Şimdi Ara

HOTLİNE MİAMİ 1 VE HOTLİNE MİAMİ 2 NİN HALA TÜRKÇE YAMASI ÇIKMAMASI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar yıl olmuş 2019 oyun çıkalı kaç yıl olmuş tükçe yama yapan biri yok herbuki o kadarda zor şeyi yok taş devrinden kalma çöp oyunlara yama yaparsınız bu herkesin severek oynadığı ve hikayeyi anlamadan zevkli olmayan oyuna bi yama çıkmadı gözünüzü seveyim çevirmenler bir el atın

• Oyunun dil dosyaları açılmıyor. Açılsa ilk çeviren kişi ben olurum sanırım. En sevdiğim serilerden biridir.
  • Dil dosyalarını bakmışdım unicode biçimde çevrilmiş diller çevrilirde oyun karekter sınırı olur
  • çok ilginç evet
  • 2. Oyun için yapılmış hlm wad explorer isimli bir program var. Geliştiren kişi oyundaki bir resmi nasıl değiştireleceğini anlatarak programın kullanım açıklamasını yapmış. İlk oyunda da çalışıyor. Locazitiaon isimli bir .bin uzantılı dosya var. Hex editör ile açılıyorda. Ama nasıl çevirilip geri paketleneceğini çözemedim. Nasıl yapılacağını bilen varsa açıklasın, birileri yapar elbet. Ben bile yapabilirim hatta. Çok zor bir dili yok oyunun. Bahsettiğim programda şurada:

https://github.com/TcT2k/HLMWadExplorer/releases

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Steve

2. Oyun için yapılmış hlm wad explorer isimli bir program var. Geliştiren kişi oyundaki bir resmi nasıl değiştireleceğini anlatarak programın kullanım açıklamasını yapmış. İlk oyunda da çalışıyor. Locazitiaon isimli bir .bin uzantılı dosya var. Hex editör ile açılıyorda. Ama nasıl çevirilip geri paketleneceğini çözemedim. Nasıl yapılacağını bilen varsa açıklasın, birileri yapar elbet. Ben bile yapabilirim hatta. Çok zor bir dili yok oyunun. Bahsettiğim programda şurada:

https://github.com/TcT2k/HLMWadExplorer/releases
    WAD dosyası açılıyor aslında ama önemli olan .bin dosyasını açıp kapatmakta. Hex Editor ile çeviri yapılmaz. Dediğim gibi, çevrilebilir duruma geldiği an çeviri çalışmasını yaparım. Zaten çok uzun bir oyun da değil.

• HOTLİNE MİAMİ 1 VE HOTLİNE MİAMİ 2 NİN HALA TÜRKÇE YAMASI ÇIKMAMASI?

Canım sıkıldı bunuda açim dedim Hotline Miami 2

anil523

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 4 Şubat 2020; 2:5:22 >
  • Dil dosyalarını bana atabilirseniz çevirisini yaparım.
  • hala oyun çevirilmedimi acaba

• hala yok mu cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021de de yok :(

• RizabzoN R kullanıcısına yanıt

Hotline Miami 2 türkçe yamasının %93 lük kısmını çevirmiş bulunmaktayım ama özel hayatım nedeni ile çok uzun bir süredir çeviriye devam edemiyorum sadece 343 satırlık çevirisi kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom4627 -- 6 Şubat 2021; 0:6:4 >
  • çıkmamış mı?

• https://forum.donanimhaber.com/hotline-miami-2-wrong-number-ceviri-tamamlandi-ucretsiz--144201739 türkçe yamanın çevirisi tamamlanmıştır. Geriye sadece test süreci ve geri paketleme kalmıştır.

• tesekkurler elınıze sağlık

• Çalışmanızda son durum ne acaba ?

• Dört gözle beklemedeyiz hocam . Ellerinize sağlık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.