Şimdi Ara

NBA 2K21 Türkçe Yama İstek Lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar basketbol oyunlarını çok seviyorum fakat kariyer modları yabancı olduğu için terimleride tam olarak çeviremediğim için ingilizcem yetmediği için oynayamıyorum oynasam bile sıkıyor zaten çok uzun olmayan bir hikayesi olan nba 2k21 oyununu çevirebilcek biri var mı lütfen varsa eğer discorddan veya burdan ulaşabilir mi lütfen.

JibiJi®#1907

• lütfen arkadaşalr bir el atabilir misiniz
  • ?
  • My careermodu sarardı Türkçe olsa.
  • biri el atsa keşke
  • Yıllardır çevirmenler şu nba 2k serisine bir el atmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü oyun her sene aynı oyun ve aynı kariyer modu hiç değiştirmediler o yüzden hypelanmıyor bence siz ümidi kesin Birde ban riski var Türkçe yamada online olmadan kariyer yapamazsınız yani her türlü ban yiyorsunuz
  • oyuna cheat engine ile hile yapılıyor online tarafında, türkçe yamadan ban riski olucağını düşünmüyorum hocam
  • oyun elimde mevcut ama dosyalara ulaşamadım dil dosyasını çıkarıp paketleyen olursa çeviriyi yaparız.

• Benim bildiğim yıllardır bu oyuna kimse el atmadı ama kariyer modu bence baya güzel ve birileri bunu yapup çevirirse NBA sevenlerin yıllardır beklediği bir şey gerçekleşmiş olur.

• Up  

• Oyun Epic'te ücretsiz oldu, indirdim fakat güncel yama bulamadım kullanan varsa linklesin :)

• yaması yok arkadaşlar.

Bu seriden tr altyazı ile konusmaları anlayarak oynayabilirsiniz. Kararları da ona göre verirsiniz

• makine çevirisi bile olsa bu oyunu Türkçe oynamak isterim.Bu konuda uzman arkadaşlar umarım bu oyunada bir el atarlar.

• Nba 2k serisinin dil dosyaları açılamadığı için çevrilemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uğraşmaya değmez, zaten çok bi ingilizcesi yok

• umarım gönülllü bir arkadaş uğraşır,bir çok basketbol sever bu müjdeyi bekliyordur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.