Şimdi Ara

Divinity orginal sin 2 ne durumda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır ses yok bu yama hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her ay ceplerinden para söğüşlenecek "destekçileri" olduğu sürece daha uzuuun süreler çıkmaz bu yama. Niye çıksın ki?

6 ayda bitecek işi 3 seneye uzatırsanız hatta daha fazlasına aylık isitismar süresini de o kadar uzatmış olursunuz. Hele bide yav yama aslında o kadarda çevrilmemiş biz bi baştan başlayıp çevirelim bi 2 senw daha bekleyin dediler mi ohh paralar cukka
  • valla oyunu aldık duruyor öyle hala bekliyoz :D
  • Şu yama için aylarca abone oldum. Sözde bu senenin başında oynayacaktık. Haziran ayı bitiyor hala ortada bir şey yok. Hayatımda ilk kez kendimi dolandırılmış hissediyorum. Artık çıksa bile ücretsiz olmasını bekleyeceğim zira kendilerine 1 kuruş daha kazandırmaya niyetim yok.
  • Kendi sitelerinde %95 yazıyor uzun zamandır .

• Her ay ceplerinden para söğüşlenecek "destekçileri" olduğu sürece daha uzuuun süreler çıkmaz bu yama. Niye çıksın ki?

6 ayda bitecek işi 3 seneye uzatırsanız hatta daha fazlasına aylık isitismar süresini de o kadar uzatmış olursunuz. Hele bide yav yama aslında o kadarda çevrilmemiş biz bi baştan başlayıp çevirelim bi 2 senw daha bekleyin dediler mi ohh paralar cukka

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Her ay ceplerinden para söğüşlenecek "destekçileri" olduğu sürece daha uzuuun süreler çıkmaz bu yama. Niye çıksın ki?

Adamlar yama çıktığı zaman 1 kere satın alın süresiz indirin oynayın diyor zaten niye her ay abone olupta burada laf yapıyorsunuz anlamıyorum

• Yamayı abonelere 50-100 liradan satarsalar şaşırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 2 Temmuz 2020; 1:58:32 >
  • yamaya bakayım dedim oyunu almadan önce. Ama yorumlar okuyunca ( burada ve sitelerinde ki) vaz geçtim maalesef.
  • Şu an test aşamasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

Her ay ceplerinden para söğüşlenecek "destekçileri" olduğu sürece daha uzuuun süreler çıkmaz bu yama. Niye çıksın ki?

6 ayda bitecek iş? Senin oyundaki kelime sayısından haberin yok belli ki. 1 milyondan fazla kelime var.

Ayrıca sürekli abone olmaya gerek yok. Çıktığında 1 kere abone olup yamayı indirebiliyorsun. Sonsuza kadar sende kalıyor. Laf atacam diye kasıntılık yapmayın arkadaşım. Animus Projesi yavaş çeviri yapıyor olabilirler, ama işlerini iyi yapmak için çabalıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YildirimBuyucusu

6 ayda bitecek iş? Senin oyundaki kelime sayısından haberin yok belli ki. 1 milyondan fazla kelime var.

Ayrıca sürekli abone olmaya gerek yok. Çıktığında 1 kere abone olup yamayı indirebiliyorsun. Sonsuza kadar sende kalıyor. Laf atacam diye kasıntılık yapmayın arkadaşım. Animus Projesi yavaş çeviri yapıyor olabilirler, ama işlerini iyi yapmak için çabalıyorlar.

Alıntıları Göster
    3.kez beta yayınlayacaklar yani 3.kez insanların parasını alacaklar. sen ve senin gibi zihniyetteki emek var emek kafası her türlü sömürülmeyi hak ediyorsunuz. bu zamana kadar animus denen oluşumun dos 2 yaması için nasıl bir süreçten geçtiğini görmezden gelip hala savunuyorsanız size söyleyecek laf yok. nato kafa nato mermer.

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Bu mesaj silindi.
    ülkenin özeti gibisin yemin ediyorum. aferin çok doğru konuştun ağzımın payını verdin resmen. para senin ister çöpe at ister animusa ver.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Ülkenin durumu ile bunu aynı kefeye koyuyorsan zaten sana bişey demeye gerek yok, ayrıca amacım ağzının payını vermek de falan değildi gayet düzgün bir üslüp ile konuştum. Allaha havale ediyorum seni...

• wassuplaying kullanıcısına yanıt
    Çok beklersin. Ücretsiz olması 2023'ü falan bulabilir. Ben şu an AC Odyssey yamasını bekliyorum. Yamanın tam sürümü 22 Mart'ta çıktı. Temmuz ayındayız. Hâlâ tam sürümü ücretsiz yayınlanmadı. Sorduğumda da düşünüyoruz dediler, geçiştirdiler. Hâlâ bir şey yok.
  • Beta sürümü yayınlanmış sitede. Deneyen arkadaşlar fikir belirtirse güzel olur.
  • 3.kez beta yayınlamışlar. keriz avına devam. aklı fikri olan insan bunlara zırnık koklatmaz. 3. defa beta diye yama çıkarmak dalga geçmekten başka bişi değildir.
  • cidden insanlar para veriyor mu yamaya

• O korsan çevirip gelir elde eden sitenin her çevirisini ilgili firmalara şikayet ettim. Umarım kanırta kanırta çıkarırlar bi yerinizden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.