, YANİ AYNI KALİTE OLUCAK BENCE, HANİ İŞTE BUDUR DİYEMİYCEZ BENCE ÖYLE,ANT-MAN GÜZELDİ TABİ BUDA ÖYLE OLUCAK AMA ÇOK FARKLI ŞEY BEKLEMEMEK LAZIM...

Ant man filminden çok iyi. Hatta en iyi 2 marvel filminden biri. Diğeri captain america 2

Owowoww daha da heyecanlandırdın beni şimdi benim de beklentim yüksek 10 numara film olacak bence de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Uygulamada normal 3D almaya çalışıyorum 1 haftadır bilet alma ekranı açılmıyor oysaki Imax te aynısını denediğimde bilet bölümü açılıyor adamlar resmen teşfik ediyor ancak bekliyorum bakalım. Normal 3D bir salonda önlerden alınca Imax' ten daha iyi oluyor bunu deneyim söylüyor.

Peki IMAX 3D'de nereye oturmak seyir zevki açısından daha iyi olur.

Arkalardan orta kısma otur. Orta sıralarda bile olsan kafanı çevirerek izliyorsun. Perde muazzam büyük. Son 3 sıra olsun kesinlikle.

• quote:

quote:

Ant man filminden çok iyi. Hatta en iyi 2 marvel filminden biri. Diğeri captain america 2. Görsel efek ve aksiyon sahnelerine kalsa antmani tokatlar :)

izledinmi öyleyse nerde ne zaman ?
  • quote:

quote:

quote:

Güney Korede izledim geçen cuma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Uygulamada normal 3D almaya çalışıyorum 1 haftadır bilet alma ekranı açılmıyor oysaki Imax te aynısını denediğimde bilet bölümü açılıyor adamlar resmen teşfik ediyor ancak bekliyorum bakalım. Normal 3D bir salonda önlerden alınca Imax' ten daha iyi oluyor bunu deneyim söylüyor.

Peki IMAX 3D'de nereye oturmak seyir zevki açısından daha iyi olur.

Ortaların az önüne oturmuştum çok kötüydü o kadar büyükki kafanı sağa sola çeviriyorsun ve gözlerin ağrıyor. Başka filmde arkaya aldım ancak bu seferde görüntü kalitesinde piksellenmeler gördüm o günden sonra Imax in biraz overrated olduğu kanısına vardım x2 fiyat farkıda cabası. Normal 3D de ise önlerde aldığım zevk bambaşkaydı Imax ten çok daha performanslı artı fiyat yarısı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güney Korede izledim geçen cuma

Peki CGI efektler ve 3d real nasıl mesela 3d'de derinlik arkadaki nesnelerin uzaklığı nasıl + aksiyon sahneleri her zamanki gibi 2.yarıdamı başlıyor evet ant-man iyiydi ama aksiyonu azdı keza CP,Civil war,da öyle...

• İstinye imax i tercih ederim hep, diğer ikisinde perdeye uzak hissediyorum.

• marvel=balon gibi geliyor bana tek artısı cgi.
    senaryo, kurgu falan çizgi filmlerden farksız oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.