Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finali çok güzel yaptılar (Ki bence en önemli kısımlardan. Ss bu konuda tek kelimeyle rezaletti.) ama filmin yarısından fazlası mantık hatalarıyla dolu. Bu kadar mantık hatasına rağmen herkesin çok sevmesine açıkcası şaşırdım. Koşarak kaçmaya çalışmalar uzaklara çember çizip ona girmeye çalışmalar felan beni çok irite etti. Bu hatalar yüzünden filme çok giremedim.

Efekt kısmı çok güzeldi ve beklediğimden fazlaydı. Sherlocksa mükemmeldi. Eğlenceliydi. Diyalog çoktu. Finale tekrar değinmek istiyorum. Bence çok çok iyi yapmışlar. Direk bir romandanmı alınma bilmiyorum ama kudretli büyük düşmanların bu şekilde yenilmesi daha oturaklı oluyor.

Bu senenin Marvel tarafından kazananı benim için Deadpool oldu. Onda da aylılıklar var. İlk film tadında bir şeyi tekrar izlemek istiyorum. İnşallah olur. Strange benim hatırlamak için bile tekrar izleyemeyeceğim tarzda olmuş. Iron man ve cap originleri daha güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de izledim ama pek beğenmedim.Benedicti Strange rolüne pek oturtamamışlar zorlamalar hep göze çarpıyor.Espriler gereginden fazlaydı

Efektlerin hatrı için puanım 6.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 4 Kasım 2016; 23:03:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 16:30 daki MPX 3D seansına gittim. Normalde de cok fazla film izleyen biri olmadigim icin hem 3D hemde animasyonlar biraz basimi döndürdü ama genel olarak güzel filmdi. Film sonundaki ilk sahneyi izledim fakat 2. Sahne olduğunu bilmiyordum içimde kaldi doğrusu , belki yeniden gidebilirim.

• Görsellik açısından muhteşem bir filmdi. Son yıllarda çıkan en iyi 3D filmi olabilir. Kesinlikle sinemada izleyin izleyecekseniz. Beklentimin bir tık altında kaldı. Senaryo çok basit geldi bana. Ama bu yıl içerisinde çıkan en iyi 2 veya 3. süper kahraman filmi.
  • Arkadaşlar Cinemaximum Imaxte geçerli 2 tane bedava pnr kodu geldi bana. Bu kodlarla internetten rezervasyon yaptıramıyormuşuz.Bu kodlarla sinemaya gidip bir kaç gün sonrasına pnr koduyla bilet alabiliyor muyuz?
  • Sonu dışında çok beğendim, 8/10

Dormammmu bide karanlık evren dandikti daha iyi olabilirdi.
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    benim izlediğim sinemada mı sorun vardı ya, tamam sahneler çok iyidi de 3d olarak bize yansıtılmıyordu bunlar. ben 3d'yi hissedemedim hiç imax mı izlediniz normal 3d mi?

star wars'ta 3d sahneler bu filme göre daha fazlaydı mesala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Kasım 2016; 23:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Filmde görsellik haricinde hiçbir şey yok. B v S kadar vasat bir film. Akılda kalıcı tek tını yok. Akılda kalıcı tek sahne yok. Aralarda eskiri yapmaya çalışıyorlar ama olmamis. Cinemaxumum rezaleti zaten ap ayrı bir boyutta. Alt yazılı diye girdik adamlar dublaj koydular sonra söyledik komple kapatıp baştan koydular reklamları izledik başladım ama hala dublaj. Gine soyledik en son alt yazılı koydular 14.00 da başlayacak olan film 14:42 de başladı. Bir kişi gelip kusura bakmayın bile demedi.

yav he he bu kadar kisi begenmis. bi sensin akilli
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

benim izlediğim sinemada mı sorun vardı ya, tamam sahneler çok iyidi de 3d olarak bize yansıtılmıyordu bunlar. ben 3d'yi hissedemedim hiç imax mı izlediniz normal 3d mi?

star wars'ta 3d sahneler bu filme göre daha fazlaydı mesala

Normal 3D hocam. Star wars'u da geçen yıl 3D izlemiştim de Doctor Strange kadar tatmin ettiğini söyleyemem açıkçası.

3D'nin sevmediğim olayı ortamı karanlıklaştırması. Güzelim filmleri karanlık karanlık izliyoruz 3D uğruna .

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Ben de izledim ama pek beğenmedim.Benedicti Strange rolüne pek oturtamamışlar zorlamalar hep göze çarpıyor.Espriler gereginden fazlaydı

Efektlerin hatrı için puanım 6.5/10

Production Budget: $165 million
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Senaryo baya vasattı galaksinin koruyucuları bile bundan daha iyi

• waynei kullanıcısına yanıt
    Bu benim düşüncem, bazı incelemelerde de benim gibi konunun zayıf olduğuna değinmişler.

Film fazlası ile karışık, sürekli olarak bir görsel karmaşa var. Grafikler muhteşem ama ilk sahnelerdeki evren bölümü çok gereksizdi bence bu kadar gezintiye gerek var mıydı bilmiyorum. Benzer şekilde fazla olan şeyler vardı. Ama filimin sonunda düşündüğün zaman görsellikten başka elde tutulur hiçbir şey yok ortada.

Mantıksız kısımlarda bolca vardı, geri sarma bölümleri mesela çok mantıksız duruyordu, sürekli olarak aynı şeyleri tekrar tekrar izlemek bayıyor bir süre sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 5 Kasım 2016; 0:4:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Senaryo baya vasattı galaksinin koruyucuları bile bundan daha iyi

kanka harbiden beyenmedinmi yoksa trollmü ediyon sen beğenmedi isen var bir sıkıntı
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hayırdır bana inanmıyor musun.Hele o final sahne yok mu
    Strangenin Dormammuyla pazarlık yapma çabaları çok gereksizdi.Pazarlık ta pazarlık yapalım dedi durdu zamanı hep geri döndürüp pazarlıktan gına getirtirdi Dormammuya

Az kalsın kahkaha atıyordum o sahnede

• Normal Sinemada izleyenler yorum atmasa iyi olur

• Normal sinemayla ne alakası var 3d olunca kurtarır mi sanıyorsun.Film tam 12-15 yaş arası gençlere göre olmuş

• Yahu bir daha Marvel filmlerini dublajlı izlemem. Bugün son dk öğrendik dublajlı olduğunu, birde akşam trafiğine girmek istemediğimizden izlemek zorunda kaldık.

Perde zaten bi acayipti, salonun düzeni saçmaydı. Bütün saçmalıklar o sinema salonunda toplanmış. Görsel efektleri hiç anlayamadım zaten. Perde çok karanlıktı.

Altyazılı izlemek farz oldu, Living Tribunal'ın lafı geçmiş dublajdan haberimiz olmadı tabii.
    Dublaja hiç girmiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

2 tane var

Bira içen çocukla olan sahneden sonra yazılar geldi. Başka bir şey daha mı vardı hocam? Spoiler ile bahset lütfen kayda değer bir şey ise bir şekilde seans sonuna girip izlerim.

• Yorumları okumamalıyım,konuya girmemeliyem!

• Yaa ne haliniz varsa görün film tırt

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.