Şimdi Ara

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı, kayyımın makam odasını paylaştı: Talan ve israf (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
381 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine mi sen. Oğlum sen ne biçim bir canlısın. Nerede bir ahlaksızlık var gelip savunuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    Bağış adı altında da olabilir, 10₺ lik işi 1000₺ vererek yaptırabilir, gönderecek çok yol var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devletin parası ile lüks içinde yaşayanlara haram zehir zıkkım olsun, bu arada terörist HDP belediyesi de aynı paraları ve belediye imkanları teröristlere destek için kullanıyordu.
    Her ikisi de yargılanmalı.
  • Wooow Gece klübüne dönmüş. Gerçekten çok lüks

• bu millete herşey müstehak keşke ellerinden gelse 100 milyar katını yapabilseler ama malesef bukadar yapabilmişler azla yetindiklerine üzüldüm.
  • Otellerin kral dairelerinden daha lüks belkide... Emeklerimiz vergilerimiz nerelere harcanıyor görsün halk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkozlu

Bağış adı altında da olabilir, 10₺ lik işi 1000₺ vererek yaptırabilir, gönderecek çok yol var
    Diyabakir Belediyesi'nin yolsuzluk yaptigina dair medyada kac haber var?
  • Hdp belediyenin parasını pkk ya aktarır.Şimdi akp zevk ve sefa için harcamış.Bakalım sonraki party ne yapacak merak içindeyim🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu bile savunanlar olduğuna göre az bile yapmış. Özellikle o savunanlara müstehak.

• Hangi hotelin suiti orasi?..

• Bunlar yokluk banyosu değil eyyyy İsmet İnönü bunlar varlık banyosu varlık...

• Amed neresi ?
  • tıramp yapınca iyi biz yapınca auuuuuuuuu

koca belediye reisi bırakın olsun o kadar

tuvalet ve banyo ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Bu mesaj silindi.
    Oaaa kişi kendi gibi bilir her işi

• Akapenin beka meselesi dediği işte tam olarak bu.Şatafat,lüks yaşam ve israf yapma özgürlükleri ellerinden gideceği için tir tir titriyorlar.Yoksa vatanmış,bayrakmış,milletmiş bunların zerre umurunda değil.Yeter ki bu makam odalarından,lüks araçlarından,aşırı fazla maaşlarından/ödeneklerinden ayrılmasınlar.Tek istedikleri bu.

Forumda konu açıldı mı bilmiyorum ama bir dönem ÖSYM başkanlığı yapan Ali Demirin de sınavlarda hile ve usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla tutuklandı.Hatırlayanlar olacaktır o dönem bu kişiyi kimlerin nasıl savunduğunu,bu hileleri ve usulsüzlükleri protesto eden biz mağdurları (O dönem ben de YGS ve LYS sınavlarına girmiştim) tehdit ederek 'Biz de 5-10 bin gencimizi karşılarına çıkarırız' dediklerini unutmadık.Bu kişinin yönetiminde ki ÖSYM'nin de aynı dönem de yapılan KPSS sınavlarında da usulsüzlük ve hileler yaptığı tespit edildi.Düşünün bugün bu sınavları hakkıyla kazanmayan on binlerce haram zede devlet kadrosunda çalışıyor fakat genç insanlar mülakatlarda sudan sebeplerle eleniyorlar.Atama isteyenlere 'Devlet herkese iş verecek hali yok' diyerek tersliyorlar ve hatta dalga geçiyorlar.Bunlar bu kadar haram zede ,aç gözlü,para göz,kul hakkı-yetim hakkı bilmeyen bir grup.

Ama artık millet bunların iftiralarını akıl dışı söylemlerini uyduruk dizilerini ciddiye almıyor.Çünkü şatafatta,israfta,kul hakkı yemekte o kadar ileri gittiler ki kendi oylarını bile zar zor elde tutmaya çalışıyorlar.Bunlar böyle devam ederse hedefledikleri 2023'te ezici bir yenilgi almaları kaçınılmaz olacaktır.Demedi demeyin akapeliler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 16 Nisan 2019; 22:54:3 >

• Kendileri milletin parasini pkk’ya gonderip belediyenin is makineleriyle hendek kazanlar olsa gerek bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Bu devletin genel sorunu bu. M.Kemal de, İnönü de, daha niceleri de böyle lüks içinde yaşadılar. Garibanların çocuklarını dağa çıkarıp ölüme gönderen bu HDP'liler de en lüks dairelerde oturup, çocuklarını en pahalı kolejlere gönderiyorlar. Edebiyat yapıyor boş boş.
    Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı, kayyımın makam odasını paylaştı: Talan ve israf

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bu resimle anlatmak istediğin şey konusunda ciddi olamazsın. Yani olmamalısın çünkü bu saatte sesli gülmek istemiyorum "atamın hiçbişeyi yoktu, sadece karların üstünde yatarak poz verebiliyordu" ironisi yaptığına inanmak istiyorum lütfen.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı, kayyımın makam odasını paylaştı: Talan ve israf

• hdp yi savunan zavallılar.
    Siz ve hdp aynı bokun lacivertisiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.