Şimdi Ara

Disney+ Türkiye fiyatlarına yüzde 100’den fazla zam! İşte yeni fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney+ Türkiye fiyatlarına yüzde 100’den fazla zam! İşte yeni fiyatlar
    Disney+ Türkiye, abonelik fiyatlarını kısa bir süre önce ciddi oranda yükseltti. Bu, senenin ilk zammı anlamını taşırken Disney+ Türkiye fiyatı yüzde 100’den fazla artış gösterdi. Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic gibi içerikleri barındıran platform Netflix’e göre fiyat avantajını büyük ölçüde kaybetmiş oldu.

Güncel Disney+ Türkiye abonelik fiyatları

Disney+ abonelik fiyatları için yapılan son zam sonrasında 64,99 TL olan aylık abonelik ücreti 134,99 TL’ye yükseldi. Benzer şekilde 649 TL olan yıllık abonelik ücreti ise 1.349,90 TL seviyesine çıktı.

Yapılan açıklamaya göre 14 Şubat 2024 tarihinden önce yıllık ödeme planıyla üye olan üyelerin üyelik ücretleri 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde bu fiyatla güncellenecek.

Ayrıca Bkz.Disney+, şifre paylaşımını engellemeye başladı: Türkiye'ye gelir mi?

Bununla birlikte Disney+ Türkiye'ye Haziran 2022 tarihinde giriş yapmış ve ücretleri 34,99 TL aylık, 349,90 TL yıllık olarak belirlemişti. Aynı yılın son ayında gelen zam ile aylık abonelik 64,99 TL, yıllık abonelik ise 649,90 TL olmuştu. Firma, 2023’te küresel çapta zam yapsa da Türkiye’de zam yapmamıştı.

Bununla birlikte Disney+, rakip platform Netflix’e karşı fiyat avantajını da kaybetmiş oldu. Netflix’in bu yılın başlarında yaptığı zam ile birlikte Temel Plan fiyatı 99,99 TL'den 119,99 TL'ye, Standart Plan 149,99 TL'den 176,99 TL'yeÖzel Plan'ın fiyatı ise 199,99 TL'den 229,99 TL'ye çıkmıştı.

Kaynak:https://help.disneyplus.com/tr/article/disneyplus-price

• Dizi seyretmeyen birisi için gereksiz para. Apple tvden film kiralarsın temiz izleyip çıkarsın. Bir ayda 134 TL film izleyeceğinizi zannetmiyorum. Bir film kiralama 4.99 TL. Bir ay içinde 27, 135 TL ediyor. Filmden bu sayıdan fazla seyreden birisiyim dersen o zaman al.

Bizde nalet tüm üyelikler var. Kardeşlerim boşuna para saçıyor. En komik olanı hala Apple Tvden film kiralamamız..
    Konu Disney, Netflix falan değil zamları yapanlardan ziyade zamlara sebebiyet veren hükümeti eleştirebildiğiniz gün bu ülkede umut var demektir ama gel gelelim neden fiyatları yükseltiyosunuz diye marketteki kasiyere bile saldırılan ultra cahil ülkede Disney in zam yapmasının gayet normal olduğunu anlamaları çok zor
  • O nasıl zam öyle, ödeyeceklere kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.g disney :S

• zaten mimlisin müptezel gibi bi de zam yapıyorsun :D

• 6 kişi senelik alıyorum. 1350 yine de cok fazla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Disney+ üç hayırla uğurluyoruz

• 7 kişi kullanıyoruz kişi başı 200₺ ye kullanırız sıkıntı yok.

• Atatürk düşmanlarını kullanmadım kullanmam.

• Akıyor bugün maşşalah. Önce benzim zammı, şimdi de bu.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    her zamda kendimizi böyle avutabilsek keşke.

• Paramızın yetmeyeceğine üzülmek yerine kendimizi tatmin etmeyi ne zaman bırakacağız?

• Aylık ödeme planıyla üyelik: Aylık 134,99 TL karşılığında Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten binlerce yapımı izleyin
    • Aylık ödeme planlı Disney+ üyeliğinin fiyatı yeni üyeler için 14 Şubat 2024 tarihinde aylık 134,99 TL olarak güncellenmiştir. 14 Şubat 2024 tarihinden önce yıllık ödeme planıyla üye olan üyelerin üyelik ücretleri 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde bu fiyatla güncellenecektir.

• Yıllık ödeme planıyla üyelik: Yıllık 1.349,90 TL karşılığında Disney+’a tüm yıl boyunca erişin
    • Yıllık ödeme planlı Disney+ üyeliğinin fiyatı yeni üyeler için 14 Şubat 2024 tarihinde yıllık 1.349,90 TL olarak güncellenmiştir. 14 Şubat 2024 tarihinden önce yıllık ödeme planıyla üye olan üyelerin üyelik ücretleri 20 Mart 2024’e veya daha sonraki bir tarihe denk gelen bir sonraki ödeme tarihlerinde bu fiyatla güncellenecektir.

• Onlarda esnaf sonuçta pazarcı 5 tl aldığı urunu pazarda 30 tl ye satarsa bunlarda boyle zam yapmakta haklı

• Amazon prime hariç aboneliğim yoktur.Onuda kargo avantajı için tutuyorum.

Çoğu İçerikler bana hitap etmiyor dizi ve film platforumları ergen avlama peşindeler ve onlara göre içerikler oluşturuluyor.

• Dizi seyretmeyen birisi için gereksiz para. Apple tvden film kiralarsın temiz izleyip çıkarsın. Bir ayda 134 TL film izleyeceğinizi zannetmiyorum. Bir film kiralama 4.99 TL. Bir ay içinde 27, 135 TL ediyor. Filmden bu sayıdan fazla seyreden birisiyim dersen o zaman al.

Bizde nalet tüm üyelikler var. Kardeşlerim boşuna para saçıyor. En komik olanı hala Apple Tvden film kiralamamız..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Içerik kaldırma olayından sonra üyeliğimi iptal etmiştim. zam değil İndirim yapsınlar yine almam

• Haziran’da yıllık üyeliğim bitecek. Bitmeden birkaç sene satın alarak üstüne koyabilir miyiz? 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsini bıraktım mis internette herşey var zaten ne gerek var bunlara para veriyorsunuz

• Bizim hükumet bize acımıyor elin adamı acıyacak öpün gitsin demistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko35/5 -- 14 Şubat 2024; 12:32:46 >
  • Para politikamız yüzünden fiyatların şişmesi çok normal. Şimdi asgari ücret 17000 tl. eskiden bir yorum yapmıştım ne zaman ama hatırlamıyorum. Paramız resmen rupi olacak diye. Ekonomik bağımsızlığımız marketten eti 5 birime aldığımız vakit düzelecek.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.