Şimdi Ara

Direksiyon Sınavına 4.Kez Giriyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
21.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokuşta kaldirirken klimayi kapat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klima hep kapalı oluyo zaten de neden ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Klima hep kapalı oluyo zaten de neden ki?

çekiç gücünü düşürür.

tahimince parkta kalıyon.
  • Park ve l manevrada ölçü almak zorluyo beni, ilk sınavda parktan 2.sınavda heyecandan 3.sınavda ani fren sonrası 3 le kalkmaktan kaldım

• Bence girenle girilen yer değişmiş

• youtube'dan eğitim videosu izle. heycan yapma. ilk oturuşta yalandan ayna koltuk ayarı vs kontrolleri yap.iş bitince el freni çekmeler vs. emniyet kemeri falan kesinlikle tak. ve sorun nerde neyi yapamıyorsun yaz biz de ona göre yazalım burda bi saat sıfırdan araba nasıl sürülür tek tek yazmakla uğraşmıyalım
  • ne kadar değişmiş sınav 7 sene önce direksiyon sınavı turlayıp geçiriyorlardı .heyecan yapıyorsan eczaneden didarel al sınava girmeden 1 2 saat önceden iç sakinleştiriyor geri kalanı zaten biliyorsun .
  • Hocam neden heyecan yapıyorsun ya bugün ilk hakkımda geçtim sınavı

• bende 3.de geçtim. Sınav sırasında bir kere stop hakkınız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktas3455

ne kadar değişmiş sınav 7 sene önce direksiyon sınavı turlayıp geçiriyorlardı .heyecan yapıyorsan eczaneden didarel al sınava girmeden 1 2 saat önceden iç sakinleştiriyor geri kalanı zaten biliyorsun .

o yüzden 30 yaş üstü tüm sürücüler trafik canavarı hiç bişeyden haberleri yok. yollarda ölüm saçıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

quote:

ne kadar değişmiş sınav 7 sene önce direksiyon sınavı turlayıp geçiriyorlardı .heyecan yapıyorsan eczaneden didarel al sınava girmeden 1 2 saat önceden iç sakinleştiriyor geri kalanı zaten biliyorsun .

o yüzden 30 yaş üstü tüm sürücüler trafik canavarı hiç bişeyden haberleri yok. yollarda ölüm saçıyorlar.

bu işin yaşımı var ? gençler daha deli sürüyor arabaları geçen genç birisi yol vermemek için cadde de 80 le gidiyordu denyoluk insanda varsa yapacak bir şey yok yaşla alakalı bir durum değil bu.
  • quote:

quote:

quote:

bu işin yaşımı var ? gençler daha deli sürüyor arabaları geçen genç birisi yol vermemek için cadde de 80 le gidiyordu denyoluk insanda varsa yapacak bir şey yok yaşla alakalı bir durum değil bu.

Gençler daha güzel sürüyor ve anlayışlı oluyor yaşlılar gibi aksi olmuyor trafikte. Senin gördüğün ya keko ya da apaçidir. Ya da zengin çocuğudur biz normal insanlardan bahsediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

quote:

quote:

quote:

Gençler daha güzel sürüyor ve anlayışlı oluyor yaşlılar gibi aksi olmuyor trafikte. Senin gördüğün ya keko ya da apaçidir. Ya da zengin çocuğudur biz normal insanlardan bahsediyoruz.

dediğim gibi bu işin yaşı yok düzgün insan düzgün ce sürer arabasını. Biz ehliyeti kolay aldık ama magandalık yapmadık sonuç itibari ile .

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

bende 3.de geçtim. Sınav sırasında bir kere stop hakkınız var

ben 2013 de kalkışta 3 kere stop ettirmiştim ama iyi kullandığım için 94le geçtim. Aslında haksızlık o stop olayı arabadan arabaya fark ediyor.
  • Kardeş niye bu kadar zorluyorsun? Her insanın yapabileceği ve yapamayacağı şeyler vardır bu kadar kolay bir sınava 4. kez giriyorsan, ailen ve diğer insanları düşün ve vazgeç. 45 yaşındaki reflekleri zayıf ve hayatında hiçbir deneyimi olmayan annem ilk sınavda alabiliyorsa senin de geçmen gerekirdi. Annem ilk sınavda almasına rağmen, trafiğe çıkmaya yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum.

Yazık değilmi her yıl milyonlarca insan trafikte hayatını kaybediyor.

• Hicbi sekilde hazirlanmadan hicbisey yapmadan kimseden tavsiye almadan git geciceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfesörCan

Kardeş niye bu kadar zorluyorsun? Her insanın yapabileceği ve yapamayacağı şeyler vardır bu kadar kolay bir sınava 4. kez giriyorsan, ailen ve diğer insanları düşün ve vazgeç. 45 yaşındaki reflekleri zayıf ve hayatında hiçbir deneyimi olmayan annem ilk sınavda alabiliyorsa senin de geçmen gerekirdi. Annem ilk sınavda almasına rağmen, trafiğe çıkmaya yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum.

Yazık değilmi her yıl milyonlarca insan trafikte hayatını kaybediyor.

Kesinlikle sonuna kadar katiliyorum. Debriyajli motosiklet surmeyi yarim saatte ogrenmis birisi olarak ve binlerce km tecrubem olmasina ragmen hicbir zaman kendim icin ben bu isi ogrendim demedim. neyi zorluyorsunuz anlamadim. Olmuyorsa olmuyor.

• Heyecanı bi bırak önce basite indirge milyonlarca insanın aldığı ehliyeti almak zor olmasa gerek böyle düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

bende 3.de geçtim. Sınav sırasında bir kere stop hakkınız var

ben 2013 de kalkışta 3 kere stop ettirmiştim ama iyi kullandığım için 94le geçtim. Aslında haksızlık o stop olayı arabadan arabaya fark ediyor.

Sınava girdiğim aracın debriyajı bozuktu. Tam kavrama yapılmıyor araçla. Zor geçtim sınavı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.