Şimdi Ara

DIRT Showdown (ÇIKTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gıcık tuttu lan!!
  • Gıcık hepimizde var dostum geçmiyorda. 800MSP'leri hazırlayın derim. Akşama it dalaşı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Gıcık hepimizde var dostum geçmiyorda. 800MSP'leri hazırlayın derim. Akşama it dalaşı var.

Ben haftasonu gelebilcem anca off fazla level kasmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Gıcık hepimizde var dostum geçmiyorda. 800MSP'leri hazırlayın derim. Akşama it dalaşı var.

Ben haftasonu gelebilcem anca off fazla level kasmayın

Gel moruk gel. Bu akşam anlatırım oyunu sana. :)
  • Emre 1000 ach yapmaya hazir misin? :)

• Tam sınav haftası oyunlar teker teker çıkıyor. Pazar gününden itibaren 1 hafta evden çıkmıcam valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Emre 1000 ach yapmaya hazir misin? :)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

Ve mesajımı inceden vermiş oluyorum

@Affliction Cuma günü girebilcem yani anlatamıcaksın abi :)
  • Sağlık olsun. Akşama 1080p SS'ler geliyor. Diğer oyunlardan da koyucam. Sıkı durun.
  • Oha mesaj sayım 1600lerden 1555'e düşmüş
  • quote:

Oha mesaj sayım 1600lerden 1555'e düşmüş

Herkesin düştü. Bende 1000 falan düştü sanırım. Sen diyince farkına vardım (post kasıyor diyorlar ya ne alakaysa).
  • quote:

İsterse PC de 2080p olsun hayatta oynamam biz sozumuzden donmeyiz 2008 de PC yi birakmaya soz verdiysem eger bunun geri donusu yoktur sonuna kadar konsol oyuncusuyum artik:P

Bu zamanda burada senin gibi birinden bu kadar dar kafalı sözler duymak üzüyor beni... Geçmişin de hatırı yok sanırım...
  • Online zevkli mi arkadaşlar,800 msp verilir mi ?
  • Ne olmus gecmisime ben oyun hayatima ATARİ 2600 ile baslamis adamim PC gecici bir maceraydi ve bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Online zevkli mi arkadaşlar,800 msp verilir mi ?

Dirt 3 tecrübeme ve demo'ya dayanarak verilir diyorum çok rahat.
  • quote:

quote:

Herkesin düştü. Bende 1000 falan düştü sanırım. Sen diyince farkına vardım (post kasıyor diyorlar ya ne alakaysa).

Kanka sen harbiden kasıyorsun önceden mesaj sayım seninkinin üstündeydi şimdi fark attın valla.

• quote:

quote:

quote:

Kanka sen harbiden kasıyorsun önceden mesaj sayım seninkinin üstündeydi şimdi fark attın valla.

Açıklama falan yok mu neden düştüğü hakkında?

• Bizim attığımız ve kendimizin sildiğimiz mesajlar ve foruma attığımız ve sonradan modlar tarafından silinen tüm mesajlar geri alındığı için böyle olmuş ama kesinlikle yalan! Resmen sitenin rezil bir hatası ve bunu kabul etmiyorlar...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Birkaç haftadır sistemdeki bir sorundan dolayı silinen mesajlar üyelerin mesaj sayısından düşmüyordu. Bugün bu hatayı düzelttik ve herkesin mesaj sayısı olması gerektiği haline döndü.

• @Sir Pinky haftasonu dirt mi yapcaz mw mi karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

quote:

quote:

quote:

Birkaç haftadır sistemdeki bir sorundan dolayı silinen mesajlar üyelerin mesaj sayısından düşmüyordu. Bugün bu hatayı düzelttik ve herkesin mesaj sayısı olması gerektiği haline döndü.

Hocam başka mod arkadaşların attığı mesajı copy/paste yapmayın böyle bir şey yok! Benim ve diğer arkadaşların profilden 1000 mesaj silindi işim yokta attığım 1000 mesajı neden sileyim? Şu sorunu artık düzeltin resmen 6 yılda kaç mesajımı yok ettiniz kafadan 3000 mesaj alacağım var. Post kasan biri de değilim ama profilden 1000 mesaj birden yok olunca adamın siniri bozuluyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.