Şimdi Ara

DIRT Showdown (ÇIKTI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biohard35

@Sir Pinky haftasonu dirt mi yapcaz mw mi karar veremedim

MW3'e devam DIRT sonra:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Oha mesaj sayım 1600lerden 1555'e düşmüş

Herkesin düştü. Bende 1000 falan düştü sanırım. Sen diyince farkına vardım (post kasıyor diyorlar ya ne alakaysa).

Kanka sen harbiden kasıyorsun önceden mesaj sayım seninkinin üstündeydi şimdi fark attın valla.

Açıklama falan yok mu neden düştüğü hakkında?

Birkaç haftadır sistemdeki bir sorundan dolayı silinen mesajlar üyelerin mesaj sayısından düşmüyordu. Bugün bu hatayı düzelttik ve herkesin mesaj sayısı olması gerektiği haline döndü.

Hocam başka mod arkadaşların attığı mesajı copy/paste yapmayın böyle bir şey yok! Benim ve diğer arkadaşların profilden 1000 mesaj silindi işim yokta attığım 1000 mesajı neden sileyim? Şu sorunu artık düzeltin resmen 6 yılda kaç mesajımı yok ettiniz kafadan 3000 mesaj alacağım var. Post kasan biri de değilim ama profilden 1000 mesaj birden yok olunca adamın siniri bozuluyor.

Benimde 100 mesaj gıttı sanırım bu eskı konuların sılınmesınden oluyor eskı konular sılınınce senın mesajında sılınmış oluyor.

• Gayet guzel 3 den sonra itlyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

quote:

quote:

quote:

Oha mesaj sayım 1600lerden 1555'e düşmüş

Herkesin düştü. Bende 1000 falan düştü sanırım. Sen diyince farkına vardım (post kasıyor diyorlar ya ne alakaysa).

Kanka sen harbiden kasıyorsun önceden mesaj sayım seninkinin üstündeydi şimdi fark attın valla.

Açıklama falan yok mu neden düştüğü hakkında?

Birkaç haftadır sistemdeki bir sorundan dolayı silinen mesajlar üyelerin mesaj sayısından düşmüyordu. Bugün bu hatayı düzelttik ve herkesin mesaj sayısı olması gerektiği haline döndü.

Hocam başka mod arkadaşların attığı mesajı copy/paste yapmayın böyle bir şey yok! Benim ve diğer arkadaşların profilden 1000 mesaj silindi işim yokta attığım 1000 mesajı neden sileyim? Şu sorunu artık düzeltin resmen 6 yılda kaç mesajımı yok ettiniz kafadan 3000 mesaj alacağım var. Post kasan biri de değilim ama profilden 1000 mesaj birden yok olunca adamın siniri bozuluyor.

Sırf sizin sildiğiniz mesajlar söz konusu değil...Silinen bir konunu içerisindeki mesajlarda buna dahil...Ben bu kadar mesaj silmedim diyorsunuz, haklıda olabilirsiniz ama dediğim gibi çokça mesaj yazdığınız bir konu silindiği takdirde o konudaki mesajalrınızda siliniyor...Konular çok eskide olsa forumda saklanıyor, fakat amacında sapan bazı konular sayfa sayısı ne olursa olsun silinebiliyor...Budur...Sırf sizin değil benimde yaklaşık 50 mesajım silinmiş...

• Ben daha fazla parkur daha fazla ralli öğeleri beklerken ,yine bolca çoçukca modlar koymuşlar.

Nedense hiç şaşırmadım codemaster
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Ben daha fazla parkur daha fazla ralli öğeleri beklerken ,yine bolca çoçukca modlar koymuşlar.

Dirt 4 değil adı dikkat et fraps ölçmekten ayarlar error verdi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Ben daha fazla parkur daha fazla ralli öğeleri beklerken ,yine bolca çoçukca modlar koymuşlar.

