Şimdi Ara

Doctor Strange ( Kasım 4, 2016 ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
17
Favori
25.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    2 tane var
  • pek gitme planım yoktu ama sen böyle diyosan gitmek şart oldu

After Creditslerde ne var çıtlatsana
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt

1. Doctor'un evine Thor geliyor.

2. Mordo, eskiden büyücü olan birini, gücünü almak için öldürüyor.
  • Batman diyosa olmuştur film.
  • Inception'un yanı sıra Batman Begins'ten de esinlenmeler varmı hocam? Fragmanda var gibi gözüküyordu.
  • şimdi daha çok merak ettim filmi gerçekten bu kadar iyi ise IMAX te ziyafet yaşayacağız

film kaç saat sürüyor son sahne ne kadar bekledikten sonra çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 4 Kasım 2016; 17:6:50 >
  • Filmde görsellik haricinde hiçbir şey yok. B v S kadar vasat bir film. Akılda kalıcı tek tını yok. Akılda kalıcı tek sahne yok. Aralarda eskiri yapmaya çalışıyorlar ama olmamis. Cinemaxumum rezaleti zaten ap ayrı bir boyutta. Alt yazılı diye girdik adamlar dublaj koydular sonra söyledik komple kapatıp baştan koydular reklamları izledik başladım ama hala dublaj. Gine soyledik en son alt yazılı koydular 14.00 da başlayacak olan film 14:42 de başladı. Bir kişi gelip kusura bakmayın bile demedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    İlki oyuncuların adı yazdıktan hemen sonra çıkıyor. Diğer sahne, malum bütün yazılar bitince, 3-4 dakikayı buluyor.

@mgsfanboy
    Batman Begins'ten esinlenmelerden kastını tam anlamadım. Ama öyle R'as-Bruce ilişkisi yoktu. Usta-çırak ilişkisi var ama dediği gibi Batman'deki kadar derin değil.
  • Her şeyi tam dozunda, güzel bir filmdi.
    Esprileri, ciddiyeti, aksiyonu, diyalogları, efektleri, oyunculukları yerindeydi resmen ideal denge kurmuşlar

Filmden sonra 2 sahne var, ilki biraz komik ve güzel, ikincisi ise kesinlikle izlenmeli.

MCU filmleriyle ufak bağlantıları vardı.

Arabayla giderken telefonda konuştuğu kişi "savaş zırhının içindeki albay" gibi bir ifade kullanıyordu. Gözden kaçabilecek kadar ufak ama güzel bir detaydı.
    Sık sık Avengers dendi ve Avengers Tower gözümüze sokuldu
    Infinity Stones dendi
    Thor cameosu.
    Aklıma gelmeyen başkaları da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada sadece dublaj var

• Oldukça iyi, çok iyi hatta..Marvel DC gibi yapmıyor işte ne güzel

Thanos bekledim falan olmadı 1.credits sahne çok iyiydi Sanırım Thor 3.filminde Strange aktif olacak ?

Strange en tehlikeli Villain karakteri Dormammu mu acaba ? Ona bir bakmam lazım.Merak ettim..

Dormammu ile olan sahnesinde ;
    Strange 'in sahip olduğu güce neden müdahale etmedi ? Edemedi mi ? Bir de yapmış olunan fedakarlik bedel nedir orasını pek anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Her şeyi tam dozunda, güzel bir filmdi.
    Esprileri, ciddiyeti, aksiyonu, diyalogları, efektleri, oyunculukları yerindeydi resmen ideal denge kurmuşlar

Filmden sonra 2 sahne var, ilki biraz komik ve güzel, ikincisi ise kesinlikle izlenmeli.

Arabayla giderken telefonda konuştuğu kişi "savaş zırhının içindeki albay" gibi bir ifade kullanıyordu. Gözden kaçabilecek kadar ufak ama güzel bir detaydı.
    Infinity Stones dendi
    Thor cameosu.

Demek CW ile aynı donemde geçiyor film ?

• 16:15 de IMAX Akasyada izledim filmi

Herşeyden önce Benedict harika oynamış her zamanki gibi ve filmi de genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim

Filmden ben gayet memnun ayrıldım mesela Thor 2 den ben baya baya buna mı para verdim lan diyerek ayrılmıştım ama hem paraya hem de zamana değen bir film olmuş,görsellik harika,oyunculuk kaliteli,espri dozajı diğer filmlere göre daha iyi ayarlanmıştı

Kesinlikle sinema da izleyin hatta imkanınız varsa IMAX'te izleyin

En sevdiğim marvel filmlerinde ilk 3'e girdi bende

IMAX baş ağrısı yaptı spoilerlı yorumumu daha sonra yazarım
  • Film müthişti acaba efektlere bütçenin ne kadarını ayırdılar ben asıl onu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Her şeyi tam dozunda, güzel bir filmdi.

Infinity Stones dendi
    Thor cameosu.

Demek CW ile aynı donemde geçiyor film ?

Filmin başı CW'deki havalimanı kavgası ile aynı zamanda, tabi kazadan sonra iyileşme süreci, eğitim falan derken aylar geçmiştir muhtemelen.

• After credit ile ilgili soru

Thor Ragnarok'da Doctor Strange küçük de olsa yer alacak mı? Kesin bi şey gören oldu mu hiç ?

Genel anlamda hoş filmdi; MCU referanslari olsun, muhteşem görsel efektler olsun güzeldi. MCU icinde ılk beşe girer benim icin. Espri seviyesi Diğer marvel filmlerinden az gibiydi ama keşke daha az olsaydı dedim film izlerken. Bi kaç gereksiz sahne vardı öyle.

• 5. Sonsuzluk Taşı da ortaya çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sene en çok apocalypse'i beğenmiştim, strange başa geldi artık. yukarıda yazıldığı gibi tam dozunda dört dörtlük bir film olmuş. yalnız küçük bir salonda 3d'de izledim keşke 2d'de izleseydim dedirtti. film 3d olarak çekilmedi heralde, 2d'den 3d'ye çevrilmiş çoğu film gibi. bu tarz bir filmde 3d'yi düzgün kullanabilseler efsane olurdu ama 3d'yi hissettiren sahne yoktu doğru düzgün.

film klasik bir marvel filminden daha karanlık yapıda ama araya ciddiyetin dozu aşırı yükseldiği zamanlarda seyirici güldürecek şeyler serpiştirmişler. saçma şeyler ama marvel hep yapıyor alıştık artık, böyle sevdik stan lee yine kendini koyacak yer bulmuş şu ayna boyuta geçtikleri yer efsaneydi, yukarıda bahseittiğm 3d olayını en azından burada uygulasalar tam bir görsel şölen olurdu. credits'den önce ki sahneye göre ragnarok'ta da göreceğiz strange'i. after credits sahnesini beğenmedim pek.

• Living tribunal denince kendimden geçtim resmen.
    Filme gelirsek izlediğim en iyi Marvel filmiydi
    10/9 derim ben filme.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.