Şimdi Ara

DIRT Showdown (ÇIKTI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu deneme imkanım oldu. Nedendir bilmem ama bu oyun beni burnout oynuyormuşum havasına soktu. Oyalıyor farklı oyunlar . Ama kesinlikle bu oyunu deneyin. Aşırı zevkli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu genel olarak çoğu kişi beğenmiş başka yerlerde okuduğum yorumlara göre.Henüz deneme fırsatı bulamadım.Bu hafta sonu bir terslik olmazsa denemeyi düşünüyorum.
  • Online modu deli olmuş. 1 saat içinde level 4 oldum bile.

1. giderken herkes size dalıyor. Tam it dalaşı olmuş normal yarışlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Online modu deli olmuş. 1 saat içinde level 4 oldum bile.

1. giderken herkes size dalıyor. Tam it dalaşı olmuş normal yarışlarda.

oyun elime geçti benimde , keşke online pass olayı olmasaydı
  • Ulan iflas etcem bu ay, bu oyunu da orjinal alirsam yandik anasini satayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun single modu çok kısa yalnız. Böyle giderse hemen biter single kısmı ve online akar. :)
  • quote:

Oyunun single modu çok kısa yalnız. Böyle giderse hemen biter single kısmı ve online akar. :)

Online çok zaman alcak 30 level olmak lazım :)

Online leveller nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Oyunun single modu çok kısa yalnız. Böyle giderse hemen biter single kısmı ve online akar. :)

Online leveller nasıl?

En yüksek 6 level gördüm ama ilk gün durum buydu. Şimdi o 6 level olan rahat 11-12 olmuştur.
  • Bu adam insan değil ya valla

• quote:

quote:

quote:

Online leveller nasıl?

En yüksek 6 level gördüm ama ilk gün durum buydu. Şimdi o 6 level olan rahat 11-12 olmuştur.

Abi yarın dirt atalım ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Online leveller nasıl?

Abi yarın dirt atalım ?

Bana uyar.

• Oyunda yapacak bisey kalmadi,tüm yarislari 1. bitirdim,Challenge'lar bitti Ach. acildi derken toplamda 7 saat sürmüs,ama cok cok güzel bir oyundu gercekten..
  • Oyuna yeni başladım çok zevkli olmuş knock-out falan online'da varsa müthiş olur
  • 8 Ball yarışları tam sövmelik olmuş 1. gidiyosun yandan bi koyuyolar 4. 5. oluyosun
  • quote:

8 Ball yarışları tam sövmelik olmuş 1. gidiyosun yandan bi koyuyolar 4. 5. oluyosun

Orda herkes birbirine giriyor puan sanırım öyle verıyor
  • Oyundan hiçbir haz almadım. Nerede eski yarışlar nerede bu Flatout benzeri şeyler. İlk defa Dirt için bunu söylüyorum: Geçiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Oyundan hiçbir haz almadım. Nerede eski yarışlar nerede bu Flatout benzeri şeyler. İlk defa Dirt için bunu söylüyorum: Geçiniz!

Hocam zaten bu oyun bize rally oyunu vaat etmedi ki.Flatout tarzı eğlencenin ön planda olduğu bir oyun hedeflendi bence cok başarılıda olmuş
  • quote:

quote:

Oyundan hiçbir haz almadım. Nerede eski yarışlar nerede bu Flatout benzeri şeyler. İlk defa Dirt için bunu söylüyorum: Geçiniz!

Hocam zaten bu oyun bize rally oyunu vaat etmedi ki.Flatout tarzı eğlencenin ön planda olduğu bir oyun hedeflendi bence cok başarılıda olmuş

Kesinlikle haklısınız. Ancak biraz olsun yarış unusuru da içermesini ümit ediyordum ben. Yoksa arkadaşlar arasında çıtır çerezlik olarak oynanabilir bir oyun olmuş. Kendi açımdan geçiniz diyorum malesef.
  • quote:

quote:

quote:

Kesinlikle haklısınız. Ancak biraz olsun yarış unusuru da içermesini ümit ediyordum ben. Yoksa arkadaşlar arasında çıtır çerezlik olarak oynanabilir bir oyun olmuş. Kendi açımdan geçiniz diyorum malesef.

Kes lan

SAVIAR diyorsa doğrudur
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 6 Haziran 2012; 11:36:58 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.