Dirt 4 değil adı dikkat et fraps ölçmekten ayarlar error verdi sanırım

Farketmez dirt 4 te çıksa yine aynı hikaye olacaktır.Nerede o eski cmr 2004 tarzı oyun

Bu arada fraps kullanmama gerek yok , sabit 60 fps zaten

• Arkadaşlar oyun nasıl ? Almaya değermi ?
    Not: Dirt 3 oynamadım
  • Oyun çok iyi olmuş. Ben beğendim ama zevk meselesi tabi. Kimisi nefret ediyor demosundan da full oyundan da. :)

Multiye daha girmedim ama bugün öğlenden sonra bir bakıcam gerçi hemen 800MSP'e aldım online pass'ı. Bulunsun zararı yok. (:
  • yavuz en yakın zamanda şu ss ler ve videolar ile neşelendir burayı. demosunu oynamıştık full sürümü apayrı merak ediyorum. soundtrackleri de çok başarılıymış duyduğuma göre
  • Valla beyler,bu oyunu biri ya çok sever ya da hiç sevmez,çünkü bu sefer biraz ondan biraz bundan koyalım şeklinde değil,tamamıyle eğlence üzerine kurulu bir oyun yaratılmış,vurmak kırmak dürtmek ittirmek kaktırmak hatta parçalamak pirim yapıyor oyunda,destruction modu ve özellikle sumo yarışlarında birilerine aşağı yuvarlamak benim çok hoşuma gitti keşke parçalanmaların bu kadar önemli olduğu bir oyunda fizik motorunu bi elden geçirselerdi onun dışında grafikler harika..

DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)

• quote:

Orijinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Valla beyler,bu oyunu biri ya çok sever ya da hiç sevmez,çünkü bu sefer biraz ondan biraz bundan koyalım şeklinde değil,tamamıyle eğlence üzerine kurulu bir oyun yaratılmış,vurmak kırmak dürtmek ittirmek kaktırmak hatta parçalamak pirim yapıyor oyunda,destruction modu ve özellikle sumo yarışlarında birilerine aşağı yuvarlamak benim çok hoşuma gitti keşke parçalanmaların bu kadar önemli olduğu bir oyunda fizik motorunu bi elden geçirselerdi onun dışında grafikler harika..

DIRT Showdown (ÇIKTI)

Yine dirt 3'deki gibi gmykhana falan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 23 Mayıs 2012; 6:15:53 >

• Grafikler resimdekiler ile aynı arkadaşlar. Ayık kalırsam SS çekerim 1080p. Sıfır uyku fena bozdu.

Multiye gel Emre. İt dalaşı modu saç baş yolduran cinsten. Fena çok fena. (:
  • quote:

Grafikler resimdekiler ile aynı arkadaşlar. Ayık kalırsam SS çekerim 1080p. Sıfır uyku fena bozdu.

Multiye gel Emre. İt dalaşı modu saç baş yolduran cinsten. Fena çok fena. (:

Valla abi bugun gelmeye çalışcam gelemessem bile cuma kesin
  • Acele ile bu kadar oluyor. İdare edin arkadaşlar kaliteyi. Fazla kasmadım capture yaparken bu yüzden kalite düştü. Daha düzgün SS'leri ayık kafayla paylaşıcam. Online oyun modundan da video koyarım bir ara.

DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 23 Mayıs 2012; 8:29:24 >

•  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)

DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)  DIRT Showdown (ÇIKTI)

• @Affliction acayip oynayasım geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 23 Mayıs 2012; 10:25:29 >
  • Video koyucam YouTube'a, umarım silinmez.

Ayrıca online modunda daha kimse yok.
  • quote:

Video koyucam YouTube'a, umarım silinmez.

Ayrıca online modunda daha kimse yok.

benim oyunda gelmedi bir türlü , gelsin multi yaparız
  • Resimler için teşekkürler beyler, ben de oynayacağım, yarış oyunu kalmadı evde anasını satayım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.