Şimdi Ara

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı, kayyımın makam odasını paylaştı: Talan ve israf (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
2
Favori
38.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
381 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok direk kendi keyfi için çatır çatır harcamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Kandile mi göndermiş belediye kaynaklarını?
    Hah geldi iste bir tanesi.

Belediye kaynaklari kandile gonderilmiyorsa boyle mi harcanmalidir?
    Kaynaklar kandile gonderilmiyorsa usulsuz, kanunsuz ve ahlaksiz sekilde harcanabilir mi?
    Devletin kaynaklari daha once kandile gonderilirken valilere operasyon yapilmamasi talimatini veren arkadas hakkinda dusunceleriniz nelerdir?

• quote:

Anlamadım, haberdeki olayı normal mi karşılıyorsun yani? Kandile yardım eden belediye kim, haberi bekliyorum.
  • quote:

Neden kandil veya pensilvanya?Bu ülkeye sadece bu ikisi mi zarar veriyor? Halkının hortumlanan parası hiç mi umrunda değil? Ha kandile gitmiş ha yandaş firmanın cebine, ne fark eder? Sonuçta hepsi hain.
  • Öyle bi konuşmuş ki sanki kendi sütten çıkmış ak kaşık. Tamam kayyım sonuna kadar yanlış ama bunlarda paraları pkk ya gönderdiler hep.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tayyip'in sarayının tuvaleti bu makam odasından daha gösterişlidir bence.Abartmaya lüzum yok.Sarayı görsek demek ağzımız uçuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkozlu

Öyle bi konuşmuş ki sanki kendi sütten çıkmış ak kaşık. Tamam kayyım sonuna kadar yanlış ama bunlarda paraları pkk ya gönderdiler hep.
    PKK'ya direkt belediyenin parasini hic kimse gönderemez. Uyduruyorsunuz anca. En fazla kendi isadamlarina falan bagis adi altinda para toplattirip göndermislerdir.
  • Arkadaşlar orayı kendileri için yapmadılar, kimsenin seçileceğinin garantisi yok. Orayı Diyarbakır halkı için yaptılar, mesela normal bir vatandaş girip orada duş alıp çıkabilir. Ders çalışmak için veyahut arkadaşlarınızla çay içmek için falan oraya gitmeniz yeterli. Orası halk için yapıldı.
  • Tabii ya herşey bizim için aksaraya gidiyorum altın koltuklara serilip ejder meyveli sumutimi içiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Arkadaşlar orayı kendileri için yapmadılar, kimsenin seçileceğinin garantisi yok. Orayı Diyarbakır halkı için yaptılar, mesela normal bir vatandaş girip orada duş alıp çıkabilir. Ders çalışmak için veyahut arkadaşlarınızla çay içmek için falan oraya gitmeniz yeterli. Orası halk için yapıldı.
    Arkadas dogru soylemis fakat eksik bilgi vermis.

Nasil ki Diyarbakir Belediye Sarayi Diyarbakir halki icin yapilmissa, Bestepe Sarayi da komple cumbur cemaat Turk vatandaslarinin tamami icin yapilmistir. Arzu eden vatandaslarimiz Bestepe'de dus alabilir, saunaya gidebilir, arzu eden ev kadinlari arkadaslari ile altin gunlerini burada yapabilir, hali sahada yer bulamayan gencler bahcesinde top oynayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Tabii ya herşey bizim için aksaraya gidiyorum altın koltuklara serilip ejder meyveli sumutimi içiyorum
    Hep halkı düşünüyorlar işte, Ankara'ya 3 yıldır yolum düşmüyor gidersem ben de bi sumuti içerim.
  • Bunu savunabilecek kadar haysiyet yoksunu insanlar da var. İnsan Allah a şükrediyor kendi karakteri için. Bunları gördükçe kendimi seviyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Bu mesaj silindi.
    Askere sivile polise çoluk çocuğa ayrım yapmadan 40 senedir alçakça saldıranları mı savunuyorsun?

Allah başka dert vermesin

Egm ye şikayet ettim

• quote:

Askere sivile polise çoluk çocuğa ayrım yapmadan 40 senedir alçakça saldıranları mı savunuyorsun?

Allah başka dert vermesin

Egm ye şikayet ettim

Alıntıları Göster
    yoruma bak, saka gibisiniz yeminle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

PKK'ya direkt belediyenin parasini hic kimse gönderemez. Uyduruyorsunuz anca. En fazla kendi isadamlarina falan bagis adi altinda para toplattirip göndermislerdir.

Alıntıları Göster
    Kayyumun yaptığı lüksün izah edilir yanı yok elbet ancak, bunu ifşa edende o makam katını yaptırandan daha masum değil.

Surda savaş naralarını atıp akşama Dicle kentteki rezidanslara dönerler örneğin.

Ya da sur yeniden yapılırken ballı ihalelere girerler.

Tıpkı CB nin torunları gibi özel kolejlerden aşağı çocuklarını "savunduğunu idda ettikleri halk" ın okullarına sokmazlar.

Hangi cenahtan olursa olsun fark etmez bu bir zihniyet sorunudur.

• Bu devletin genel sorunu bu. M.Kemal de, İnönü de, daha niceleri de böyle lüks içinde yaşadılar. Garibanların çocuklarını dağa çıkarıp ölüme gönderen bu HDP'liler de en lüks dairelerde oturup, çocuklarını en pahalı kolejlere gönderiyorlar. Edebiyat yapıyor boş boş.

• Yanlış anlaşılmasın “Eşbaşkanı”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaize -- 16 Nisan 2019; 19:5:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.